Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
ВЕН2 Маритимо Ла Гуайра Маритимо Ла Гуайра 00:00 Фундасион АИФИ Фундасион АИФИ X
АРЖ Ривър Плейт Ривър Плейт 00:00 Белграно Белграно X
БРАД Сао Жозе ЕК Сао Жозе ЕК 00:00 Интер де Лимейра Интер де Лимейра X
УРУГВ Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 00:00 Пенярол Пенярол X
ПАР Такуари Такуари 00:30 Либертад Либертад X
БОЛ Насионал Потоси Насионал Потоси 00:30 Реал Санта Крус Реал Санта Крус X
ЧИЛИ Универсидад де Чили Универсидад де Чили 00:30 Универсидад Католика Универсидад Католика X
БРАБ Гояс Гояс 00:30 Ботафого СП Ботафого СП X
БРАД Рио Бранко Рио Бранко 01:00 Сао Раймундо Сао Раймундо X
АРЖБ Килмес Килмес 01:00 Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй X
БРАД Униао Рондонополис Униао Рондонополис 01:00 Реал Бразилия Реал Бразилия X
КОЛА Ла Екидад Ла Екидад 01:15 Депортес Толима Депортес Толима X
БРАЦ Феровиария Феровиария 01:30 Конфиянса Конфиянса X
ОФЛ Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 02:00 Монтерей Бей Монтерей Бей X
ОФЛ Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс 02:00 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК X
АРЖ Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 02:00 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата X
ЕКВ Индепендиенте Вале Индепендиенте Вале 02:00 ЛДУ Кито ЛДУ Кито X
ПЕРУ Мелгар Мелгар 02:00 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо X
САФЛ Ричмънд Кикърс Ричмънд Кикърс 02:00 Грийнвил Триумф Грийнвил Триумф X
ОФЛ Инди Илевън Инди Илевън 02:00 Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик X
АРЖ Институто Институто 02:30 Унион Санта Фе Унион Санта Фе X
ОФЛ Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 02:30 Тълса Тълса X
САЩ ФК Синсинати ФК Синсинати 02:30 Сейнт Луис Сити Сейнт Луис Сити X
САЩ Шарлът ФК Шарлът ФК 02:30 Лос Анджелис Галакси Лос Анджелис Галакси X
САЩ Ню Инглънд Ню Инглънд 02:30 Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън X
САФЛ Тормента Тормента 02:30 Чатануга Ред Уулвс Чатануга Ред Уулвс X
САЩ Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 02:30 Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ X
САЩ Интер Маями Интер Маями 02:30 ДС Юнайтед ДС Юнайтед X
САЩ Торонто Торонто 02:30 КФ Монреал КФ Монреал X
САЩЖ Вашингтон Спирит (Ж) Вашингтон Спирит (Ж) 02:30 Ейнджъл Сити (Ж) Ейнджъл Сити (Ж) X
ЧИЛИБ Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 03:00 Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус X
БОЛ Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 03:00 Университарио де Винто Университарио де Винто X
ВЕН Метрополитанос Метрополитанос 03:00 ЮСВ ЮСВ X
БРАБ Спорт Ресифе Спорт Ресифе 03:00 Аваи Аваи X
МЕК2 Атланте Атланте 03:00 Канкун Канкун X
АРЖБ Естудиантес Касерос Естудиантес Касерос 03:10 Алварадо Алварадо X
САЩ Чикаго Файър Чикаго Файър 03:30 Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю X
САЩ Хюстън Динамо Хюстън Динамо 03:30 Далас Далас X
САЩ Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед 03:30 Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс X
КОЛА Онсе Калдас Онсе Калдас 03:30 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе X
САЩ Остин Остин 03:30 Спортинг КС Спортинг КС X
ОФКШЛ Вайвазе-Тай Вайвазе-Тай 04:00 Ифира Блек Бърд Ифира Блек Бърд X
САЩ Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк 04:30 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс X
САЩЖ Канзас Сити Кърънт (Ж) Канзас Сити Кърънт (Ж) 04:30 Расинг Луисвил (Ж) Расинг Луисвил (Ж) X
ЕСАЛ ФАС ФАС 04:30 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор X
ЕСАЛ Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 04:30 Исидро Метапан Исидро Метапан X
МЕК Америка Америка 05:00 Гуадалахара Гуадалахара X
ОФЛ Оукланд Руутс Оукланд Руутс 05:00 Ориндж Каунти Ориндж Каунти X
КРПД Ередияно Ередияно 05:00 Алахуеленсе Алахуеленсе X
САЩ Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 05:30 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс X
САЩ Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 05:30 Орландо Сити Орландо Сити X
ОФЛ Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 05:30 Луисвил Сити Луисвил Сити X
ОФЛ Финикс Райзинг Финикс Райзинг 05:30 Маями ФК Маями ФК X
ОФКШЛ Мажента Мажента 07:00 Пирае Пирае X
ЯП3 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 07:00 Сагамихара Сагамихара X
АВНПЛ Уестън Уъркърс Уестън Уъркърс 07:30 Еджуърт Ийгълс Еджуърт Ийгълс X
АВНПЛ Нюкасъл Олимпик Нюкасъл Олимпик 07:30 Куукс Хил Юнайтед Куукс Хил Юнайтед X
АВНПЛ Ню Ламбтън Ню Ламбтън 07:30 Чарлстън Адзури Чарлстън Адзури X
АВНПЛ СК Уондърърс СК Уондърърс 08:00 Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II X
ЯП Мачида Зелвия Мачида Зелвия 08:00 Токио Верди Токио Верди X
ЯП Киото Санга Киото Санга 08:00 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима X
АВНПЛ Канбера Кроейша Канбера Кроейша 08:00 Монаро Пантърс Монаро Пантърс X
ЯП Джубило Ивата Джубило Ивата 08:00 Урава Редс Урава Редс X
ЯП2 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 08:00 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу X
АКПЛ Мелбърн Виктори (21) Мелбърн Виктори (21) 08:00 Норткот Сити Норткот Сити X
ЯП2 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 08:00 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК X
ЯП3 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 08:00 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе X
АВНПЛ Хайделберг Юнайтед Хайделберг Юнайтед 09:00 Алтона Меджик Алтона Меджик X
ЯП Токио Токио 09:00 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос X
РКНЛ Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 09:00 Таегу II Таегу II X
РКНЛ Кимхае Сити Кимхае Сити 09:00 Мокпо Сити Мокпо Сити X
ЯП Гамба Осака Гамба Осака 09:00 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале X
РКНЛ Каннин Сити Каннин Сити 09:00 Чунчон Чунчон X
ЯП Кашима Антлърс Кашима Антлърс 09:00 Висел Кобе Висел Кобе X
АВНПЛ Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед 09:30 Рочдейл Роувърс Рочдейл Роувърс X
АКПЛ Сейнт Джордж Вилауонг Сейнт Джордж Вилауонг 09:45 Бризбейн Страйкърс Бризбейн Страйкърс X
ХК Норт Дистрикт Норт Дистрикт 10:00 Хонг Конг (23) Хонг Конг (23) X
ХК Шам Шуй По Шам Шуй По 10:00 Лий Ман Лий Ман X
ЯП Кашива Рейсол Кашива Рейсол 10:00 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро X
ФИЛИП Юнайтед Сити Юнайтед Сити 10:00 Манила Монте Манила Монте X
ЯП Шонан Белмаре Шонан Белмаре 10:00 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата X
ЮКОР Кануън Кануън 10:30 Улсан Хюндай Улсан Хюндай X
ЮКОР Сеул Сеул 10:30 Таегу Таегу X
ЮКОР2 Чеонан Сити Чеонан Сити 10:30 Анянг Анянг X
ЮКОР2 Съннам Съннам 10:30 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк X
ЮКОР Гвангджу Гвангджу 10:30 Чонбък Моторс Чонбък Моторс X
КИТК Шанъюй Птеросаур Шанъюй Птеросаур 10:30 Ляонин Шънян Ляонин Шънян X
КИТК Пекин Технолъджи Пекин Технолъджи 10:30 Гуанси Пингуо Халиао Гуанси Пингуо Халиао X
АКПЛ Логан Лайтнинг Логан Лайтнинг 11:00 Мичелтън Мичелтън X
ЯП2 Точиги Точиги 11:00 Вегалта Сендай Вегалта Сендай X
МАЛС Кучинг ФА Кучинг ФА 11:45 Сри Паханг Сри Паханг X
РУС Урал Урал 12:00 Оренбург Оренбург X
ФИЛИП Динамик Херб Себу Динамик Херб Себу 12:00 Филипини Еър Форс Филипини Еър Форс X
ЕСТЕА Тарту Уелко Тарту Уелко 12:30 Пайде II Пайде II X
ЕСТЕА Табасалу Табасалу 12:30 ФК Талин ФК Талин X
ФИЛИП Тулой Тулой 12:30 Манила Дигър Манила Дигър X
ЕСТЕА Виймси Виймси 12:30 Флора II Флора II X
УКР ЛНЗ Черкаси ЛНЗ Черкаси 13:00 Заря Заря X
КЕНИЯ Нзоя Шугър Нзоя Шугър 13:00 Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс X
ЮКОР Сувон ФК Сувон ФК 13:00 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс X
ШВЕЦ1 Фриска Вильор Фриска Вильор 13:00 Васалунд Васалунд X
СИНГ Танджонг Пагар Танджонг Пагар 13:00 Балестиер Халса Балестиер Халса X
ЮКОР2 Кьоннам Кьоннам 13:00 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен X
ХК БЧ Рейнджърс БЧ Рейнджърс 13:00 Хонг Конг ФК Хонг Конг ФК X
ПОР2 Академико Висеу Академико Висеу 13:00 Маритимо Маритимо X
УКРП Диназ Вишхород Диназ Вишхород 13:00 Металист Харков Металист Харков X
УКРП Кремин Кремин 13:00 Хуст Сити Хуст Сити X
УКРП Горняк-Спорт Горняк-Спорт 13:00 Буковина Буковина X
УКРП Металург Запорожие Металург Запорожие 13:00 Подиля Хмелницки Подиля Хмелницки X
УКРП Чернигов Чернигов 13:00 Нива Тернопил Нива Тернопил X
БЪЛЖЛ София Лейдис София Лейдис 13:00 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж) X
ПОР2 Вилафранкензе Вилафранкензе 13:00 Тондела Тондела X
ИТААЖ Помиляно (Ж) Помиляно (Ж) 13:30 Наполи (Ж) Наполи (Ж) X
ТАЙЛ Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед 13:30 Сухотай Сухотай X
ИТА Сасуоло Сасуоло 13:30 Каляри Каляри X
ПОЛ Краковия Краков Краковия Краков 13:30 Раков Ченстохова Раков Ченстохова X
ШВЕЦ2 Бергньосетс Бергньосетс 14:00 Умея ФК Академи Умея ФК Академи X
ГЕР4 Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 14:00 Цвикау Цвикау X
ГЕР4 Кемницер Кемницер 14:00 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт X
ТАЙЛ Након Патом Након Патом 14:00 БГ Патум Юнайтед БГ Патум Юнайтед X
БЪЛЖЛ Етър (Ж) Етър (Ж) 14:00 Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) X
ШВЕЦ2 Балкан Малмьо Балкан Малмьо 14:00 Рьопе Рьопе X
ГЕР4 Бабелсберг Бабелсберг 14:00 Алтглинике Алтглинике X
ГЕР4 БФК Динамо БФК Динамо 14:00 БАК '07 БАК '07 X
ШВЕЦС Ландскруна Ландскруна 14:00 Йоребру Йоребру X
ГЕР4 Грайфсвалдер Грайфсвалдер 14:00 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц X
ШВЕЦ1 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна 14:00 Солентуна Солентуна X
ГЕР4 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 14:00 Айленбург Айленбург X
ГЕР4 Люкенвалде Люкенвалде 14:00 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг X
ГЕР4 Херта Берлин II Херта Берлин II 14:00 Енерги Котбус Енерги Котбус X
ЛИТ1 Екранас Екранас 14:00 Хегелман Литауен II Хегелман Литауен II X
РУС Спартак Москва Спартак Москва 14:15 Рубин Казан Рубин Казан X
РУМ Оцелул Оцелул 14:30 Университатея Клуж Университатея Клуж X
БEЛ Серкъл Брюж Серкъл Брюж 14:30 Юнион Сен Жилоаз Юнион Сен Жилоаз X
ЕСТ Талина Калев Талина Калев 14:30 Нъме Юнайтед Нъме Юнайтед X
КИТК Ханджоу Уюе Цянтан Ханджоу Уюе Цянтан 14:30 Чунцин Тонглянг Лонг Чунцин Тонглянг Лонг X
ГЕРОЛ Рощокер Рощокер 15:00 Спарта Лихтенберг Спарта Лихтенберг X
РУС3 Текстилчик Текстилчик 15:00 Авангард Курск Авангард Курск X
РУС3 Металург Липецк Металург Липецк 15:00 Новосибирск Новосибирск X
БЛР1 Локомотив Гомел Локомотив Гомел 15:00 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ X
ШВЕЦ1 Питео Питео 15:00 Стокхолм Интер Стокхолм Интер X
АНГ2 Кроули Таун Кроули Таун 15:00 Крю Александра Крю Александра X
ШВЕЦ Хамарби Хамарби 15:00 АИК АИК X
АЗР Габала Габала 15:00 Араз Араз X
КЕНИЯ Леопардс Леопардс 15:00 Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед X
ШВЕЦ2 Отвидаберг Отвидаберг 15:00 Сюрианска Сюрианска X
ШВЕЦ2 Лидшьопинг Лидшьопинг 15:00 Шифала Шифала X
ТАЙЛ Ратчабури Ратчабури 15:00 Порт Порт X
ИНДЗ1 Борнео Борнео 15:00 Мадура Юнайтед Мадура Юнайтед X
КАЗХ Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 15:00 Тобол Тобол X
ГЕРОЛ ФФЛ Хале ФФЛ Хале 15:00 ШК Фрейтал ШК Фрейтал X
РУС3 Челябинск Челябинск 15:00 Уфа Уфа X
ДАН3 Тистед Тистед 15:00 ХИК ХИК X
ШВЕЦ Бромапойкарна Бромапойкарна 15:00 Норшьопинг Норшьопинг X
ИСП2 Ейбар Ейбар 15:00 Картахена Картахена X
ФИЛИП Филипин Арми Филипин Арми 15:00 Лойола Лойола X
ДАН ОБ ОБ 15:00 Рандерс Рандерс X
ТАДЖ Равшан Куляб Равшан Куляб 15:00 Куктош Куктош X
КЕНИЯ Гор Махия Гор Махия 15:00 Мухорони Ют Мухорони Ют X
ШВЕЦ2 Бергдаленс Бергдаленс 15:00 Астрио Астрио X
ШЦ1ЛК Ивердон Спорт II Ивердон Спорт II 15:00 Порталбан/Глетеренс Порталбан/Глетеренс X
КЕНИЯ Бандари Бандари 15:00 Софапака Софапака X
РУС3 Торпедо Миас Торпедо Миас 15:00 Спартак Кострома Спартак Кострома X
КАЗХ Жетису Жетису 15:00 Кизилжар Кизилжар X
РУС3 Родина Москва II Родина Москва II 15:00 Ротор Волгоград Ротор Волгоград X
МАЛС Пулау Пинанг Пулау Пинанг 15:15 Теренгану Теренгану X
ИТААЖ Рома (Ж) Рома (Ж) 15:30 Фиорентина (Ж) Фиорентина (Ж) X
ХОЛ Витес Витес 15:30 Аякс Аякс X
УКР Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 15:30 Полеся Полеся X
ХОЛ Фейенорд Фейенорд 15:30 Екселсиор Екселсиор X
ХОЛ Волендам Волендам 15:30 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс X
ХОЛ Хераклес Хераклес 15:30 Фортуна Ситард Фортуна Ситард X
ХОЛ АЗ АЗ 15:30 Утрехт Утрехт X
УКР Ворскла Ворскла 15:30 Оболон Киев Оболон Киев X
ХОЛ Спарта Ротердам Спарта Ротердам 15:30 Хееренвеен Хееренвеен X
ХОЛ ПЕК Зволе ПЕК Зволе 15:30 Твенте Твенте X
УКР Рух Виники Рух Виники 15:30 Черноморец Одеса Черноморец Одеса X
ХОЛ ПСВ ПСВ 15:30 РКК Валвейк РКК Валвейк X
УКР Минай Минай 15:30 Колос Ковальовка Колос Ковальовка X
ХОЛ Алмере Сити Алмере Сити 15:30 НЕК НЕК X
УКР Верес Ривне Верес Ривне 15:30 Олександрия Олександрия X
УКР Днипро-1 Днипро-1 15:30 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк X
ХЪР2 Шибеник Шибеник 15:50 Вуковар Вуковар X
ГРУ2 ВИТ Грузия ВИТ Грузия 16:00 Спаери Спаери X
ПОЛ1 Полония Варшава Полония Варшава 16:00 Одра Ополе Одра Ополе X
ФИН Гнистан Гнистан 16:00 КуПС КуПС X
ЮАР2 ДжДР Старс ДжДР Старс 16:00 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед X
ЮАР2 Платинум Сити Роувърс Платинум Сити Роувърс 16:00 Хънгри Лайънс Хънгри Лайънс X
ШВЕЦ1 Умея Умея 16:00 Карлберг Карлберг X
ШВЕЦ2 Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 16:00 Мьолбю Мьолбю X
ЮАР2 Милфорд Милфорд 16:00 Претория Калийс Претория Калийс X
ЮАР2 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 16:00 Барока Барока X
ЮАР2 Ъпингтън Сити Ъпингтън Сити 16:00 Касрик Старс Касрик Старс X
ЛИТ1 ФА Шяуляй II ФА Шяуляй II 16:00 Атмосфера Атмосфера X
ЮАР2 Блек Леопардс Блек Леопардс 16:00 НБ Ла Масия НБ Ла Масия X
ЮАР2 Магеси Магеси 16:00 Венда Венда X
ПОЛ Варта Познан Варта Познан 16:00 Легия Варшава Легия Варшава X
СЛВН2 Нафта Нафта 16:00 Дравиня Дравиня X
ЗИМБА КАПС Юнайтед КАПС Юнайтед 16:00 Динамос Динамос X
ЗИМБА Чикън Ин Чикън Ин 16:00 Симба Бора Симба Бора X
ЗИМБА Маника Даймъндс Маника Даймъндс 16:00 Грийн Фюъл Грийн Фюъл X
СЛВН2 Бринье Гросуплье Бринье Гросуплье 16:00 Илирия Любляна Илирия Любляна X
СЛВН2 Билье Билье 16:00 НК Бистрица НК Бистрица X
ЮАР2 Марумо Галантс Марумо Галантс 16:00 Орбит Колидж Орбит Колидж X
ГРУ2 Сиони Сиони 16:00 Колхети Хоби Колхети Хоби X
ГРУ2 Рустави Рустави 16:00 Арагви Душети Арагви Душети X
СЛВН2 Табор Сежана Табор Сежана 16:00 Приморие Приморие X
АРМЕ Западна Армения Западна Армения 16:00 БКМА БКМА X
БЛР1 Торпедо БелАЗ II Торпедо БелАЗ II 16:00 Волна Волна X
СЛВН2 Рудар Велене Рудар Велене 16:00 Кърка Кърка X
ФИН1 СЯК Академия СЯК Академия 16:00 СалПа СалПа X
РУС3 Динамо Брянск Динамо Брянск 16:00 Волга Уляновск Волга Уляновск X
УРУ2 Суд Америка Суд Америка 16:00 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео X
ШВЕЦС Сандвикен Сандвикен 16:00 Варберг Варберг X
ИТА Удинезе Удинезе 16:00 Емполи Емполи X
РУС3 Калуга Калуга 16:00 Химик Дзержинск Химик Дзержинск X
РУС3 Машук КМВ Машук КМВ 16:00 Иртиш Омск Иртиш Омск X
ИТА Монца Монца 16:00 Фрозиноне Фрозиноне X
ГЕРОЛ Тюркспор Дортмунд Тюркспор Дортмунд 16:00 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09 X
ПОР2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе 16:00 Лейшоеш Лейшоеш X
УРУ2 Уругвай Монтевидео Уругвай Монтевидео 16:00 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас X
ЧЕХ Теплице Теплице 16:00 Храдец Кралове Храдец Кралове X
ТАДЖ Истиклол Истиклол 16:00 Ескхата Ескхата X
ГЕР2 Хановер 96 Хановер 96 16:30 Холщайн Кил Холщайн Кил X
ГЕР2 Ханза Рощок Ханза Рощок 16:30 Падерборн Падерборн X
ГЕР2 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 16:30 Магдебург Магдебург X
РУС Ростов Ростов 16:30 Балтика Балтика X
ГЕР2 Веен Висбаден Веен Висбаден 16:30 Санкт Паули Санкт Паули X
ФИН3 ОЛС ОЛС 16:30 ПККУ ПККУ X
ГЕР2 Хамбургер Хамбургер 16:30 Нюрнберг Нюрнберг X
ГЕР4 Санкт Паули II Санкт Паули II 16:30 Хановер 96 II Хановер 96 II X
ГЕР2 Оснабрюк Оснабрюк 16:30 Херта Берлин Херта Берлин X
ГЕР2 Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 16:30 Шалке 04 Шалке 04 X
РУС3 Краснодар II Краснодар II 16:30 Чайка Чайка X
ГЕР2 Елверсберг Елверсберг 16:30 Карлсруе Карлсруе X
АВСРЛ Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II 16:30 Швац Швац X
ГЕР2 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 16:30 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг X
ШОТ Ливингстън Ливингстън 17:00 Хибърниън Хибърниън X
ПОЛ2 Заглембе Любин II Заглембе Любин II 17:00 ЛКС Лодз II ЛКС Лодз II X
ШОТ Мадъруел Мадъруел 17:00 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън X
ШВЕЦ1 Онсала Онсала 17:00 Норби Норби X
ПОР3 Луситания Луроса Луситания Луроса 17:00 Алверка Алверка X
УЗБЕ АГМК АГМК 17:00 Согдияна Согдияна X
ПОР3 Академика Академика 17:00 Варзим Варзим X
УЗБЕ Навбахор Навбахор 17:00 Нефтчи Фергана Нефтчи Фергана X
ПОР3 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 17:00 Фелгейраш 1932 Фелгейраш 1932 X
ШВЕЦ1 Лунд Лунд 17:00 Твякер Твякер X
ПОР3 Спортинг Брага II Спортинг Брага II 17:00 Атлетико КП Атлетико КП X
ЕСТ Вапрус Вапрус 17:00 ФКИ Левадия ФКИ Левадия X
ШВЕЦ1 Ариана Малмьо Ариана Малмьо 17:00 Тролхетан Тролхетан X
ШВЕЦ1 Люнгшиле Люнгшиле 17:00 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра X
ГРУ2 Динамо Тбилиси II Динамо Тбилиси II 17:00 Гареджи Гареджи X
БЪЛСИ Кубрат Кубрат 17:00 Черно море II Черно море II X
ШВЕЦ2 Смедби Смедби 17:00 Ханинге Ханинге X
ЛИТ Джугас Телшай Джугас Телшай 17:00 Банга Банга X
БЪЛСИ Устрем Дончево Устрем Дончево 17:00 Лудогорец III Лудогорец III X
ШВЕЦ2 Кристиандстадс Кристиандстадс 17:00 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ X
ШОТ Рос Каунти Рос Каунти 17:00 Абърдийн Абърдийн X
БРАБ Сантос Сантос 17:00 Бруске Бруске X
ПАР2 Мартин Ледесма Мартин Ледесма 17:00 Пасторео Пасторео X
ИТАСД Трапани 1905 Трапани 1905 17:00 Кавезе Кавезе X
ИТАСД Кампобасо Кампобасо 17:00 Карпи Карпи X
ИТАСД Алчионе Алчионе 17:00 Калдиеро Терме Калдиеро Терме X
ИТАСД Сиракуза Сиракуза 17:00 Реджина Реджина X
ИТАСД Романа Романа 17:00 Касино Касино X
ИТАСД Басано Виртус Басано Виртус 17:00 Камподарседжо Камподарседжо X
ИТАСД Равена Равена 17:00 Кортичела Кортичела X
ИТАСД Десензано Калвина Десензано Калвина 17:00 Варесина Варесина X
АРТФА Атенас Рио Куарто Атенас Рио Куарто 17:00 Феро Карил Оесте ГП Феро Карил Оесте ГП X
ПАР2 Спортиво Сан Лоренцо Спортиво Сан Лоренцо 17:00 Спортиво Карапегуа Спортиво Карапегуа X
ШВЕЦ2 Вигбихолмс ИК Вигбихолмс ИК 17:00 Кунгсенген Кунгсенген X
ИТАСД Л'Акуила Л'Акуила 17:00 Самбенедетезе Самбенедетезе X
УНГ2 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус 17:00 Чаквари ТК Чаквари ТК X
АЛБПЛ Лячи Лячи 17:00 Фламуртари Фламуртари X
ИТАСД Чизола Чизола 17:00 Вадо Вадо X
ИСП2 Алкоркон Алкоркон 17:15 Реал Валядолид Реал Валядолид X
ШВЕЦ Вернаму Вернаму 17:30 Калмар Калмар X
ШВЕЦ ГАИС ГАИС 17:30 Елфсборг Елфсборг X
ИРАА Естеглал Моласани Естеглал Моласани 17:45 Фар Сепаси Фар Сепаси X
ХЪРВ Хайдук Сплит Хайдук Сплит 18:00 Горица Загреб Горица Загреб X
АНДОР Ордино Ордино 18:00 Карой Карой X
ЕГИП Исмайли Исмайли 18:00 Пирамидс Пирамидс X
АНГ Ливърпул Ливърпул 18:00 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс X
АНГ Челси Челси 18:00 АФК Борнемут АФК Борнемут X
БЛР1 Бумпром Бумпром 18:00 МЛ Витебск МЛ Витебск X
ШВЕЦ1 Асириска Асириска 18:00 Нордик Юнайтед Нордик Юнайтед X
ЧЕХ Злин Злин 18:00 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 X
АНГ Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 18:00 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед X
ЧЕХ2 Височина Ихлава Височина Ихлава 18:00 Виктория Жижков Виктория Жижков X
ЙОРД Шабаб Ал Акаба Шабаб Ал Акаба 18:00 Маан Маан X
ЙОРД Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 18:00 Сахаб Сахаб X
ЙОРД Ал Рамта Ал Рамта 18:00 Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман X
УНГ2 Тисакечке Тисакечке 18:00 БВСК Зугло БВСК Зугло X
УНГ2 Хонвед Хонвед 18:00 Дьормот Дьормот X
ЧЕХ2 Варнсдорф Варнсдорф 18:00 Пршибрам Пршибрам X
БЪЛ3 Спартак Пловдив Спартак Пловдив 18:00 Карнобат Карнобат X
ЛАТ ФС Йелгава ФС Йелгава 18:00 Рига Рига X
ЧЕХ2 Збройовка Бърно Збройовка Бърно 18:00 Ханачка Ханачка X
АВС Залцбург Залцбург 18:00 ЛАСК ЛАСК X
УНГ2 Сегед-Чанад Сегед-Чанад 18:00 МТЕ 1904 МТЕ 1904 X
УНГ2 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 18:00 Печ МФК Печ МФК X
УНГ2 Шорокшар СК Шорокшар СК 18:00 Казинцбарцика Казинцбарцика X
АВС Щурм Грац Щурм Грац 18:00 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт X
ЙОРД Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон 18:00 Могхайер Ал Сархан Могхайер Ал Сархан X
АВС Рапид Виена Рапид Виена 18:00 Хартберг Хартберг X
ГАНА Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 18:00 Адуана Старс Адуана Старс X
СМВЛ Беласица Струмица Беласица Струмица 18:00 Арсими Арсими X
СЪРБ1 Металац ГМ Металац ГМ 18:00 Младост Нови Сад Младост Нови Сад X
ГАНА Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 18:00 Карела Юнайтед Карела Юнайтед X
СЪРБ1 Раднички Нови Белград Раднички Нови Белград 18:00 ОФК Вършац ОФК Вършац X
СЪРБ1 Колубара Колубара 18:00 ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице X
СМВЛ Новаци Новаци 18:00 Скопие Скопие X
СЪРБ1 РФК Нови Сад РФК Нови Сад 18:00 Дубочица Дубочица X
АРТФА Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 18:00 Депортиво Мерло Депортиво Мерло X
АНДОР Пас де ла Каса Пас де ла Каса 18:00 Есперанс Д'Андора Есперанс Д'Андора X
СМВЛ Осогово Осогово 18:00 Пелистер Пелистер X
СМВЛ Детонит Плачковица Детонит Плачковица 18:00 Караорман Струга Караорман Струга X
ГАНА Медеама Медеама 18:00 РТЮ РТЮ X
СМВЛ Охрид Лихнида Охрид Лихнида 18:00 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия X
ГАНА Нсоатреман Нсоатреман 18:00 Бибиани Голд Старс Бибиани Голд Старс X
СМВЛ Каменица Саса Каменица Саса 18:00 Вардар Неготино Вардар Неготино X
СМВЛ Башкими Куманово Башкими Куманово 18:00 Тетекс Тетекс X
СМВЛ Победа Победа 18:00 Беса Добри дол Беса Добри дол X
БиХ1 ТОШК Тешан ТОШК Тешан 18:00 Братство Грачаница Братство Грачаница X
ГАНА Самартекс Самартекс 18:00 Бофоакуе Тано Бофоакуе Тано X
ГАНА Дриймс Мадина Дриймс Мадина 18:00 Харт ъф Лайънс Харт ъф Лайънс X
АНДОР УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома 18:00 ФК Санта Колома ФК Санта Колома X
НПФЛ Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 18:00 Нигер Торнадос Нигер Торнадос X
АНДОР Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес 18:00 Атлетик Америка Атлетик Америка X
ЧЕХ2 Хрудим Хрудим 18:00 Сигма Оломоуц II Сигма Оломоуц II X
АНГ Арсенал Арсенал 18:00 Евертън Евертън X
ЧЕХ2 Простеев Простеев 18:00 Опава Опава X
ЧЕХ2 Таборско Таборско 18:00 Дукла Прага Дукла Прага X
УНГ2 Шиофок Шиофок 18:00 Козармишлен Козармишлен X
УНГ2 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 18:00 Айка Айка X
РУС3 Муром Муром 18:00 Велес Москва Велес Москва X
ЧЕХ Пардубице Пардубице 18:00 Карвина Карвина X
ЧЕХ Чешке Будейовице Чешке Будейовице 18:00 Яблонец Яблонец X
АНГ Лутън Таун Лутън Таун 18:00 Фулъм Фулъм X
АНГ Манчестър Сити Манчестър Сити 18:00 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед X
ЧЕХ2 Вишков Вишков 18:00 Лишен Лишен X
АНГ Кристъл Палас Кристъл Палас 18:00 Астън Вила Астън Вила X
АНГ Бърнли Бърнли 18:00 Нотингам Форест Нотингам Форест X
ГРУ Гагра Гагра 18:00 Телави Телави X
АНДОР Пеня Енкарнада Пеня Енкарнада 18:00 Интер Ескалдес Интер Ескалдес X
ЧЕХ2 Спарта Прага II Спарта Прага II 18:00 Влашим Влашим X
АНГ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 18:00 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър X
АНГ Брентфорд Брентфорд 18:00 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед X
ОМАН Ибри Ибри 18:15 Сохар Сохар X
ОМАН Ал Шабаб Сееб Ал Шабаб Сееб 18:15 Бахла Бахла X
ОМАН Ал Сееб Ал Сееб 18:15 Ал Нахда Ал Бурайми Ал Нахда Ал Бурайми X
ОМАН Ал Уехда Сур Ал Уехда Сур 18:15 Оман Клуб Оман Клуб X
ОМАН Ал Рустая Ал Рустая 18:15 Дхофар Дхофар X
ОМАН Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах 18:15 Сур Сур X
УНГ Кечкемет ТЕ Кечкемет ТЕ 18:15 Залаегерсег Залаегерсег X
ЛИТ Жалгирис Жалгирис 18:25 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис X
ПОР2 Насионал Мадейра Насионал Мадейра 18:30 Мафра Мафра X
ПОР2 Санта Клара Санта Клара 18:30 Униао де Лейрия Униао де Лейрия X
СЛВН Копер Копер 18:30 Марибор Марибор X
ГЕР4 Виктория Берлин Виктория Берлин 18:30 Ханза Рощок II Ханза Рощок II X
ФИН1 МП МП 18:30 ЯПС ЯПС X
ФИН ЕИФ ЕИФ 18:30 Лахти Лахти X
ПОЛ Видзев Лодз Видзев Лодз 18:30 Лех Познан Лех Познан X
ФИН1 Яро Яро 18:30 ПК-35 ПК-35 X
СЛВН Олимпия Любляна Олимпия Любляна 18:30 Браво Браво X
ПОЛ2 СКРА Честохова СКРА Честохова 18:30 Щомил Олщин Щомил Олщин X
ХЪР2 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 18:30 Дугополье Дугополье X
УРУГВ Данубио Данубио 18:30 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео X
БиХ1 БСК Баня Лука БСК Баня Лука 18:30 Козара Градишка Козара Градишка X
ИТЛП Чезена Чезена 18:45 Юве Стабия Юве Стабия X
РУС Ахмат Грозни Ахмат Грозни 19:00 Зенит Зенит X
ГРУ Колхети Поти Колхети Поти 19:00 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси X
КАЗХ Елимай Семей Елимай Семей 19:00 Кайрат Кайрат X
ИТЛП Новара Новара 19:00 Фиоренцола Фиоренцола X
ИТАСД Мартина Франка Мартина Франка 19:00 Нардо Калчо Нардо Калчо X
ИТЛП Вис Песаро Вис Песаро 19:00 Реканатезе Реканатезе X
БАХР Ал Хала Ал Хала 19:00 Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама X
БАХР Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 19:00 Бусайтийн Бусайтийн X
БАХР Ал Хид Ал Хид 19:00 Ал Наджма Ал Наджма X
ПОЛ1 Нечеча Нечеча 19:00 Тихи Тихи X
ИТА Интер Интер 19:00 Лацио Лацио X
БАХР Мухарак Мухарак 19:00 Ситра Ситра X
ГРУ2 Щурми Щурми 19:00 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси X
БАХР Ийст Рифа Ийст Рифа 19:00 Халидия Халидия X
ТУР Галатасарай Галатасарай 19:00 Фенербахче Фенербахче X
ПЕРУ2 Аякучо Аякучо 19:00 Депортиво Коопсол Депортиво Коопсол X
ЧИЛИ Нубленсе Нубленсе 19:30 О'Хигинс О'Хигинс X
ЧИЛИБ Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 19:30 Магалянеш Магалянеш X
БEЛ Андерлехт Андерлехт 19:30 Клуб Брюж Клуб Брюж X
АРЖБ Атланта Атланта 19:45 Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела X
БЛР Динамо Минск Динамо Минск 20:00 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск X
ГЪР Арис Арис 20:00 ПАОК ПАОК X
КРЛА Хикарал Хикарал 20:00 Санта Ана Санта Ана X
ИСП Атлетик Билбао Атлетик Билбао 20:00 Севиля Севиля X
ИСП Майорка Майорка 20:00 Алмерия Алмерия X
ГРУ Динамо Батуми Динамо Батуми 20:00 Иберия 1999 Иберия 1999 X
ИСП Реал Бетис Реал Бетис 20:00 Реал Сосиедад Реал Сосиедад X
ИСП Валенсия Валенсия 20:00 Жирона Жирона X
КАФКК Замалек Замалек 20:00 РСБ Беркан РСБ Беркан X
ИСП Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 20:00 Осасуна Осасуна X
ИЗР Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква 20:00 Макаби Нетаня Макаби Нетаня X
ГЪР Панатинайкос Панатинайкос 20:00 Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея X
ИСП Кадис Кадис 20:00 Лас Палмас Лас Палмас X
ИСП Гранада Гранада 20:00 Селта де Виго Селта де Виго X
ИСП Виляреал Виляреал 20:00 Реал Мадрид Реал Мадрид X
ИСП Барселона Барселона 20:00 Райо Валекано Райо Валекано X
ГЪР АЕК Атина АЕК Атина 20:00 Ламия Ламия X
БЕЛ2 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 20:15 Кортрейк Кортрейк X
БЪЛ Черно море Черно море 20:30 Лудогорец Лудогорец X
ХЪРВ Осиек Осиек 20:30 Риека Риека X
АРЖ Баракас Сентрал Баракас Сентрал 21:00 Сармиенто Сармиенто X
УРУ2 Атенас Атенас 21:00 Колон Монтевидео Колон Монтевидео X
ЛАТ Ауда Ауда 21:00 Лиепая Лиепая X
РУМ Рапид Букурещ Рапид Букурещ 21:00 ФКСБ ФКСБ X
АРТФА Олимпо Олимпо 21:00 Сансинена Сансинена X
УРУГВ Бостън Ривър Бостън Ривър 21:00 Серо Серо X
ПЕРУ АДТ АДТ 21:00 Комерсиантес Унидос Комерсиантес Унидос X
ЕКВ Мушук Руна Мушук Руна 21:00 Делфин Делфин X
АРТФА Чиркуло Депортиво Чиркуло Депортиво 21:00 Герминал де Равсон Герминал де Равсон X
AЛБ Егнатия Рогожина Егнатия Рогожина 21:00 Влазня Шкодра Влазня Шкодра X
АРЖБ Гилермо Браун Гилермо Браун 21:00 Агропекуарио Агропекуарио X
АРТФА Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина 21:00 Вила Митре Вила Митре X
АРЖБ Арсенал Саранди Арсенал Саранди 21:00 Тристан Суарес Тристан Суарес X
ПОЛ2 Котвича Колобжег Котвича Колобжег 21:15 Хутник Краков Хутник Краков X
УНГ Ференцварош Ференцварош 21:15 Уйпещ Уйпещ X
ИТЛП Монополи Монополи 21:30 Виртус Франкавила Виртус Франкавила X
АРЖБ Дефенсорес Унидос Дефенсорес Унидос 21:30 Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин X
АРТФА Сан Мартин Мендоса Сан Мартин Мендоса 21:30 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос X
АРТФА Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто 21:30 Индепендиенте Чивилкой Индепендиенте Чивилкой X
ПОЛ1 Лехия Гданск Лехия Гданск 21:30 Арка Гдиня Арка Гдиня X
АРЖБ Алдосиви Алдосиви 21:30 Алмагро Алмагро X
ИТАСД Гросето Гросето 21:30 Тау Алтопашо Тау Алтопашо X
АРЖ КА Платенсе КА Платенсе 21:30 Индепендиенте Индепендиенте X
АРЖБ Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 21:30 Депортиво Морон Депортиво Морон X
АРТФА Унион Сунчалес Унион Сунчалес 21:30 Сан Мартин Формоса Сан Мартин Формоса X
ИТЛП Потенца Калчо Потенца Калчо 21:30 Нуова Монтероси Нуова Монтероси X
АРЖЦ Ел Порвенир Ел Порвенир 21:30 Сентрал Балестер Сентрал Балестер X
АРЖЦ Берасатеги Берасатеги 21:30 Сентро Еспаньол Сентро Еспаньол X
АРТФА Ел Линкеньо Ел Линкеньо 21:30 Химнасия Консепсион Химнасия Консепсион X
УРУ2 Такуарембо Такуарембо 21:30 Плаза Колония Плаза Колония X
АРЖЦ Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид 21:30 Хувентуд Унида Сан Мигел Хувентуд Унида Сан Мигел X
АРТФА КА Феникс КА Феникс 21:30 Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако X
АРЖЦ Реал Пилар Реал Пилар 21:30 Аргентино Росарио Аргентино Росарио X
АРЖЦ ХХ Уркуиза ХХ Уркуиза 21:30 КА Атлас КА Атлас X
АРТФА Крусеро дел Норте Крусеро дел Норте 21:30 Ювентуд Антонияна Ювентуд Антонияна X
БРАД Бразилензе Бразилензе 21:30 Миксто Миксто X
АРЖБ Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс 21:30 Расинг Кордоба Расинг Кордоба X
ИТА Рома Рома 21:45 Дженоа Дженоа X
АРЖБ Колон Колон 21:45 Чако Фор Евър Чако Фор Евър X
АРЖБ Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 22:00 Ол Бойс Ол Бойс X
АРТФА Естудиантес де Сан Луис Естудиантес де Сан Луис 22:00 Уракан Лас Ерас Уракан Лас Ерас X
АРТФА 9 юли Рафаела 9 юли Рафаела 22:00 Дъглас Хайг Дъглас Хайг X
АРТФА Спортиво Лас Парехас Спортиво Лас Парехас 22:00 Спортиво Белграно Спортиво Белграно X
АРТФА Сол де Америка Формоса Сол де Америка Формоса 22:00 Сармиенто Ресистенция Сармиенто Ресистенция X
ФРА Метц Метц 22:00 ПСЖ ПСЖ X
БРАБ Операрио ПР Операрио ПР 22:00 Сеара Сеара X
ФРА Тулуза Тулуза 22:00 Брест Брест X
БОЛ Гуабира Гуабира 22:00 Аурора Аурора X
ФРА Льо Авър Льо Авър 22:00 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия X
ФРА Ланс Ланс 22:00 Монпелие Монпелие X
ФРА Реймс Реймс 22:00 Рен Рен X
ФРА Монако Монако 22:00 Нант Нант X
ФРА Лориен Лориен 22:00 Клермон Клермон X
ФРА Лил Лил 22:00 Ница Ница X
БРАБ Мирасол Мирасол 22:00 Итуано Итуано X
БРАД Камета Камета 22:00 Мото Клуб МА Мото Клуб МА X
ИСП2 Реал Сарагоса Реал Сарагоса 22:00 Расинг Ферол Расинг Ферол X
БРАД Токантинополис Токантинополис 22:00 Алтос Алтос X
АРТФА Архентино Монте Маиз Архентино Монте Маиз 22:00 Хувентуд Унида Университарио Хувентуд Унида Университарио X
ФРА Олимпик Лион Олимпик Лион 22:00 Страсбург Страсбург X
БРАБ Шапекоенсе Шапекоенсе 22:00 Понте Прета Понте Прета X
ЧИЛИБ Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 22:00 Курико Унидо Курико Унидо X
БРАД Коста Рика ЕК Коста Рика ЕК 22:00 Посо Алегре Посо Алегре X
БРАД Ретро Ретро 22:00 Итабаяна Итабаяна X
БРАД Трезе Трезе 22:00 Игуату Игуату X
ВЕН2 Атлетико Ла Крус Атлетико Ла Крус 22:30 Динамо Пуерто Динамо Пуерто X
ВЕН2 Атлетико Ел Вихия Атлетико Ел Вихия 22:30 Уреня Уреня X
ВЕН2 Депортиво Миранда Депортиво Миранда 22:30 Боливар СК Боливар СК X
БРАЦ Ремо Ремо 22:30 Томбенсе Томбенсе X
БРАЦ Лондрина Лондрина 22:30 Сао Бернардо Сао Бернардо X
БРАД КРАК КРАК 23:00 Анаполис Анаполис X
ВЕН2 Трухилянос Трухилянос 23:00 Реал Фронтера Реал Фронтера X
ВЕН2 Арагуа Арагуа 23:00 Академия Рей Академия Рей X
АРТФА Мидланд Мидланд 23:00 Акасусо Акасусо X
ЯМК Уотърхаус Уотърхаус 23:00 Арнет Гардънс Арнет Гардънс X
БРАД Флуминензе ПИ Флуминензе ПИ 23:00 Ривър АК Ривър АК X
БРАД Конкордия АК Конкордия АК 23:00 Барра Барра X
ПЕРУ2 Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба 23:15 Пирата Пирата X
ЕКВ Аукас Аукас 23:30 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито X
ГВАТ Мюнисипал Мюнисипал 23:30 Микско Микско X
ПЕРУ Лос Чанкас Лос Чанкас 23:30 Алианса Атлетико Алианса Атлетико X
УРУГВ Уондърърс Уондърърс 23:30 Серо Ларго Серо Ларго X
АРЖ Талерес де Кордоба Талерес де Кордоба 23:45 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман X
АРЖ Банфийлд Банфийлд 23:45 Уракан Уракан X