Реал Мадрид разби Борусия Дортмунд, Кака и Роналдо на ниво (видео)

23:08
Реал Мадрид победи Борусия Дортмунд с 5:0 в контролен мач. Мануел Пелегрини бе заложил на всичките си галактически попълнения, като Кристиано Роналдо и Кака направиха страхотен двубой.

От другата страна, българинът Димитър Рангелов бе титуляр за "жълто-черните" и бе сменен на почивката.

Гранеро откри за "белия балет" още в третата минута на срещата. До края на полувремето двата тима играха равностойни, но испанският тим владееше повече топката и имаше териториално превъзходство.

След почивката Ариен Робен покачи на 2:0 в 48-а минута, а 17-минути преди края на срещата Гонзало Игуаин направи резултата класически. В 76-а минута Кака вкара дузпа за своя тим правейки резултата 4:0. В самия край на срещата Раул оформи и крайния резултат.

Борусия Дортмунд - Реал Мадрид - 0:5

0:1 - Гранеро - 3 мин
0:2 - Робен - 48 мин
0:3 - Игуаин - 73 мин
0:4 - Кака - 76 мин дузпа
0:5 - Раул - 89 мин

Борусия Дортмунд: Вайденфелер, Суботич, Сантана, Деде, Кох, Блазуковски, Тинга, Гроскрауц, Сахин, Рангелов, Бариос

Реал Мадрид: Касияс, Албиол, Пепе, Метцелдер, Марсело, Диара, Алонсо, Гранеро, Роналдо, Бензема, Кака