Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
САЩЖ Готъм (Ж) Готъм (Ж) 00:00 Чикаго Ред Старс (Ж) Чикаго Ред Старс (Ж) X
АРЖБ Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 00:00 Дефенсорес де Белграно Дефенсорес де Белграно X
БРАД Америка РН Америка РН 00:00 Потигуар Мосоро Потигуар Мосоро X
ВЕН Карабобо Карабобо 00:30 Ангостура Ангостура X
БОЛ Боливар Боливар 00:30 Реал Томаяпо Реал Томаяпо X
ПАР Генерал Кабалеро Генерал Кабалеро 00:30 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо X
ЧИЛИ Коло Коло Коло Коло 00:30 Палестино Палестино X
САФЛ Спокан Велосити Спокан Велосити 01:00 Форуърд Мадисън Форуърд Мадисън X
БРАЦ Феровиарио Феровиарио 01:00 АБЦ АБЦ X
САЩЖ Сиатъл Рейн (Ж) Сиатъл Рейн (Ж) 01:00 Орландо Прайд (Ж) Орландо Прайд (Ж) X
КОЛА Хуниор Хуниор 01:30 Депортиво Перейра Депортиво Перейра X
ПЕРУ Карлос Манучи Карлос Манучи 02:00 Сесар Вайехо Сесар Вайехо X
АРЖ Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 02:00 Бока Хуниорс Бока Хуниорс X
ЕКВ Кумбая Кумбая 02:00 Барселона СК Барселона СК X
КРПД Депортиво Саприса Депортиво Саприса 02:00 Сан Карлос Сан Карлос X
БОЛ Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман 02:30 Дъ Стронгест Дъ Стронгест X
ЯМК Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 02:30 Кавалиър Кавалиър X
ПАР Сол де Америка Сол де Америка 03:00 Серо Портеньо Серо Портеньо X
ВЕН Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 03:00 Португеса ФК Португеса ФК X
ХОНД Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа 03:00 Маратон Маратон X
МЕК Крус Асул Крус Асул 03:00 Монтерей Монтерей X
ЧИЛИБ Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 03:30 Универсидад Консепсион Универсидад Консепсион X
КОЛА Мильонариос Мильонариос 04:00 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга X
ПЕРУ Алианса Лима Алианса Лима 04:00 Депортиво Гарсиласо Депортиво Гарсиласо X
ОФКШЛ Ифира Блек Бърд Ифира Блек Бърд 04:00 Мажента Мажента X
РУС1 СКА Хабаровск СКА Хабаровск 12:00 Алания Владикавказ Алания Владикавказ X
ГЕРОЛ Ейлвезе Ейлвезе 13:00 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе X
ТАНЗ Мтибва Шугър Мтибва Шугър 14:00 Намунго Намунго X
НОР3 Скьервой Скьервой 14:00 Мьолнер Мьолнер X
ДАН1 Нествед Нествед 14:00 Хилерьод Хилерьод X
НОР3 Улфстинд Улфстинд 14:30 Будьо/Глимт II Будьо/Глимт II X
НОР2 Алта Алта 15:00 Юнкерен Юнкерен X
НОР3 Скетен Скетен 15:00 ИФ Реди ИФ Реди X
НОР2 Йовик Лин Йовик Лин 15:00 Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса X
БЪЛБ Монтана Монтана 15:00 Септември София Септември София X
ДАН Лингби Лингби 15:00 Виборг Виборг X
ДАН Вайле Вайле 15:00 Хвидовре Хвидовре X
НОР3 Скедсмо Скедсмо 15:00 Гелерасен Гелерасен X
КЕНИЯ Таланта Таланта 15:00 ККБ ККБ X
КЕНИЯ Юлинзи Старс Юлинзи Старс 15:00 Муранга СЕАЛ Муранга СЕАЛ X
БЪЛБ Струмска слава Струмска слава 15:00 Добруджа 1919 Добруджа 1919 X
БЪЛБ Янтра 1919 Янтра 1919 15:00 Марек Марек X
ШВЦ1 Вадуц Вадуц 15:15 Белинзона Белинзона X
ШВЦ1 Вил Вил 15:15 Тюн Тюн X
ШВЦ1 Баден Баден 15:15 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс X
ШВЦ1 Стад Нион Стад Нион 15:15 Аарау Аарау X
ШВЦ1 Сион Сион 15:15 Шафхаузен Шафхаузен X
НОР2 Фольо Фольо 16:00 Ейдсволд ТФ Ейдсволд ТФ X
НОР3 Осане II Осане II 16:00 Хаугесунд II Хаугесунд II X
ГЕРОЛ Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен 16:00 Хенеф 05 Хенеф 05 X
ГЕРОЛ Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 16:00 Порц Порц X
ГЕРОЛ Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах 16:00 Хюрт Хюрт X
АРМЕ Ван Чаренцаван Ван Чаренцаван 16:00 Урарту Урарту X
ЕГИП Ал Масри Ал Масри 16:00 ЕНППИ ЕНППИ X
ГЕРОЛ Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 16:00 Шпрокхьофел Шпрокхьофел X
ГЕРОЛ Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 16:00 Еркеншвик Еркеншвик X
ГЕРОЛ Виктория Клархолц Виктория Клархолц 16:00 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген X
НОР3 Мелхус Мелхус 16:00 Биосен Биосен X
НОР3 Локомотив Осло Локомотив Осло 16:00 Треф Треф X
НОР3 Лодефьорд Лодефьорд 16:00 Аскьой Аскьой X
ГЕРОЛ Вреден Вреден 16:00 Бьовингхаузен Бьовингхаузен X
НОР3 Мандалскамеранте Мандалскамеранте 16:00 Брод Брод X
ТАНЗ Танзания Призънс Танзания Призънс 16:00 Машуджаа Машуджаа X
ДАН1 ХБ Кьоге ХБ Кьоге 16:00 Хелсингор Хелсингор X
ГЕРОЛ Унион Шафхаузен Унион Шафхаузен 16:15 Блау-Вайс Кьонигсдорф Блау-Вайс Кьонигсдорф X
ГЕРОЛ Фрехен Фрехен 16:15 Германия Теверен Германия Теверен X
ГЕРЖ Нюрнберг (Ж) Нюрнберг (Ж) 16:30 МШФ Дуисбург (Ж) МШФ Дуисбург (Ж) X
ГЕРЖ Кьолн (Ж) Кьолн (Ж) 16:30 Айнтрахт Франкфурт (Ж) Айнтрахт Франкфурт (Ж) X
ГЕРОЛ Енепетал Енепетал 16:30 Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II X
ГЕРОЛ Шермбек Шермбек 16:30 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте X
ГЕРОЛ Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол 16:30 АШК Дортмунд АШК Дортмунд X
ГЕРЖ Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж) 16:30 Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) X
ГЕРОЛ Вихтал Вихтал 16:30 Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II X
ГЕРЖ Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж) 16:30 СГШ Есен (Ж) СГШ Есен (Ж) X
ГЕРЖ Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 16:30 РБ Лайпциг (Ж) РБ Лайпциг (Ж) X
ГЕРЖ Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж) 16:30 Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж) X
ИСЛ Вестри Вестри 17:00 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик X
НОР3 Спелкавик Спелкавик 17:00 Льоренског Льоренског X
АВС1 Амщететн Амщететн 17:00 Хорн Хорн X
НОР3 Хаща Хаща 17:00 Флоя Флоя X
АВС1 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 17:00 Грацер АК Грацер АК X
АВС1 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 17:00 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц X
УЗБЕ Сурхан Термез Сурхан Термез 17:00 Насаф Насаф X
АВС1 Дорнбирн Дорнбирн 17:00 Леобен Леобен X
НОР3 Тилер Тилер 17:00 Триг/Ладе Триг/Ладе X
АВС1 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 17:00 Лиеферинг Лиеферинг X
ДАН Силкеборг Силкеборг 17:00 Брьондби Брьондби X
РУС1 Тюмен Тюмен 17:00 КАМАЗ КАМАЗ X
ФАРО ИФ ИФ 17:00 Б68 Б68 X
ФАРО 07 Вестур 07 Вестур 17:00 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур X
ИСЛ1 ИБВ ИБВ 17:00 Тор Тор X
УЗБЕ Динамо Самарканд Динамо Самарканд 17:00 Пахтакор Пахтакор X
ИСЛ1 Гриндавик Гриндавик 17:00 Грота Грота X
АВС1 Адмира Адмира 17:00 Фърст Виена Фърст Виена X
АВС1 Лафнитц Лафнитц 17:00 Рийд Рийд X
АВС1 Щурм Грац II Щурм Грац II 17:00 Щрипфинг Щрипфинг X
НОР2 Квик Халден Квик Халден 17:00 Нутоден Нутоден X
НОР2 Фльой-Флекерьой Фльой-Флекерьой 17:00 Сотра Сотра X
НОР2 Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 17:00 Гроруд Гроруд X
ГЕРОЛ Ротенбургер ШФ Ротенбургер ШФ 17:00 Ворсфелде Ворсфелде X
ГЕРОЛ Берсенбрюк Берсенбрюк 17:00 Германия Егесторф Германия Егесторф X
ГЕРОЛ Лупо-Мартини Лупо-Мартини 17:00 Арминия Хановер Арминия Хановер X
ГЕРОЛ Кикерс Емден Кикерс Емден 17:00 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен X
ГЕРОЛ Блау-Вайс Борнрайхе Блау-Вайс Борнрайхе 17:00 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург X
ГЕРОЛ Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм 17:00 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст X
НОР3 Виндабярт Виндабярт 17:00 Сола Сола X
ОАЕ Хорфакан Хорфакан 17:10 Шарджа Шарджа X
ОАЕ Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби 17:10 Емирейтс Емирейтс X
ОАЕ Хата Хата 17:15 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай X
ОАЕ Аджман Аджман 17:15 Банияс Банияс X
ЛАТ Гробиня Гробиня 17:30 Валмиера Валмиера X
РУС1 Арсенал Тула Арсенал Тула 17:45 Акрон Акрон X
БЪЛ Арда Арда 17:45 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 X
РУС1 Нефтехимик Нефтехимик 18:00 Ленинградец Ленинградец X
РУС1 Кубан Краснодар Кубан Краснодар 18:00 Химки Химки X
НОР Сандефьор Сандефьор 18:00 Викинг Викинг X
НОР Стрьомгодсет Стрьомгодсет 18:00 Хаугесунд Хаугесунд X
НОР Молде Молде 18:00 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 X
НОР Лилестрьом Лилестрьом 18:00 Фредрикстад Фредрикстад X
НОР Хам Кам Хам Кам 18:00 Будьо/Глимт Будьо/Глимт X
АРМЕ Арарат Арарат 18:00 Алашкерт Алашкерт X
НОР КФУМ КФУМ 18:00 Одд Одд X
БиХ Борац Баня Лука Борац Баня Лука 18:00 Игман Кониц Игман Кониц X
БиХ Зрински Зрински 18:00 Тузла Сити Тузла Сити X
БиХ Слога Добой Слога Добой 18:00 Широки брег Широки брег X
ЙОРД Ал Хюсеин Ал Хюсеин 18:00 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман X
БиХ Сараево Сараево 18:00 Посушие Посушие X
ЙОРД Ал Салт Ал Салт 18:00 Ал Джалил Ал Джалил X
БиХ Вележ Вележ 18:00 ГОШК Габела ГОШК Габела X
РУС1 Сокол Саратов Сокол Саратов 18:00 Волгар Астрахан Волгар Астрахан X
АВСРЛ Кремс Кремс 18:00 Винер Виктория Винер Виктория X
НОР Кристиансунд Кристиансунд 18:00 Бран Бран X
БиХ Звезда 09 Звезда 09 18:00 Железничар Железничар X
ИРАА Мес Керман Мес Керман 18:45 Хадормалу Хадормалу X
НОР2 Братвог Братвог 19:00 Хьод Хьод X
ШВЦР Цюрих Цюрих 19:00 Лугано Лугано X
ФАРО ХБ ХБ 19:00 Б36 Б36 X
МАР2 Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра 19:00 Итифак Маракеш Итифак Маракеш X
МАР2 Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 19:00 Стад Марокаин Стад Марокаин X
МАР2 Видад Фес Видад Фес 19:00 Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида X
МАР2 Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал 19:00 УСМ Ужда УСМ Ужда X
МАР2 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш 19:00 КОДМ Мекнес КОДМ Мекнес X
МАР2 Ел Масира Ел Масира 19:00 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра X
МАР2 АС Сале АС Сале 19:00 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир X
МАР2 Хурибга Хурибга 19:00 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем X
ДАН Нордселанд Нордселанд 19:00 Мидтиланд Мидтиланд X
ПОЛ1 Подбешкидзе Подбешкидзе 19:00 Хробри Глогов Хробри Глогов X
ЕГИП ЗЕД ЗЕД 19:00 Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари X
ЛИТ1 Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II 19:00 Паневежис II Паневежис II X
ЕГИП Ал Мокавлун Ал Мокавлун 19:00 Фарко Фарко X
НОР3 Флинт Флинт 19:00 Фриг Фриг X
НОР3 Оркла Оркла 19:00 Сурнадал Сурнадал X
БАХР Ал Рифа Ал Рифа 19:00 Манама Манама X
НОР3 Хьонефос Хьонефос 19:00 Елверум Елверум X
ФАРО Викингур Гота Викингур Гота 19:00 НСИ НСИ X
ШВЦР Винтертур Винтертур 19:00 Санкт Гален Санкт Гален X
ШВЦР Сервет Сервет 19:00 Йънг Бойс Йънг Бойс X
ЛАТ Ригас ФШ Ригас ФШ 19:00 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс X
ИСЛ КА КА 19:15 Филкир Филкир X
ИТА Салернитана Салернитана 19:30 Верона Верона X
РУС1 Торпедо Москва Торпедо Москва 19:30 Шинник Шинник X
БEЛ Генк Генк 19:30 Антверп Антверп X
РУС Нижни Новгород Нижни Новгород 20:00 ЦСКА Москва ЦСКА Москва X
ОАЕ Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 20:00 Ал Аин Ал Аин X
ИЗР Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 20:00 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква X
ОАЕ Емирейтс Емирейтс 20:00 Ал Батаех Ал Батаех X
ШВЕЦ Сириус Сириус 20:00 Вестерос СК Вестерос СК X
НОР2 Шайд Шайд 20:00 Стрьомен Стрьомен X
ТУР1 Чорум Чорум 20:00 Бодрумспор Бодрумспор X
ОАЕ Ал Аин Ал Аин 20:00 Ал Васл Ал Васл X
НОР3 Берум Берум 20:00 Аскер Аскер X
ОАЕ Ал Батаех Ал Батаех 20:00 Хата Хата X
ШВЕЦ2 ИФК Трелеборг ИФК Трелеборг 20:00 Хьогаборг Хьогаборг X
ИСЛ ФХ ФХ 20:00 КР Рейкявик КР Рейкявик X
ПОЛ Заглембе Любин Заглембе Любин 20:00 ЛКС Лодз ЛКС Лодз X
ШВЕЦ Юргорден Юргорден 20:00 Халмстад Халмстад X
ШВЕЦ Хекен Хекен 20:10 Малмьо ФФ Малмьо ФФ X
БЪЛ Славия Славия 20:15 Ботев Пловдив Ботев Пловдив X
НОР Тромсьо Тромсьо 20:15 Розенборг Розенборг X
ШВЕЦ2 Силвия Силвия 20:45 ИФК Ескилстюна ИФК Ескилстюна X
ПЕРУ2 Академия Кантолао Академия Кантолао 21:00 ЮСВ Мокегуа ЮСВ Мокегуа X
УНГ2 Дьор ЕТО Дьор ЕТО 21:00 Вашаш Вашаш X
УРУГВ Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео 21:00 Мирамар Мисионес Мирамар Мисионес X
АРЖБ Алмиранте Браун Алмиранте Браун 21:30 Сан Телмо Сан Телмо X
АРЖЦ Луян Луян 21:30 Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем X
ИТАБ Палермо Палермо 21:30 Венеция Венеция X
ИСП2 Еспаньол Еспаньол 21:30 Реал Овиедо Реал Овиедо X
ИСП2 Виляреал II Виляреал II 21:30 Албасете Албасете X
ИРЛ1 Уексфорд Уексфорд 21:45 Коб Рамблърс Коб Рамблърс X
ИТА Болоня Болоня 21:45 Ювентус Ювентус X
ИРЛ Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 21:45 Шелбърн Шелбърн X
ИРЛ Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс 22:00 Дери Сити Дери Сити X
ЧИЛИБ Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 22:30 Реколета Реколета X
ПЕРУ УТК Кахамарка УТК Кахамарка 23:00 Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо X
КОЛБ Орсомарсо Орсомарсо 23:00 Реал Картахена Реал Картахена X
ПЕРУ2 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 23:15 Комерсиантес Икитос Комерсиантес Икитос X