Последни 3 срещи между Анеси и Нанси
Последни 2 домакинства на Анеси срещу Нанси
Последни срещи между съперниците
Анеси - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.42
- Средно допуснати за среща: 1.26
- Средно голове за среща: 2.68
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 28 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ФРА2 | 09.10.2026 | Дюнкерк ![]() |
0:1 | Анеси |
| ПРС | 02.10.2026 | Анеси ![]() |
2:1 | Сервет |
| ФРА2 | 18.09.2026 | Анеси ![]() |
1:2 | Дижон |
| ФРА2 | 12.09.2026 | Гингам ![]() |
2:1 | Анеси |
| ФРА2 | 04.09.2026 | Гренобъл Фут 38 ![]() |
1:2 | Анеси |
| ФРА2 | 29.08.2026 | Анеси ![]() |
1:1 | Метц |
| ФРА2 | 24.08.2026 | Реймс ![]() |
3:1 | Анеси |
| ФРА2 | 14.08.2026 | Анеси ![]() |
2:0 | Роде |
| ФРА2 | 08.08.2026 | По ![]() |
0:1 | Анеси |
| ПРС | 17.07.2026 | Сион ![]() |
4:0 | Анеси |
| ФРА2 | 09.05.2026 | Анеси ![]() |
1:2 | Роде |
| ФРА2 | 02.05.2026 | Булон ![]() |
1:2 | Анеси |
| ФРА2 | 24.04.2026 | Анеси ![]() |
5:1 | По |
| ФРА2 | 17.04.2026 | Нанси ![]() |
1:5 | Анеси |
| ФРА2 | 10.04.2026 | Анеси ![]() |
0:0 | Монпелие |
| ФРА2 | 03.04.2026 | Анеси ![]() |
1:0 | Гингам |
| ФРА2 | 21.03.2026 | Сент Етиен ![]() |
4:0 | Анеси |
| ФРА2 | 16.03.2026 | Анеси ![]() |
1:2 | Троа |
| ФРА2 | 07.03.2026 | Льо Ман ![]() |
3:0 | Анеси |
| ФРА2 | 27.02.2026 | Бастия ![]() |
0:2 | Анеси |
| ФРА2 | 20.02.2026 | Анеси ![]() |
2:1 | Ред Стар |
| ФРА2 | 13.02.2026 | Лавал ![]() |
2:2 | Анеси |
| ФРА2 | 06.02.2026 | Анеси ![]() |
1:1 | Гренобъл Фут 38 |
| ФРА2 | 31.01.2026 | Дюнкерк ![]() |
0:1 | Анеси |
| ФРА2 | 23.01.2026 | Анеси ![]() |
2:1 | Клермон |
| ФРА2 | 16.01.2026 | Анеси ![]() |
2:0 | Амиен СК |
| ФРА2 | 03.01.2026 | Реймс ![]() |
2:1 | Анеси |
| ФРА2 | 12.12.2025 | Анеси ![]() |
1:2 | Льо Ман |
| ФРА2 | 05.12.2025 | Гингам ![]() |
0:3 | Анеси |
| ФРАК | 28.11.2025 | Анеси ![]() |
1:2 | Гренобъл Фут 38 |
| ФРА2 | 21.11.2025 | Анеси ![]() |
1:0 | Бастия |
| ФРАК | 14.11.2025 | Кан ![]() |
1:2 | Анеси |
| ФРА2 | 07.11.2025 | Монпелие ![]() |
1:0 | Анеси |
| ФРА2 | 31.10.2025 | Анеси ![]() |
1:1 | Булон |
| ФРА2 | 28.10.2025 | Роде ![]() |
2:1 | Анеси |
| ФРА2 | 25.10.2025 | Анеси ![]() |
4:0 | Сент Етиен |
| ФРА2 | 17.10.2025 | Клермон ![]() |
0:1 | Анеси |
| ФРА2 | 03.10.2025 | Анеси ![]() |
0:0 | Лавал |
| ФРА2 | 26.09.2025 | Троа ![]() |
3:1 | Анеси |
| ФРА2 | 23.09.2025 | Анеси ![]() |
1:2 | Нанси |
| ФРА2 | 19.09.2025 | Гренобъл Фут 38 ![]() |
1:3 | Анеси |
| ФРА2 | 13.09.2025 | Анеси ![]() |
1:1 | Реймс |
| ФРА2 | 29.08.2025 | Ред Стар ![]() |
1:0 | Анеси |
| ФРА2 | 22.08.2025 | Амиен СК ![]() |
0:1 | Анеси |
| ФРА2 | 16.08.2025 | Анеси ![]() |
2:2 | Дюнкерк |
| ФРА2 | 09.08.2025 | По ![]() |
2:0 | Анеси |
| ПРС | 18.07.2025 | Сион ![]() |
3:0 | Анеси |
| ФРА2 | 10.05.2025 | Анеси ![]() |
3:1 | Гренобъл Фут 38 |
| ФРА2 | 02.05.2025 | Клермон ![]() |
3:2 | Анеси |
| ФРА2 | 25.04.2025 | Анеси ![]() |
2:0 | Аячо |
Нанси - последни 50 срещи
- Средно отбелязани за среща: 1.18
- Средно допуснати за среща: 1.50
- Средно голове за среща: 2.68
- Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 27 от 50
| лига | дата | |||
|---|---|---|---|---|
| ФРА2 | 09.10.2026 | Нанси ![]() |
1:0 | Гингам |
| ФРА2 | 18.09.2026 | Роде ![]() |
3:4 | Нанси |
| ФРА2 | 11.09.2026 | Нанси ![]() |
1:2 | Реймс |
| ФРА2 | 07.09.2026 | Нант ![]() |
1:0 | Нанси |
| ФРА2 | 28.08.2026 | Нанси ![]() |
2:0 | Дюнкерк |
| ФРА2 | 21.08.2026 | По ![]() |
0:1 | Нанси |
| ФРА2 | 14.08.2026 | Нанси ![]() |
0:1 | Монпелие |
| ФРА2 | 08.08.2026 | Булон ![]() |
0:0 | Нанси |
| ПРС | 11.07.2026 | Нанси ![]() |
1:3 | Троа |
| ФРА2 | 09.05.2026 | Нанси ![]() |
3:2 | Дюнкерк |
| ФРА2 | 02.05.2026 | По ![]() |
1:3 | Нанси |
| ФРА2 | 25.04.2026 | Реймс ![]() |
1:1 | Нанси |
| ФРА2 | 17.04.2026 | Нанси ![]() |
1:5 | Анеси |
| ФРА2 | 10.04.2026 | Клермон ![]() |
2:2 | Нанси |
| ФРА2 | 04.04.2026 | Нанси ![]() |
1:1 | Сент Етиен |
| ФРА2 | 20.03.2026 | Булон ![]() |
0:0 | Нанси |
| ФРА2 | 13.03.2026 | Нанси ![]() |
2:4 | Льо Ман |
| ФРА2 | 06.03.2026 | Нанси ![]() |
0:3 | Монпелие |
| ФРА2 | 27.02.2026 | Лавал ![]() |
1:1 | Нанси |
| ФРА2 | 20.02.2026 | Нанси ![]() |
0:0 | Гренобъл Фут 38 |
| ФРА2 | 13.02.2026 | Ред Стар ![]() |
2:1 | Нанси |
| ФРА2 | 07.02.2026 | Нанси ![]() |
2:1 | Троа |
| ФРА2 | 30.01.2026 | Бастия ![]() |
0:0 | Нанси |
| ФРА2 | 23.01.2026 | Нанси ![]() |
1:3 | Роде |
| ФРА2 | 19.01.2026 | Нанси ![]() |
0:3 | Гингам |
| ФРАК | 11.01.2026 | Льо Ман ![]() |
0:0 | Нанси |
| ФРА2 | 03.01.2026 | Амиен СК ![]() |
1:2 | Нанси |
| ФРАК | 20.12.2025 | Гренобъл Фут 38 ![]() |
1:1 | Нанси |
| ФРА2 | 12.12.2025 | Нанси ![]() |
1:0 | Клермон |
| ФРА2 | 05.12.2025 | Гренобъл Фут 38 ![]() |
1:0 | Нанси |
| ФРАК | 28.11.2025 | Сарегман ![]() |
3:4 | Нанси |
| ФРА2 | 22.11.2025 | Сент Етиен ![]() |
2:1 | Нанси |
| ФРА2 | 07.11.2025 | Нанси ![]() |
0:2 | Лавал |
| ФРА2 | 31.10.2025 | Льо Ман ![]() |
1:0 | Нанси |
| ФРА2 | 28.10.2025 | Нанси ![]() |
2:0 | Бастия |
| ФРА2 | 25.10.2025 | Монпелие ![]() |
4:1 | Нанси |
| ФРА2 | 20.10.2025 | Нанси ![]() |
0:1 | Амиен СК |
| ФРА2 | 03.10.2025 | Гингам ![]() |
2:2 | Нанси |
| ФРА2 | 26.09.2025 | Нанси ![]() |
0:1 | Реймс |
| ФРА2 | 23.09.2025 | Анеси ![]() |
1:2 | Нанси |
| ФРА2 | 19.09.2025 | Нанси ![]() |
0:1 | Ред Стар |
| ФРА2 | 12.09.2025 | Троа ![]() |
3:0 | Нанси |
| ФРА2 | 29.08.2025 | Нанси ![]() |
2:2 | По |
| ФРА2 | 22.08.2025 | Дюнкерк ![]() |
1:3 | Нанси |
| ФРА2 | 15.08.2025 | Нанси ![]() |
1:0 | Булон |
| ФРА2 | 09.08.2025 | Роде ![]() |
0:0 | Нанси |
| ПРС | 22.07.2025 | Нанси ![]() |
1:2 | Страсбург |
| ПРС | 19.07.2025 | Ница ![]() |
3:3 | Нанси |
| ФРНА | 16.05.2025 | Нанси ![]() |
1:1 | Руан |
| ФРНА | 09.05.2025 | Валансиен ![]() |
3:4 | Нанси |



















































