Юнайтед заслужено победи в Москва, Берба с асистенция

21:20
Манчестър Юнайтед победи ЦСКА Москва с 1:0 като гост в среща от Шампионската лига.

Гостите владееха повече топката и имаха териториално преимущество, но опасните атаки пред вратата на Акинфеев липсваха.

Далечен удар на Пол Скоулс заблуди руския страж, но в крайна сметка националът на "Сборная" се справи с опасността. Бербатов играеше като самотно острие и често оставаше изолиран от играта на Юнайтед.

В края на първите 45 минути ЦСКА можеше да излезе напред в резултата след центриране от фаул на Дзагоев, но защитата на "чирвените дяволи" изчисти в корнер.

Красич също имаше добра възможност да открие резултата, но удара му по диагонала мина на сантиметри от вратата на Ван Дер Саар.

През второто полувреме възпитаниците на сър Алекс продължиха да бъдат по-добрият отбор на терена. Бербатов си изпроси жълт картон за симулация, след като се опита да си спечели дузпа в началото на втората част.

В 60-а минута Нани стреля опасно с глава от близко разстояние, но Акинфеев прояви страхотен рефлекс и изби топката. Двадесет минути преди края на срещата Фърги извади Скоулс и вкара в игра Майкъл Оуен с явното намрение да спечели мача.

Пет минути след това Оуен получи страхотен пас от Валенсия и от чиста позиция стреля високо над вратата на Акинфеев.

В 86-а минута натискът на Юнайтед даде резултат. Нани центрира към Бербатов, той подаде на Антонио Валенсия, който с клиничен удар откри резултата и даде победата на "червените дяволи".

ЦСКА Москва - Манчестър Юнайтед 0:1

0:1 Валенсия 86-а мин

ЦСКА Москва: Акинфеев, Семберас, Игнашевич, А.Березутски, Дзагоев, Одиа, Красич, В.Березутски, Рахимич, Сенников, Несид

Манчестър Юнайтед: Ван Дер Саар, О`Шей, Фърдинанд, Видич, Фабио, Андерсон, Скоулс, Нани, Валенсия, Невил, Бербатов

mrkamenica
23.10.2009 17:31

ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА!!! *lol* *lol* Щеше да е заслужена ако победата беше за отбора на ЦСКА. Оправдания колкото си искаш. Признайте си чене ставате за нищо. И Челси били слаби ама биха Атлетико с 4:0. *party* *thumb_up*

Lollipopp
22.10.2009 15:05

marian4y- аз не съм от Ливърпул само за инфо ;]]kitnaw - това му беше 2-я мач след като му се роди детето ;]] а и нали сте голям отбор , К.Роналдо да не е незаменим ??? Кака като премина в Реал М. от Милан да са тръгнали да ревът като Манчестър че Кака го няма??? Не , нали *stop* и каква асистенция на Бербатов??? той скача и се опита да стреля към врата,а това че топката отиде в Валенсия понеже изтрела беше неточен е друг въпрос ;]] holliwood - какво времето е виновно бе? и 2-та отбора играят при едни и същи условия ... да не кажеш че в Англия времето е слънчево и температурите са целогодишно по 30 градуса ... просто Юнайтед излезнаха за равен , но можеше и да не го получат ако съдийде пак не бяха решили да ги отървават ... ако е имало засада за ЦСКА , значи е имало и засада за гола на Юнайтед , защото Валенсия преди да попадне топката у него и той беше зад защитата , така че щом Бербатов е асистирал значи гола на Юнайтед е от засада ...

marian4y
22.10.2009 00:45

aaAaa lollipop вие ли сте големия отбор ЛУЗЕРПООЛ ?

holliwood
21.10.2009 22:34

Знаете ли защо мача беше така скучен,заради времето и те замръзват,затова нямат такава енергия да тичат бързо и подават по активно разбирате ли *wink*

kitnaw
21.10.2009 22:24

Някой има ли представа какво е да ти се роди дете и да отидеш и да играеш на следващият мач? А? Всеки фен и следящ отбора знае,че Манчестър не са това,което бяха три поредни години. Липсва Кристиано,а няма кой да го замени! НЯМА! Все още се надявам да видя в игра Габриел Обертан..

RichardEvans
21.10.2009 22:15

Тез злетаци дето хейтват ше ви кажа само едно нещо

Умрете комплексари жалки! *devil*

Lassitar
21.10.2009 22:11

Много скучен мач,очаквах повечеко от Ман.Иначе пак го превъзнесоха Бербо...асистенция?Жив опит да стреля с глава,ами скочи по рано и само му се тръкна в главата .. *joking*

Lollipopp
21.10.2009 22:09

къде сте бе голям отбор ??? 86 минути никви ви нямаше ... *lol*

achkataa
21.10.2009 21:54

Мисля , че Москва имаха много повече шансове да спечелят този мач *smile* , но все пак съм фен на Манчестър и ще кажа браво дяволчета *wink* *joking*

manunited666
21.10.2009 21:45

kitnaw съжалявам но това ако е така то само може да ни радва !!!

darkhill
21.10.2009 21:28

дааааа наи-скучния мач друг път *thumb_down* да не говорим например за мача на барса с интер (0-0) *sick*

Dido_Man_U

Действително играхме доста предпазливо но пък ги надигрехме и можехме да победим с повече от 1 гол *wink* *thumb_up* Нани адски ме разочарова всеедно гледах Роналдо на терена *evil* *erm*

blind08
21.10.2009 21:26

ей тоз Нани не може да подаде един точен пас.Скучен мач беше,но манченсър все пак биха *party* *beer* *thumb_up*

21.10.2009 21:06

най скучния мач който съм гледал *sick* никва засада на цска ама нали е ман *joking*

kitnaw
21.10.2009 20:41

Преди някой да каже нещо за Бербатов откъм симулация,може спокойно да види,че е по-бърз и онзи тип закопава с крак неговият десен и полита. Не е дузпа /някой може да даде/,но не е и симулация. peace

Notlike
21.10.2009 20:22

BoBi_Levskara, дават го по Диема *smile* . Иначе какво удържа ЦСКА. Мачът е много убит, ама няма какво друго да гледам, иначе нямаше да съм на Диема, ами на друг канал.. цената на истината ли да гледам, или Перла? Това е най-доброто преди 10 без 15 *thumb_up*

DaR7hKi2LiU5
21.10.2009 20:20

Ее много предпазлив мач. Добре изигран от двата отбора. Второто полувреме се надявам да стане по отворен с голови ситуации, и разбира се Юнайтед да победи. Все пак и пари сме сложили *thumb_up* *wink* *beer*