Топ 5 на мачовете през уикенда (видео)

11:12
Изминалият уикенд предложи на футболните фенове някои класически дербита, както и много зрелищни двубои, гарнирани със солидно количество голове.

На Ботуша борбата за Скудетото отново се заплете, а в Испания двата гранда продължават да мачкат всичко по пътя си в невероятен стил. Френската Лига 1 отново ни предостави уникален двубой пълен със страхотни и неочаквани обрати, а в Бразилия вече има нов шампион.

08.12.2009 00:20

Евертън направи прекрасен мач..... Ман Сити е 1-вия отбор надиграл тотално Челси тази година каде е този мач? Дженоа-Парма да сте гледали случайно какъв мач направиха? За победата с 4-3 на Твенте да не говориме 6 гола за 45 минути и го няма? Фламенго заради публиката и титлата ли е в топ 5? Аз оценявам мача по голове..ситуаций и тн а не по това,че Фламенго са станали шампиони с този мач примерно *sick* На мача с Твенте имаше над 10 голови положения за 45 мин. и 6 гола за едно полувреме *wink*

07.12.2009 11:38

хванах барса и реал и 2-та мача над 2.5 гола *smile* ообаче от тоя топ 5 само Лион ме пре*баха играх го 2-ка и почти го хванах *lol*