Последни 7 срещи между Агно и Колмар
Последни 3 домакинства на Агно срещу Колмар
Последни срещи между съперниците
Агно - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.26
- Средно допуснати за среща: 1.24
- Средно голове за среща: 2.50
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 24 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ФРН2 | 31.10.2026 | Кретей-Луситанос ![]() |
7:0 | Агно |
| ФРН2 | 17.10.2026 | Агно ![]() |
1:1 | Сен Мор Луситанос |
| ФРН2 | 03.10.2026 | Фуриани-Алиани ![]() |
5:1 | Агно |
| ФРН2 | 19.09.2026 | Агно ![]() |
0:1 | Борго |
| ФРН2 | 12.09.2026 | Епинал ![]() |
0:2 | Агно |
| ФРН2 | 05.09.2026 | Агно ![]() |
0:1 | Расинг Париж |
| ФРН2 | 29.08.2026 | Шантили ![]() |
1:3 | Агно |
| ФРН2 | 22.08.2026 | Агно ![]() |
0:1 | Шамбли-Оаз |
| ФРН2 | 16.05.2026 | Фени-Онуа ![]() |
1:1 | Агно |
| ФРН2 | 09.05.2026 | Агно ![]() |
3:1 | Диеп |
| ФРН2 | 02.05.2026 | Бове ![]() |
1:1 | Агно |
| ФРН2 | 25.04.2026 | Агно ![]() |
2:1 | Фуриани-Алиани |
| ФРН2 | 18.04.2026 | Епинал ![]() |
0:4 | Агно |
| ФРН2 | 11.04.2026 | Агно ![]() |
3:1 | Сен Приве Сен Илер |
| ФРН2 | 03.04.2026 | Бишайм ![]() |
0:0 | Агно |
| ФРН2 | 29.03.2026 | Агно ![]() |
2:4 | Блоа |
| ФРН2 | 21.03.2026 | Шантили ![]() |
0:1 | Агно |
| ФРН2 | 14.03.2026 | Васкеал ![]() |
0:1 | Агно |
| ФРН2 | 07.03.2026 | Агно ![]() |
1:0 | Шамбли-Оаз |
| ФРН2 | 21.02.2026 | Борго ![]() |
0:1 | Агно |
| ФРН2 | 14.02.2026 | Агно ![]() |
0:0 | Бурж Фуут 18 |
| ФРН2 | 07.02.2026 | Тионвил Луситанос ![]() |
1:3 | Агно |
| ФРН2 | 31.01.2026 | Агно ![]() |
2:3 | Бове |
| ФРН2 | 24.01.2026 | Агно ![]() |
3:1 | Колмар |
| ФРН2 | 17.01.2026 | Диеп ![]() |
0:0 | Агно |
| ФРН2 | 13.12.2025 | Фуриани-Алиани ![]() |
1:0 | Агно |
| ФРН2 | 06.12.2025 | Агно ![]() |
0:0 | Епинал |
| ФРН2 | 08.11.2025 | Агно ![]() |
1:2 | Бишайм |
| ФРН2 | 01.11.2025 | Блоа ![]() |
1:2 | Агно |
| ФРН2 | 18.10.2025 | Агно ![]() |
1:1 | Шантили |
| ФРН2 | 04.10.2025 | Агно ![]() |
0:1 | Васкеал |
| ФРН2 | 20.09.2025 | Шамбли-Оаз ![]() |
1:1 | Агно |
| ФРН2 | 13.09.2025 | Агно ![]() |
3:1 | Борго |
| ФРН2 | 06.09.2025 | Бурж Фуут 18 ![]() |
1:0 | Агно |
| ФРН2 | 30.08.2025 | Агно ![]() |
1:2 | Тионвил Луситанос |
| ФРН2 | 23.08.2025 | Колмар ![]() |
2:3 | Агно |
| ФРН2 | 16.08.2025 | Агно ![]() |
1:1 | Фени-Онуа |
| ФРН2 | 17.05.2025 | Фльори 91 ![]() |
1:3 | Агно |
| ФРН2 | 10.05.2025 | Агно ![]() |
2:1 | Бове |
| ФРН2 | 03.05.2025 | Балан ![]() |
3:0 | Агно |
| ФРН2 | 26.04.2025 | Агно ![]() |
4:1 | Тионвил Луситанос |
| ФРН2 | 19.04.2025 | Кретей-Луситанос ![]() |
1:0 | Агно |
| ФРН2 | 12.04.2025 | Агно ![]() |
0:1 | Вилер Улгат |
| ФРН2 | 05.04.2025 | Шантили ![]() |
2:0 | Агно |
| ФРН2 | 22.03.2025 | Агно ![]() |
0:1 | Васкеал |
| ФРН2 | 15.03.2025 | Шамбли-Оаз ![]() |
3:0 | Агно |
| ФРН2 | 08.03.2025 | Агно ![]() |
1:0 | Фуриани-Алиани |
| ФРН2 | 01.03.2025 | Агно ![]() |
2:0 | Епинал |
| ФРН2 | 22.02.2025 | Обервил ![]() |
2:3 | Агно |
| ФРН2 | 08.02.2025 | Бишайм ![]() |
1:0 | Агно |
Колмар - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.30
- Средно допуснати за среща: 1.52
- Средно голове за среща: 2.82
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 28 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ФРН2 | 31.10.2026 | Колмар ![]() |
1:1 | Сен Мор Луситанос |
| ФРН2 | 17.10.2026 | Борго ![]() |
3:0 | Колмар |
| ФРН2 | 03.10.2026 | Колмар ![]() |
0:1 | Расинг Париж |
| ФРН2 | 19.09.2026 | Шамбли-Оаз ![]() |
4:0 | Колмар |
| ФРН2 | 12.09.2026 | Колмар ![]() |
2:2 | УСЛПВ |
| ФРН2 | 05.09.2026 | Сен Приве Сен Илер ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 29.08.2026 | Колмар ![]() |
1:0 | Бишайм |
| ФРН2 | 22.08.2026 | Кретей-Луситанос ![]() |
1:0 | Колмар |
| ФРН2 | 16.05.2026 | Колмар ![]() |
3:3 | Васкеал |
| ФРН2 | 09.05.2026 | Шамбли-Оаз ![]() |
6:0 | Колмар |
| ФРН2 | 02.05.2026 | Колмар ![]() |
1:1 | Борго |
| ФРН2 | 25.04.2026 | Бурж Фуут 18 ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 18.04.2026 | Колмар ![]() |
0:0 | Тионвил Луситанос |
| ФРН2 | 11.04.2026 | Колмар ![]() |
3:3 | Шантили |
| ФРН2 | 04.04.2026 | Фени-Онуа ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 28.03.2026 | Колмар ![]() |
0:0 | Диеп |
| ФРН2 | 21.03.2026 | Бове ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 14.03.2026 | Колмар ![]() |
1:2 | Фуриани-Алиани |
| ФРН2 | 06.03.2026 | Епинал ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 21.02.2026 | Колмар ![]() |
3:0 | Сен Приве Сен Илер |
| ФРН2 | 14.02.2026 | Бишайм ![]() |
0:4 | Колмар |
| ФРН2 | 07.02.2026 | Колмар ![]() |
2:0 | Блоа |
| ФРН2 | 24.01.2026 | Агно ![]() |
3:1 | Колмар |
| ФРН2 | 17.01.2026 | Колмар ![]() |
0:1 | Шамбли-Оаз |
| ФРН2 | 10.01.2026 | Борго ![]() |
0:1 | Колмар |
| ФРН2 | 13.12.2025 | Колмар ![]() |
1:2 | Бурж Фуут 18 |
| ФРН2 | 06.12.2025 | Тионвил Луситанос ![]() |
4:2 | Колмар |
| ФРН2 | 22.11.2025 | Шантили ![]() |
1:1 | Колмар |
| ФРН2 | 08.11.2025 | Колмар ![]() |
3:1 | Фени-Онуа |
| ФРН2 | 01.11.2025 | Диеп ![]() |
0:2 | Колмар |
| ФРН2 | 18.10.2025 | Колмар ![]() |
1:0 | Бове |
| ФРН2 | 04.10.2025 | Фуриани-Алиани ![]() |
2:0 | Колмар |
| ФРН2 | 19.09.2025 | Колмар ![]() |
0:3 | Епинал |
| ФРН2 | 13.09.2025 | Сен Приве Сен Илер ![]() |
2:2 | Колмар |
| ФРН2 | 06.09.2025 | Колмар ![]() |
1:2 | Бишайм |
| ФРН2 | 30.08.2025 | Блоа ![]() |
0:2 | Колмар |
| ФРН2 | 23.08.2025 | Колмар ![]() |
2:3 | Агно |
| ФРН2 | 16.08.2025 | Васкеал ![]() |
0:1 | Колмар |
| ФРАК | 30.11.2024 | Колмар ![]() |
1:1 | Агно |
| ФРН2 | 18.05.2024 | Колмар ![]() |
1:0 | Оксер II |
| ФРН2 | 11.05.2024 | Васкеал ![]() |
2:1 | Колмар |
| ФРН2 | 27.04.2024 | Колмар ![]() |
2:1 | Бишайм |
| ФРН2 | 20.04.2024 | Фени-Онуа ![]() |
3:3 | Колмар |
| ФРН2 | 13.04.2024 | Колмар ![]() |
1:3 | Агно |
| ФРН2 | 06.04.2024 | Макон ![]() |
2:3 | Колмар |
| ФРН2 | 23.03.2024 | Колмар ![]() |
4:2 | 93 Бобини БГ |
| ФРН2 | 16.03.2024 | Расинг Бесанкон ![]() |
0:1 | Колмар |
| ФРН2 | 09.03.2024 | Колмар ![]() |
1:2 | Кретей-Луситанос |
| ФРН2 | 24.02.2024 | Колмар ![]() |
1:3 | Фльори 91 |
| ФРН2 | 17.02.2024 | Бург ан Брес ![]() |
1:0 | Колмар |


















































