Боро препъна Ман Сити на "Етихад" (видео)

19:11

Отборът на Манчестър Сити стигна само до равенство 1:1 при домакинството си на Мидълзбро в среща от 11-ия кръг на Висшата лига.

Играчите на Пеп Гуардиола подходиха много аристократично към днешния мач и логично бяха наказани в края. Серхио Агуеро даде преднина на Сити в 43-ата минута, засичайки центриране на Кевин де Бройне. Минути преди края гостите стигнаха до точката след гол с глава на Мартен де Роон, който с смълча "Етихад" за крайното 1:1.

След равенството Манчестър Сити остава на лидерската позиция в класирането с актив от 24 точки, с 1 повече от втория Арсенал, който обаче е и с мач по-малко. Боро пък е 15-ти с 11 пункта.