Ливърпул и Челси не се победиха (видео)

21:21

Ливърпул и Челси не успяха да се победят в дербито от 13-ия кръг на Премиър лийг, завършвайки при резултат 1:1 сблъсъка си на "Анфийлд".

Този резултат отдалечи още повече двата тима от от Манчестър Юнайтед, а утре лидерът Ман Сити може също да увеличи преднината си пред тях.

Мохамед Салах наказа бившия си клуб и даде аванс на домакините в 65-ата минута, но пет минути преди края Вилиан, който се появи в игра 144 секунди по-рано, вкара щастлив, но много зрелищен гол за 1:1.

Така Челси остава непобеден в последните си шест визити на "Анфийлд", като за последно "сините" загубиха тук през 2012 година. Ливърпул остава обаче единственият клуб в Премиър лийг, който Антонио Конте не е победил, откакто е начало на Челси