Топ 5 на мачовете през уикенда (видео)

11:45
Въпреки, че през изминалия уикенд голяма част от Европа бе скована от студ и сняг, и много футболни срещи бяха отменени, все пак не липсваха интересни и резултатни мачове. Тук не можем да не добавим и впечатляващия старт на Купата на африканските нации, при който отборът на Мали изравни на домакините Ангола за 4:4, при положение че губеше с 0:4 до 79-а минута.

През уикенда в английската Висша лига станахме свидетели само на две среши, но мачът между Арсенал и Евертън, който завърши 2:2, също попада в нашата класация. Тук са още класическата победа на Милан над Ювентус в дербито на италианската Серия "А", което се игра на Олимпийския стадион в Торино, както и успехите на испанските грандове Реал Мадрид и Барселона, съответно над Майорка и Тенерифе.

Реал Мадрид - Майорка 2:0

Арсенал - Евертън 2:2

Ювентус - Милан 0:3

Тенерифе - Барселона 0:5

Ангола - Мали 4:4