Маестро Мъри изнесе още един грандиозен концерт в Турция

00:53

Отборът на Гьозтепе, воден от българския треньор Станимир Стоилов разгроми тима на Еюпспор с 5:1 в среща от второто ниво на турския шампионат - Първа лига. Така момчетата на Мъри се доближиха само на точка от втория във временното класиране Коджаелиспор.

Срещата започна много силно за домакините, които поведоха още в 4-ата минута с гол на нигериеца Кенет Обина Мама. След това в 10-ата алжирецът Билел Месауди покачи.

В 45-ата минита гостите от Еюпспор успяха да се върнат в мача с гола на Ахмед Кутуджу, но малко след почивката в 56-ата минута Ялчън Каян върна преднината на тима на Гьозтепе от два гола след точно изпълнена дузпа.

След това в 70-ата и 88-ата минути Ахмед Илдъз добави два гола, като вторият от тях също дойде след изпълнение на 11-метров наказателен удар и оформи пълния разгром.