Играч на АЗ си забива уникален автогол (видео)

16:37
Точно когато светът бе помислил играчите на Портсмут за царете на автоголовете (след своеобразния им хеттрик срещу Манчестър Юнайтед), тогава на следващия ден изневиделица се появи халфът Понтус Вернблоом от АЗ Алкмаар.

Шведът успя да си забие куриозен автогол по време на неделното дерби срещу Фейенорд. С попадението на Вернблоом домакините от Фейенорд стигнаха до равенство в края на първото полувреме. Изражението на лицето на вратаря на АЗ след получения гол обяснява всичко...

В крайна сметка историята завършва с хепиенд за Алкмаар, които спечелиха мача с 2:1, благодарение на гол, отбелязан три минути преди края на срещата.