Три победи само за ден пратиха Локомотив на 1/4-финал в Швеция

10:18

Локомотив Пловдив набор 2004 продължава с отличното си представяне на международния турнир Gothia Cup в Швеция! Днес момчетата на Апостол Костадинов се класираха на 1/4-финалите и със сигурност ще бъдат сред осемте най-добри в тази възраст от общо 138 отбора! Само за един ден те постигнаха цели три победи на надпреварата и оставиха отлични впечатления с играта си.

Пътят към 1/4-финала започна рано тази сутрин с двубои от 1/32-финалите срещу немския Еймсбютелер. Противника на "черно-белите" отбеляза първи в срещата в началните минути. В следващите минути Локомотив взе инициативата и вкара 5 гола за крайното 5:1!

На 1/16-финалите по обед Локомотив посрещна френския ФК Мугинс. В редовното време резултата беше 1:1 и последва изпълнение на дузпи. Пловдивчани бяха безпогрешни от бялата точка и с общ резултат 3:5 продължиха към 1/8-финалите.

На 1/8-финала Локомотив се изправи срещу испанския Мерседариос. Класическа победа с 3:0 за "черно-белите" ги прати сред 8-те най-добри отбори на турнира!

Утре от 9:00ч. българско време Локомотив играе срещу бразилския Хипика Кампинас в търсене на място на полуфиналите.