Мъри и Гьозтепе отпаднаха от турнира за Купата на Турция (видео)

20:10

Гьозтепе отпадна от турнира за Купата на Турция след продължения. Отборът на Станимир Стоилов загуби гостуването си на елитния Коняспор с 1:2, въпреки че поведе в резултата.

Бившият футболист на ЦСКА 1948 - Елитон, даде преднина на "Гьоз-Гьоз" в 60-ата минута, когато засече центриране от ъглов удар. Топката срещна дясната греда и влезе във вратата на домакините.

15 по-късно Огюлджан Юлгун се оказа на точното място в наказателното поле на Гьозтепе, за да изравни резултата. До края на редовното време нямаше нови попадения и така победителят трябваше да бъде решен след 90-ата минута.

В края на първото продължение Коняспор стигна до пълен обрат. Този път Елитон не действа по най-добрия начин пред вратата си и изчисти кълбото право в краката на Лоука Прип, който от малък ъгъл успя да се разпише за крайното 2:1, с което изхвърли Гьозтепе от надпреварата.