Гьозтепе на Мъри Стоилов добави нови три точки към актива си

23:50

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе се завърна на победния път в турската Лига 1. В среща от 18-ия кръг той надигра с 2:1 тима на Сакарияспор като гост. В състава на домакините като резерва се появи Здравко Димитров, който само преди дни се завърна под наем в този клуб. Той влезе в игра в 80-ата минута на мястото на Мурат Акпънар.

Иначе за Гьозтепе точни бяха Давид Тияник в 8-ата и Ахмед Илдъз в 78-ата минута.

Почетното попадение за домакините пък реализира Кабонго Касонго в 93-тата минута.

Малко преди последния гол в мача в игра за Гьозтепе се появи бразилският защитник Елитон. За бившия играч на ЦСКА 1948 това бе дебют с екипа на Гьозтепе.

С този успех Гьозтепе събра актив от 35 точки и излезе на 2-рото място във временното класиране. Сакарияспор пък остава на 4-тата позиция с 32 точки в актива си.