Амикал Сен-Пре - последни 14 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.36
- Средно допуснати за среща: 1.64
- Средно голове за среща: 3.00
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 8 от 14
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ШВЦР2 | 31.10.2026 | Шафхаузен ![]() |
1:0 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 24.10.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
2:0 | Базел II |
| ШВЦР2 | 17.10.2026 | Брейтенрайн ![]() |
3:0 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 10.10.2026 | Бавой ![]() |
0:2 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 03.10.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
1:2 | Бил-Биен |
| ШВЦР2 | 26.09.2026 | Люцерн II ![]() |
2:3 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 19.09.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
2:2 | Йънг Бойс II |
| ШВЦР2 | 10.09.2026 | Бюле ![]() |
3:1 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 05.09.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
1:0 | Лугано II |
| ШВЦР2 | 29.08.2026 | Брюл ![]() |
4:1 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦР2 | 22.08.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
3:1 | ИФ Ювентус |
| ШВЦР2 | 19.08.2026 | Цюрих II ![]() |
2:1 | Амикал Сен-Пре |
| ШВЦК | 15.08.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
1:3 | Стад Нион |
| ШВЦР2 | 09.08.2026 | Амикал Сен-Пре ![]() |
1:0 | Белинзона |
Хам - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.76
- Средно допуснати за среща: 1.62
- Средно голове за среща: 3.38
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 33 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ШВЦР2 | 31.10.2026 | Хам ![]() |
2:1 | Бавой |
| ШВЦР2 | 28.10.2026 | Хам ![]() |
2:2 | Люцерн II |
| ШВЦР2 | 25.10.2026 | Бил-Биен ![]() |
2:2 | Хам |
| ШВЦК | 17.10.2026 | Хам ![]() |
0:2 | Сион |
| ШВЦР2 | 10.10.2026 | Йънг Бойс II ![]() |
1:3 | Хам |
| ШВЦР2 | 03.10.2026 | Хам ![]() |
2:4 | Бюле |
| ШВЦР2 | 26.09.2026 | Лугано II ![]() |
0:1 | Хам |
| ШВЦР2 | 19.09.2026 | Хам ![]() |
2:1 | Брюл |
| ШВЦР2 | 12.09.2026 | ИФ Ювентус ![]() |
2:0 | Хам |
| ШВЦР2 | 05.09.2026 | Хам ![]() |
4:0 | Цюрих II |
| ШВЦР2 | 29.08.2026 | Хам ![]() |
1:1 | Белинзона |
| ШВЦР2 | 22.08.2026 | Хам ![]() |
2:1 | Гранд-Саконе |
| ШВЦР2 | 19.08.2026 | Кройцлинген ![]() |
1:2 | Хам |
| ШВЦК | 16.08.2026 | Хам ![]() |
2:0 | Криенс |
| ШВЦР2 | 08.08.2026 | Хам ![]() |
0:2 | Парадисо |
| ШВЦР2 | 01.08.2026 | Хам ![]() |
2:1 | Брейтенрайн |
| ПРС | 01.07.2026 | Хам ![]() |
2:3 | Грасхопър |
| ШВЦР2 | 30.05.2026 | Хам ![]() |
3:2 | Бил-Биен |
| ШВЦР2 | 23.05.2026 | Бавой ![]() |
3:2 | Хам |
| ШВЦР2 | 16.05.2026 | Хам ![]() |
1:1 | Йънг Бойс II |
| ШВЦР2 | 09.05.2026 | Парадисо ![]() |
0:2 | Хам |
| ШВЦР2 | 02.05.2026 | Хам ![]() |
1:1 | Базел II |
| ШВЦР2 | 25.04.2026 | Бюле ![]() |
2:4 | Хам |
| ШВЦР2 | 18.04.2026 | Хам ![]() |
2:0 | Цюрих II |
| ШВЦР2 | 15.04.2026 | Люцерн II ![]() |
3:3 | Хам |
| ШВЦР2 | 11.04.2026 | Хам ![]() |
0:5 | Брюл |
| ШВЦР2 | 01.04.2026 | Вьове Спортс ![]() |
1:2 | Хам |
| ШВЦР2 | 28.03.2026 | Хам ![]() |
2:2 | Брейтенрайн |
| ШВЦР2 | 21.03.2026 | Криенс ![]() |
2:3 | Хам |
| ШВЦР2 | 14.03.2026 | Гранд-Саконе ![]() |
1:0 | Хам |
| ШВЦР2 | 07.03.2026 | Хам ![]() |
2:2 | Кройцлинген |
| ШВЦР2 | 28.02.2026 | Лозана-Спорт II ![]() |
0:2 | Хам |
| ШВЦР2 | 21.02.2026 | Хам ![]() |
0:2 | Шафхаузен |
| ШВЦР2 | 14.02.2026 | Лугано II ![]() |
0:3 | Хам |
| ШВЦК | 02.12.2025 | Хам ![]() |
1:2 | Грасхопър |
| ШВЦР2 | 23.11.2025 | Бил-Биен ![]() |
3:1 | Хам |
| ШВЦР2 | 15.11.2025 | Хам ![]() |
0:2 | Бавой |
| ШВЦР2 | 08.11.2025 | Йънг Бойс II ![]() |
1:1 | Хам |
| ШВЦР2 | 01.11.2025 | Хам ![]() |
2:1 | Парадисо |
| ШВЦР2 | 25.10.2025 | Базел II ![]() |
3:0 | Хам |
| ШВЦР2 | 18.10.2025 | Хам ![]() |
4:1 | Бюле |
| ШВЦР2 | 11.10.2025 | Цюрих II ![]() |
1:1 | Хам |
| ШВЦР2 | 04.10.2025 | Хам ![]() |
3:1 | Люцерн II |
| ШВЦР2 | 27.09.2025 | Брюл ![]() |
4:0 | Хам |
| ШВЦК | 21.09.2025 | Алтщетен ![]() |
0:3 | Хам |
| ШВЦР2 | 17.09.2025 | Хам ![]() |
3:1 | Вьове Спортс |
| ШВЦР2 | 13.09.2025 | Брейтенрайн ![]() |
2:1 | Хам |
| ШВЦР2 | 06.09.2025 | Хам ![]() |
2:2 | Криенс |
| ШВЦР2 | 30.08.2025 | Хам ![]() |
2:1 | Гранд-Саконе |
| ШВЦР2 | 27.08.2025 | Хам ![]() |
3:5 | Лозана-Спорт II |














































