Без Меси Барса сгреши у дома

19:26

Отборът на Барселона допусна поредна грешка от началото на сезона в Ла Лига, след като направи равенство 0:0 при домакинството си на Малага в мач от 12-ия кръг на шампионата.

Каталунците, които бяха без голямата си звезда Лионел Меси, доминираха през целия двубой, като отправиха цели 20 удра към противниковата врата, но нито един от тях не се превърна в гол.

Възпитаниците на Луис Енрике не успяха да се възползват и от численото преимущество, което имаха в заключителните 20 минути, след като Диего Йоренте от състава на гостите получи директен червен картон. Малага завърши срещата с 9 човека, след като в самия край и Хуан Карлос бе изгонен, но в крайна сметка тимът успя да опази вратата си.

След това равенство Барселона изостава с 1 точка от лидера Реал Мадрид, който по-късно днес гостува на градския си съперник Атлетико. Малага заема 10-та позиция с актив от 16 точки.

Banditos
20.11.2016 14:48

А отменения гол в края пак никой не го видя,то бива бива ама тия съдии направо трагедия,факт е че играхме слабо и без Меси,Суарес и Иниеста сме за никъде,все пак те са тримата ключови играчи на Барса.Продължаваме напред

Kopew
20.11.2016 17:25

Какво му има за гледане при момента на паса на Масчерано, Пике е в засада. По принцип Гомес играе с топката, но след това тя отива при Пике и вече оказва влияние върху играта.. и си прав тия съдии направо трагедия, как успяха САМО 2-ма играча да изгонят не знам и накрая това продължение не разбрах до гол ли се играеше или?

ogi999
20.11.2016 09:03

Съдията трябва да се накаже....изгони само двама, не се игра до гол и не даде дузпа за Барса....ограби труда на момчетата просто

Huntzilla
19.11.2016 23:51

До коментар [@comment 1937139] от [@user putopalo]:

Е, не скромничи толко много, брат!!*whistle*

nikolaigalata
19.11.2016 22:02

Добро утро че без Меси барса е за никъде. Дано се усетят от корумпираното ръководство и да поставят някой треньор , който да подбира по -добре играчите при трансферите и изобщо като цяло . Иначе Барса ще падне в канала .

iskren1981
19.11.2016 21:35

мишки мръсни точно малага не можахте да биете

stefanBG111
19.11.2016 21:49

Значи като не биеме играчите са мишки според вас, треньора виновен, съдията виновен и т.н, а като бием сме най-великите, научете се да подрепяте отбора не само като бие,защото ако си фен на този отбор трябва да си с него и в трудни периоди и да го подкрепяш, а не да го сменяш и да го плюеш при всяка грешна стъпка.

19.11.2016 23:45

Със сигурност са ти пораснали биволски рога от напъване, за да измислиш тая тъпотия...

gordon_shumway
19.11.2016 21:30

Това е вярно само, че за педалите...така де за балерините макар че то при тях няма голяма разлика *lol*

gL_Manekena
19.11.2016 21:01

Б *lol*

4ever_barca
19.11.2016 19:42

Бяхме слаби *erm* Малага се затвори добре и просто не успяхме да отбележим *surprized* Здраве да е ! *cigarette*

MaLkO_LuD94
19.11.2016 19:30

Без Меси сме за никъде *erm* Неймар се опитва но сам не може *erm* Имам и някои забележки към съдията но да се оправдаваме с него в домакинство срещу Малага ще е несериозно *cigarette* И както казват някои наши фенове СПОКОЙНО титлата се решава Май месец *joking*

MaLkO_LuD94
19.11.2016 21:53

Много сте ми смешни като не сте гледали мача но говорите *cigarette*

Reyes_de_Europa

Ти имаш претенции към съдията защото явно два червени картона и 8 минути продължение при обявени 4 не бяха достатъчни да биете. Преди две години така играхте продължение във Валенсия докато вкарате гол, тогава Бускетс успя, ама не всеки ден е великден. А относно съдията, ето един подходящ коментар в македонски сайт: Судијата место да чека плус 4 минути Барселона да даде гол, подобро сам да шутнеше да даде гол.

MaLkO_LuD94
19.11.2016 20:12

Защо да го няма играчът на Малага изобщо не се опита да играе с топката със сигурност има доста съдии които биха го показали *thumb_up* Виновни сме си ние след като не можеш да победиш Малага и Алавес като домакин няма кой друг да ти е виновен *thumb_up* Дано Атлетико измъкнат нещо от вас в противен случай победата в Ел Класико ни е задължителна *erm*

123321
19.11.2016 20:08

То и червеният картон за Малага го нямаше ама нищо не казваш за това нали?

MaLkO_LuD94
19.11.2016 20:06

Циркът наистина беше пълен първо вратарят се ''контузи'' и лежа над 3 минути след това преди смяната се контузи друг играч и той си полежа *cigarette* То дузпа си имаше срещу Пике просто не я свири *thumb_up*

irresistible9
19.11.2016 19:55

СЪДИЯТА????? *blush**lol**lol**lol* добавени 4 минути ,а се играят 8.....и не ми обяснявай как играчите на Малага са бавели ,защото 98 минути не може да се бави постоянно ,нали? Двама играчи на гостите бяха изонени ,само една дузпа и циркът щеше да е пълен ,айде със здраве*cool*