Челси и Арсенал връщат билети на УЕФА
Около 6 хиляди непродадени билета за финала в Лига Европа ще бъдат върнати на УЕФА от финалистите Челси и Арсенал.
Около 6 хиляди непродадени билета за финала в Лига Европа ще бъдат върнати на УЕФА от финалистите Челси и Арсенал.
Голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешерю ще напусне Разград, ако Стойчо Стоев остане начело на „орлите" и през следващия сезон.
България е на 24-то място в ранглистата на УЕфА за евротурнирите, затова родният първенец ще започне участието си в Шампионската лига още от първия квалификационен кръг.
Световният шампион Люис Хамилтън ще стартира от първа позиция в утрешното състезание за Гран при на Монако, след като спечели днешната квалификацията в Кралството.
Звездата на Барселона Лионел Меси се превърна в първия футболист в историята, който печели Златната обувка за голмайстор номер 1 на Европа за трета поредна година.
Григор Димитров ще започне участието си на втория за годината турнир от Големия шлем – Ролан Гарос, още в първия ден на надпреварата в неделя.
Световният номер 3 Роджър Федерер призна, че няма големи очаквания от себе си преди началото на Ролан Гарос и просто иска да се наслаждава на завръщането си в Париж след четиригодишно отсъствие.
ЦСКА за скандала с Черно море: Обвиненията срещу нас са инсинуации
Отборът на Лудогорец е новият-стар шампион на България.
Берое победи Левски с 3:1 в мач от последния кръг на първенството.
„Лошото момче на тениса“ Ник Кирьос се оттегли от втория за годината турнир от Големия шлем Ролан Гарос, само няколко дни, след като определи надпреварата за „гадна и разочароваща“.
Привърженици на Левски, шефове на клуба, футболисти от първия отбор на "сините", деятели и деца от школата се събраха днес в 10 ч. пред Могилката, където преди 105 години е основан клубът в нашите сърца.
Отборът на Евертън ще подпише с вратаря Йонас Льосл за три години след края на договора му с изпадналия от Висшата лига Хъдърсфийлд, съобщиха от „карамелите“.
Григор Димитров ще се изправи срещу Янко Типсаревич на старта на втория турнир от Големия шлем за сезона Ролан Гарос, отреди тегленият жребий за надпреварата в Париж.
Отборът на Левски отбелязва 105 години от своето създаване като професионален клуб.
Отборната надпревара Laver Cup между Европа и останалата част от света ще стане официално състезание от календара на ATP, съобщиха от мъжката тенис асоциация.
Отборът на Торонто Раптърс надигра като гост Милуоки Бъкс със 105:99 в пета среща от финалния плейоф в Източната конференция на НБА.
Милуоки Бъкс 99-105 Торонто Раптърс (репортаж)
Торинци предлагат Пянич за Маркиньос, твърди "Гадзета дело Спорт"