Класика за Юве срещу Киево (видео)

21:36

Ювентус продължава победния си ход в Серия "А". Бианконерите разбиха с 3:0 Киево в първия мач от 3-ия кръг на калчото пред пълните трибуни на "Алианц Стейдиъм". Перпарим Хетемай си отбеляза автогол с глава в 17-ата минута, а през втората част аржентинските звезди Гонсало Игуаин (58') и Пауло Дибала (83') също се разписаха.

Така момчетата на Масимилиано Алегри загряха отлично преди гостуването на Барселона след 72 часа на "Камп Ноу" в първи мач от груповата фаза на Шампионската лига.

След третия пореден успех в шампионата Старата госпожа има пълен актив от девет точки, а тимът е отбелязал десет попадения в първите си 270 минути през сезона, като остана на два гола от рекорда си от 1949/1950 година, когато вкара 12 попадения в три мача.