Любослав Пенев: Постигнахме целта срещу един много силен съперник

23:55

Наставникът на ЦСКА 1948 София Любослав Пенев даде мнението си след победата над Левски с 1:0. Специалистът заяви, че ще продължи да изисква победи от своите футболисти, а обърна внимание и на съдийството на Ивайло Стоянов, който изгони Стефан Цонков от "червените" в края на първото полувреме.

"Всеки един отбор, започвайки първенството, иска да спечели точки. Постигнахме целта срещу един много силен съперник и сме доволни. Много пъти се казва, че с десет души се играе по-добре отколкото с 11. Показахме го второто полувреме, въпреки че нашият футболист не трябваше да бъде изгонен. Той игра с топката, съдията го вижда това нещо.

Доволен съм от момчетата, направихме добра подготовка, колективна саможертва и нещата се получават. В този мач така трябваше да играем - три точки, след това искам още три, и още три, и т.н. Това ми е заявката", заяви Ел Голеадор след победата.