Последни 4 срещи между Монца и Каляри
Последни 2 домакинства на Монца срещу Каляри
Последни срещи между съперниците
Монца - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.74
- Средно допуснати за среща: 1.20
- Средно голове за среща: 2.94
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 29 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ИТА | 11.10.2026 | Лацио ![]() |
3:1 | Монца |
| ПРС | 03.10.2026 | Брест ![]() |
2:2 | Монца |
| ПРС | 26.09.2026 | Монца ![]() |
2:3 | Кремонезе |
| ИТА | 18.09.2026 | Монца ![]() |
2:1 | Сасуоло |
| ИТА | 13.09.2026 | Лече ![]() |
3:2 | Монца |
| ИТА | 06.09.2026 | Парма ![]() |
1:1 | Монца |
| ИТАК | 01.09.2026 | Торино ![]() |
0:1 | Монца |
| ИТА | 29.08.2026 | Монца ![]() |
2:3 | Удинезе |
| ИТА | 22.08.2026 | Интер ![]() |
4:1 | Монца |
| ИТАК | 14.08.2026 | Монца ![]() |
3:0 | Авелино |
| ПРС | 07.08.2026 | Монца ![]() |
3:3 | Калчо Падова |
| ПРС | 04.08.2026 | Монца ![]() |
4:2 | Милан II |
| ПРС | 30.07.2026 | Монца ![]() |
1:3 | Арис |
| ПРС | 24.07.2026 | Галатасарай ![]() |
0:2 | Монца |
| ИТАБ | 29.05.2026 | Монца ![]() |
0:2 | Катандзаро |
| ИТАБ | 24.05.2026 | Катандзаро ![]() |
0:2 | Монца |
| ИТАБ | 19.05.2026 | Монца ![]() |
2:1 | Юве Стабия |
| ИТАБ | 16.05.2026 | Юве Стабия ![]() |
2:2 | Монца |
| ИТАБ | 08.05.2026 | Монца ![]() |
2:2 | Емполи |
| ИТАБ | 01.05.2026 | Мантова ![]() |
3:2 | Монца |
| ИТАБ | 24.04.2026 | Монца ![]() |
1:0 | Модена |
| ИТАБ | 17.04.2026 | Сампдория ![]() |
0:3 | Монца |
| ИТАБ | 11.04.2026 | Монца ![]() |
2:0 | Бари |
| ИТАБ | 06.04.2026 | Катандзаро ![]() |
1:1 | Монца |
| ИТАБ | 21.03.2026 | Монца ![]() |
1:1 | Венеция |
| ИТАБ | 17.03.2026 | Реджана ![]() |
0:0 | Монца |
| ИТАБ | 14.03.2026 | Монца ![]() |
3:0 | Палермо |
| ИТАБ | 07.03.2026 | Специя ![]() |
4:2 | Монца |
| ИТАБ | 03.03.2026 | Чезена ![]() |
1:3 | Монца |
| ИТАБ | 27.02.2026 | Монца ![]() |
2:0 | Виртус Ентела |
| ИТАБ | 21.02.2026 | Карарезе ![]() |
0:1 | Монца |
| ИТАБ | 15.02.2026 | Монца ![]() |
2:1 | Юве Стабия |
| ИТАБ | 11.02.2026 | Зюдтирол ![]() |
0:0 | Монца |
| ИТАБ | 08.02.2026 | Монца ![]() |
2:1 | Авелино |
| ИТАБ | 01.02.2026 | Калчо Падова ![]() |
1:2 | Монца |
| ИТАБ | 24.01.2026 | Монца ![]() |
3:0 | Пескара |
| ИТАБ | 17.01.2026 | Монца ![]() |
2:2 | Фрозиноне |
| ИТАБ | 10.01.2026 | Виртус Ентела ![]() |
1:0 | Монца |
| ИТАБ | 26.12.2025 | Модена ![]() |
1:2 | Монца |
| ИТАБ | 20.12.2025 | Монца ![]() |
4:1 | Карарезе |
| ИТАБ | 13.12.2025 | Венеция ![]() |
2:0 | Монца |
| ИТАБ | 08.12.2025 | Монца ![]() |
1:1 | Зюдтирол |
| ИТАБ | 30.11.2025 | Юве Стабия ![]() |
2:2 | Монца |
| ИТАБ | 23.11.2025 | Монца ![]() |
1:0 | Чезена |
| ИТАБ | 09.11.2025 | Пескара ![]() |
0:2 | Монца |
| ИТАБ | 02.11.2025 | Монца ![]() |
1:0 | Специя |
| ИТАБ | 28.10.2025 | Палермо ![]() |
0:3 | Монца |
| ИТАБ | 18.10.2025 | Фрозиноне ![]() |
0:1 | Монца |
| ИТАБ | 04.10.2025 | Монца ![]() |
2:1 | Катандзаро |
| ИТАБ | 01.10.2025 | Емполи ![]() |
1:1 | Монца |
Каляри - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.10
- Средно допуснати за среща: 1.20
- Средно голове за среща: 2.30
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 24 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ИТА | 11.10.2026 | Каляри ![]() |
1:1 | Ювентус |
| ИТА | 19.09.2026 | Удинезе ![]() |
0:1 | Каляри |
| ИТА | 12.09.2026 | Аталанта ![]() |
1:2 | Каляри |
| ИТА | 07.09.2026 | Каляри ![]() |
1:0 | Лече |
| ИТАК | 03.09.2026 | Каляри ![]() |
1:2 | Елас Верона |
| ИТА | 30.08.2026 | Каляри ![]() |
0:1 | Интер |
| ИТА | 22.08.2026 | Парма ![]() |
0:1 | Каляри |
| ИТАК | 14.08.2026 | Каляри ![]() |
1:0 | Арецо |
| ПРС | 08.08.2026 | Каляри ![]() |
0:0 | Ница |
| ПРС | 02.08.2026 | Унион Берлин ![]() |
2:2 | Каляри |
| ПРС | 28.07.2026 | Каляри ![]() |
1:0 | Модена |
| ПРС | 23.07.2026 | Каляри ![]() |
0:0 | Сампдория |
| ИТА | 24.05.2026 | Милан ![]() |
1:2 | Каляри |
| ИТА | 17.05.2026 | Каляри ![]() |
2:1 | Торино |
| ИТА | 09.05.2026 | Каляри ![]() |
0:2 | Удинезе |
| ИТА | 03.05.2026 | Болоня ![]() |
0:0 | Каляри |
| ИТА | 27.04.2026 | Каляри ![]() |
3:2 | Аталанта |
| ИТА | 17.04.2026 | Интер ![]() |
3:0 | Каляри |
| ИТА | 11.04.2026 | Каляри ![]() |
1:0 | Кремонезе |
| ИТА | 04.04.2026 | Сасуоло ![]() |
2:1 | Каляри |
| ИТА | 20.03.2026 | Каляри ![]() |
0:1 | Наполи |
| ИТА | 15.03.2026 | Пиза ![]() |
3:1 | Каляри |
| ИТА | 07.03.2026 | Каляри ![]() |
1:2 | Комо |
| ИТА | 27.02.2026 | Парма ![]() |
1:1 | Каляри |
| ИТА | 21.02.2026 | Каляри ![]() |
0:0 | Лацио |
| ИТА | 16.02.2026 | Каляри ![]() |
0:2 | Лече |
| ИТА | 09.02.2026 | Рома ![]() |
2:0 | Каляри |
| ИТА | 31.01.2026 | Каляри ![]() |
4:0 | Елас Верона |
| ИТА | 24.01.2026 | Фиорентина ![]() |
1:2 | Каляри |
| ИТА | 17.01.2026 | Каляри ![]() |
1:0 | Ювентус |
| ИТА | 12.01.2026 | Дженоа ![]() |
3:0 | Каляри |
| ИТА | 08.01.2026 | Кремонезе ![]() |
2:2 | Каляри |
| ИТА | 02.01.2026 | Каляри ![]() |
0:1 | Милан |
| ИТА | 27.12.2025 | Торино ![]() |
1:2 | Каляри |
| ИТА | 21.12.2025 | Каляри ![]() |
2:2 | Пиза |
| ИТА | 13.12.2025 | Аталанта ![]() |
2:1 | Каляри |
| ИТА | 07.12.2025 | Каляри ![]() |
1:0 | Рома |
| ИТАК | 03.12.2025 | Наполи ![]() |
1:1 | Каляри |
| ИТА | 29.11.2025 | Ювентус ![]() |
2:1 | Каляри |
| ИТА | 22.11.2025 | Каляри ![]() |
3:3 | Дженоа |
| ИТА | 08.11.2025 | Комо ![]() |
0:0 | Каляри |
| ИТА | 03.11.2025 | Лацио ![]() |
2:0 | Каляри |
| ИТА | 30.10.2025 | Каляри ![]() |
1:2 | Сасуоло |
| ИТА | 26.10.2025 | Елас Верона ![]() |
2:2 | Каляри |
| ИТА | 19.10.2025 | Каляри ![]() |
0:2 | Болоня |
| ИТА | 05.10.2025 | Удинезе ![]() |
1:1 | Каляри |
| ИТА | 27.09.2025 | Каляри ![]() |
0:2 | Интер |
| ИТАК | 23.09.2025 | Каляри ![]() |
4:1 | Фрозиноне |
| ИТА | 19.09.2025 | Лече ![]() |
1:2 | Каляри |
| ИТА | 13.09.2025 | Каляри ![]() |
2:0 | Парма |
































































