Треньор става за смях след гол на своя тим (видео)

15:30
Опит за нестандартно отпразнуване на гол от страна на мениджъра на Хамилтън Били Рийд доведе до доста комична ситуация, в която специалистът падна на задните си части отвисоко.

В среща от шотландската Висша Лига Хамилтън посрещна Мъдъруел, но за жалост на домакините, те останаха с човек по-малко още преди почивката. През второто полувреме двата тима бързо си размениха по един гол, преди домакините изненадващо да стигнат до второ попадение. Тогава спортно-техническия щаб на Хамилтън изпада в екстаз, като в центъра на събитията е Били Рийд.

Въпреки еуфорията на домакините, Мъдъруел стигна до изравнителен гол в края. Това пък доведе до ситуация, в която един от бранителите на Хамилтън се развилня и ритна леко своя съотборник, изпуснал нападател на противника.

Вижте как наставникът на Хамилтън пада по задник (4:21 сек) и гняв в отбраната на домакините ( в самия край на клипа)