Бранислав Иванович може отново да заиграе във Висшата лига
Бранислав Иванович може отново да заиграе във Висшата лига
Бранислав Иванович може отново да заиграе във Висшата лига
Пиронкова не се е отказала от участие на Ю Ес Оупън
Арсенал е отправил официална оферта за Вилиан
Юнайтед и Дортмунд не могат да се договорят за Санчо, сделката е пред провал
Стана ясно при какви условия БФС ще прекрати efbet Лига
Стоичков: Създадоха COVID-19, за да ни контролират
Офанзивният халф на Валенсия Феран Торес пристигна в Барселона, където ще премине задължителните медицински изследвания преди да подпише с Манчестър Сити.
Напусналият ЦСКА-София Едвин Джеси е пред подпис с норвежкия клуб Молде.
Нападателят Марио Балотели води преговори за преминаване в румънския футболен шампион ЧФР Клуж, твърди радио "Монте Карло".
Левски се разбра с халфа Борислав Цонев.
Ръководството на Еспаньол излезе с официално изявление, в което коментира доиграването на сезона в Ла Лига след паузата заради COVID-19.
Легендата на Челси и бивш английски национал Джон Тери е сред вариантите да поеме Борнемут, съобщава вестник The Times.
Първата ракета на България Григор Димитров е с отнета шофьорска книжка заради каране с превишена скорост, съобщава сайтът opencourt.ca.
Отборът на Ел Ей Лейкърс си осигури първото място в редовния сезон в Западната конференция, след като победи Юта Джаз със 116:108 в двубой от рестарта на Националната баскетболна лига в Орландо, Флорида.
Крилото Педро Родригес ще се подложи на операция на рамото днес и ще бъде извън терените около месец, пишат медиите в Италия.
Ръководството на Борусия Дортмунд е сложило крайна дата 10 август на Манчестър Юнайтед относно евентуалния трансфер на Джейдън Санчо на “Олд Трафорд”.
Криминалното разследване срещу президента на ФИФА Джани Инфантино е абсурдно и гротескно, обяви заместник-генералният секретар на световната футболна централа Аласдар Бел.