Срещи

Избрани срещи
Изберете 4 срещи
Играй 4X
ГЕРОЛ Мютцелбах Мютцелбах 16:30 Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ X
ГЕР Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 16:30 РБ Лайпциг РБ Лайпциг X
ГЕР4 Мепен Мепен 16:30 Теутония Хамбург Теутония Хамбург X
ГЕР4 Фьоникс Любек Фьоникс Любек 16:30 Бремер ШФ Бремер ШФ X
ГЕР Унион Берлин Унион Берлин 16:30 Фрайбург Фрайбург X
ГЕР Волфсбург Волфсбург 16:30 Майнц 05 Майнц 05 X
ГЕРОЛ Оберахерн Оберахерн 16:30 Вилинген Вилинген X
ГЕР4 БВ Лохне БВ Лохне 16:30 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург X
НИД3 ХХК ХХК 16:30 Амстердамше ФК Амстердамше ФК X
ГЕР Вердер Бремен Вердер Бремен 16:30 Бохум Бохум X
ГЕРОЛ Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах 16:30 Нормания Гмюнд Нормания Гмюнд X
ГЕРОЛ Морлаутерн Морлаутерн 16:30 Алемания Валдалгесхайм Алемания Валдалгесхайм X
ГЕР Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 16:30 Дармщат Дармщат X
НИД3 Козакен Бойс Козакен Бойс 16:30 Де Треферс Де Треферс X
ГЕР Хофенхайм Хофенхайм 16:30 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен X
ГЕРОЛ Баумхолдер Баумхолдер 16:30 Рот-Вайс Кобленц Рот-Вайс Кобленц X
ГЕР4 Холщайн Кил II Холщайн Кил II 16:30 Килия Кил Килия Кил X
РУС Локомотив Москва Локомотив Москва 16:30 Факел Факел X
АВСРЛ Фах-Донауфелд Фах-Донауфелд 16:30 Трайшкирхен/Трибусвинкел Трайшкирхен/Трибусвинкел X
ГЕР4 Хавелс Хавелс 16:30 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел X
ГЕРОЛ Холенбах Холенбах 16:30 Бакнанг Бакнанг X
ГЕРОЛ КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 16:30 Есинген Есинген X
ГЕРОЛ Битигхайм-Бисинген Битигхайм-Бисинген 16:30 Холцхаузен Холцхаузен X
ГЕРОЛ Ньотинген Ньотинген 16:30 Ройтлинген Ройтлинген X
ГЕР4 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 16:30 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт X
ГЕРОЛ ФФР Манхайм ФФР Манхайм 16:30 Офенбургер ФФ Офенбургер ФФ X
ГЕРОЛ Денцлинген Денцлинген 16:30 Равенсбург Равенсбург X
НИД3 Спакенбург Спакенбург 16:30 АДО 20 АДО 20 X
НИД3 Куик Бойс Куик Бойс 16:30 ГВВВ ГВВВ X
НИД3 АКВ АКВ 16:30 Катвийк Катвийк X
ГЕРОЛ Федерсхайм Федерсхайм 16:30 Космос Кобленц Космос Кобленц X
ГЕР Байер Леверкузен Байер Леверкузен 16:30 Аугсбург Аугсбург X
ГЕР4 Еймсбютелер ТФ Еймсбютелер ТФ 16:30 Йеделох Йеделох X
НИД3 Алмере Сити II Алмере Сити II 16:30 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс X
ГЕР Щутгарт Щутгарт 16:30 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах X
НИД3 Ноордвийк Ноордвийк 16:30 Шевенинген Шевенинген X
НИД3 Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 16:30 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс X
НИД3 Лисе Лисе 16:30 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК X
ГЕР Хайденхайм Хайденхайм 16:30 Кьолн Кьолн X
УЕЛС Кернарфън Таун Кернарфън Таун 16:45 Пенибонт Пенибонт X
БЪЛСИ Доростол Доростол 17:00 Светкавица Търговище Светкавица Търговище X
ШВЦР2 Базел II Базел II 17:00 Бил-Биен Бил-Биен X
ШВЦР2 Йънг Бойс II Йънг Бойс II 17:00 Делемон Делемон X
ИСЛ1 Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 17:00 Нярдвик Нярдвик X
БЪЛСИ Септември Тервел Септември Тервел 17:00 Спартак Варна II Спартак Варна II X
БЪЛСИ Черноломец 1919 Черноломец 1919 17:00 Локомотив Русе Локомотив Русе X
БЪЛСИ Фратрия Фратрия 17:00 Рилци Рилци X
ЕСТ Транс Транс 17:00 Флора Флора X
ГЕРОЛ Дуденхофен Дуденхофен 17:00 Гонсенхайм Гонсенхайм X
ШЦ1ЛК Кофран Кофран 17:00 Лозана Спорт II Лозана Спорт II X
НОР3 Сандефьор II Сандефьор II 17:00 Старт II Старт II X
ИСЛ1 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 17:00 ИР ИР X
ШВЕЦ1 Ескилсмине Ескилсмине 17:00 Торшланда Торшланда X
БЛР1 Беларус (17) Беларус (17) 17:00 Барановичи Барановичи X
ПАР2 Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 17:00 Гуайреня Гуайреня X
ПАР2 3 февруари 3 февруари 17:00 Атлетико Тембетари Атлетико Тембетари X
СЪРБ ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд 17:00 Вождовац Вождовац X
СЪРБ Раднички Ниш Раднички Ниш 17:00 Явор Иваница Явор Иваница X
СЪРБ Железничар Панчево Железничар Панчево 17:00 Нови Пазар Нови Пазар X
ШВЕЦ2 Гаутиод Гаутиод 17:00 Форуърд Форуърд X
ШВЕЦ2 Нюшьопинг Нюшьопинг 17:00 Люнгсбро Люнгсбро X
АВСРЛ Мауерверк Мауерверк 17:00 Винер СК Винер СК X
ШВЕЦ1 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 17:00 Енгелхолм Енгелхолм X
ШВЕЦ1 Фалкенбери Фалкенбери 17:00 Торнс Торнс X
ШВЕЦ1 ИФ Карлстад ИФ Карлстад 17:00 Стоксунд Стоксунд X
АНГЖЕ Тотнъм Хотспър (Ж) Тотнъм Хотспър (Ж)	 17:00 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж) X
ФИН3 ВИФК ВИФК 17:00 Клуби-04 Клуби-04 X
ШВЕЦ2 Франке Франке 17:00 Фалу БС Фалу БС X
ШЦ1ЛК Натерс Натерс 17:00 Ешаленс Ешаленс X
ШЦ1ЛК Монте Монте 17:00 Тере Сейнте Тере Сейнте X
ШЦ1ЛК Ла Сара-Еклепланс Ла Сара-Еклепланс 17:00 Мерен Мерен X
ШЦ1ЛК Вьове Спортс Вьове Спортс 17:00 Гранд-Саконе Гранд-Саконе X
ШЦ1ЛК Пули Футбол Пули Футбол 17:00 Шеноа Шеноа X
ШВЦР2 Санкт Гален II Санкт Гален II 17:00 Хам Хам X
ШВЦР2 Парадисо Парадисо 17:00 Бавой Бавой X
ГЕРОЛ Лупо-Мартини Лупо-Мартини 17:00 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе X
АНГЖЕ Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж) 17:00 Евертън (Ж) Евертън (Ж) X
АНГЖЕ Астън Вила (Ж) Астън Вила (Ж) 17:00 Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж) X
ШВЦР2 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 17:00 Етоал Каруж Етоал Каруж X
ШЦ1ЛК Сион II Сион II 17:00 Льо Шо дьо Фон Льо Шо дьо Фон X
ШВЕЦ2 Арланда Арланда 17:00 Ярфяла Ярфяла X
ШВЦР2 Цюрих II Цюрих II 17:00 Сервет II Сервет II X
УЗБЕ Андижон Андижон 17:00 Металург Бекабад Металург Бекабад X
АНГЖЕ Арсенал (Ж) Арсенал (Ж) 17:00 Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж) X
АНГЖЕ Лестър Сити (Ж) Лестър Сити (Ж) 17:00 Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж) X
ГЕРОЛ Кикерс Емден Кикерс Емден 17:00 Ворсфелде Ворсфелде X
ГЕРОЛ ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 17:00 Берсенбрюк Берсенбрюк X
ГЕРОЛ Хееслингер ШК Хееслингер ШК 17:00 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен X
ШВЦР2 Люцерн II Люцерн II 17:00 Брюл Брюл X
ГЕРОЛ Блау-Вайс Борнрайхе Блау-Вайс Борнрайхе 17:00 Ейлвезе Ейлвезе X
АНГЖЕ Манчестър Юнайтед (Ж) Манчестър Юнайтед (Ж) 17:00 Челси (Ж) Челси (Ж) X
ШВЕЦ1 Тебю Тебю 17:00 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска X
ШЦ1ЛК Фрайенбах Фрайенбах 17:00 Мендрисио Мендрисио X
ШЦ1ЛК Линт Линт 17:00 Госау Госау X
ШЦ1ЛК Мутенц Мутенц 17:00 Куртетел Куртетел X
ШЦ1ЛК Роткройц Роткройц 17:00 Мюнсинген Мюнсинген X
ШЦ1ЛК Лангентал Лангентал 17:00 Конкордия Базел Конкордия Базел X
ШВЦР2 Бюле Бюле 17:00 Криенс Криенс X
ШЦ1ЛК Басекур Басекур 17:00 Солотурн Солотурн X
ШЦ1ЛК Винтертур II Винтертур II 17:00 Балцерс Балцерс X
ШЦ1ЛК Ешен/Маурен Ешен/Маурен 17:00 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен X
ШЦ1ЛК Грасхопър II Грасхопър II 17:00 Таверн Таверн X
ШЦ1ЛК Уцвил Уцвил 17:00 Туген Туген X
ШЦ1ЛК Волен Волен 17:00 Блек Старс Блек Старс X
ШЦ1ЛК Диетикон Диетикон 17:00 Мури Мури X
ШВЦР2 Брейтенрайн Брейтенрайн 17:00 Тийм Тичино Тийм Тичино X
ШЦ1ЛК Хьонг Хьонг 17:00 ИФ Ювентус ИФ Ювентус X
ШЦ1ЛК Кьониц Кьониц 17:00 Еменбрюк Еменбрюк X
ШЦ1ЛК Шьотц Шьотц 17:00 Тюн II Тюн II X
УЗБЕ Къзълкум Къзълкум 17:00 Олимпик Ташкент Олимпик Ташкент X
КАЗХ Актобе Актобе 17:00 Ордабаси Ордабаси X
ШЦ1ЛК Косова Косова 17:00 Кройцлинген Кройцлинген X
ИСП2 Леганес Леганес 17:15 Спортинг Хихон Спортинг Хихон X
ИСП2 Уеска Уеска 17:15 Расинг Сантандер Расинг Сантандер X
ХОЛ12 Дордрехт Дордрехт 17:30 Емен Емен X
ПОР Боависта Боависта 17:30 Визела Визела X
ПОР Ещрела Ещрела 17:30 Жил Висенте Жил Висенте X
ПОР Арука Арука 17:30 Витория Гимараеш Витория Гимараеш X
ПОР Фарензе Фарензе 17:30 Портимонензе Портимонензе X
БЪЛ ЦСКА София ЦСКА София 17:45 Крумовград Крумовград X
БЪЛ3 Ямбол 1915 Ямбол 1915 18:00 Атлетик Куклен Атлетик Куклен X
БЪЛ3 Берое II Берое II 18:00 Родопа Смолян Родопа Смолян X
БЪЛБ Спартак Плевен Спартак Плевен 18:00 Беласица Беласица X
ШВЕЦ2 Еншьопингс Еншьопингс 18:00 Далкурд Далкурд X
БЪЛ3 Саяна Хасково Саяна Хасково 18:00 Сокол Марково Сокол Марково X
БЪЛ3 Асеновец Асеновец 18:00 Розова долина Розова долина X
БЪЛБ Спортист Своге Спортист Своге 18:00 Черноморец Бургас Черноморец Бургас X
БЪЛ3 Гигант Съединение Гигант Съединение 18:00 Загорец Загорец X
СЪРБ1 Мачва Шабац Мачва Шабац 18:00 Инджия Инджия X
БЪЛ3 Секирово Секирово 18:00 Локомотив Пловдив II Локомотив Пловдив II X
БЪЛЮЗ ЦСКА 1948 III ЦСКА 1948 III 18:00 Вихрен Вихрен X
ГАНА Берекум Челси Берекум Челси 18:00 Асанте Котоко Асанте Котоко X
ДАН1 Хорсенс Хорсенс 18:00 Б 93 Б 93 X
БЪЛ3 Сливен Сливен 18:00 Димитровград Димитровград X
СЪРБ1 Графичар Графичар 18:00 ОФК Белград ОФК Белград X
СЪРБ1 Смедерево 1924 Смедерево 1924 18:00 Текстилац Очаци Текстилац Очаци X
МАК Воска Спорт Воска Спорт 18:00 КФ Гостивар КФ Гостивар X
МАК Струга Струга 18:00 Шкупи Шкупи X
ИСПСБ Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 18:00 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня X
МАК Работнички Работнички 18:00 Шкендия Шкендия X
МАК Вардар Вардар 18:00 Тиквеш Тиквеш X
МАК Брегалница Щип Брегалница Щип 18:00 Силекс Силекс X
СЛВК Злате Моравце Злате Моравце 18:00 Тренчин Тренчин X
АВСРЛ Имст Имст 18:00 Хохенемс Хохенемс X
ИЗР Апоел Хадера Апоел Хадера 18:00 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив X
СЛВК Слован Братислава Слован Братислава 18:00 Ружомберок Ружомберок X
СЪРБ1 Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица 18:00 Йединство Уб Йединство Уб X
АВС Волфсбергер АК Волфсбергер АК 18:00 ВШГ Тирол ВШГ Тирол X
БЪЛБ Черноморец Балчик Черноморец Балчик 18:00 Дунав Дунав X
АВС Райндорф Алтах Райндорф Алтах 18:00 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау X
БЪЛ3 Левски Карлово Левски Карлово 18:00 Несебър Несебър X
МАК Академия Пандев Академия Пандев 18:00 Македония ГП Македония ГП X
ГАНА Легон Ситис Легон Ситис 18:00 Грейт Олимпикс Грейт Олимпикс X
АВСРЛ ТШФ Ст. Йохан ТШФ Ст. Йохан 18:00 Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург X
БЪЛСЗ Павликени Павликени 18:00 Локомотив Мездра Локомотив Мездра X
ХЪРВ Рудеш Загреб Рудеш Загреб 18:00 Локомотива Загреб Локомотива Загреб X
БЛР Минск Минск 18:00 Витебск Витебск X
ЧЕХ Словачко Словачко 18:00 Славия Прага Славия Прага X
БЪЛСЗ Боруна Царева ливада Боруна Царева ливада 18:00 Академик Свищов Академик Свищов X
БЪЛСЗ Ботев Враца ІІ Ботев Враца ІІ 18:00 Левски 2007 Левски 2007 X
АВС Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 18:00 Аустрия Виена Аустрия Виена X
БиХ1 Лакташи Лакташи 18:00 Борац Козарска Дубица Борац Козарска Дубица X
БиХ1 Омарска Омарска 18:00 Славия Източно Сараево Славия Източно Сараево X
БЪЛСЗ Севлиево Севлиево 18:00 Вихър Славяново Вихър Славяново X
БЪЛСЗ Дреновец Дреновец 18:00 Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш X
ЧЕХ Млада Болеслав Млада Болеслав 18:00 Спарта Прага Спарта Прага X
ТАДЖ Баркчи Хисар Баркчи Хисар 18:00 Регар-ТадАЗ Регар-ТадАЗ X
БЪЛСЗ Ювентус Малчика Ювентус Малчика 18:00 Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг X
СЛВК Спартак Търнава Спартак Търнава 18:00 Подбрезова Подбрезова X
СЛВК Жилина Жилина 18:00 ДАК 1904 ДАК 1904 X
БиХ1 Слобода Мърконич град Слобода Мърконич град 18:00 Любич Пърнявор Любич Пърнявор X
БиХ1 Железничар Баня Лука Железничар Баня Лука 18:00 Романия Пале Романия Пале X
БиХ1 Сутиеска Фоча Сутиеска Фоча 18:00 Рудар Приедор Рудар Приедор X
БиХ1 Фамос Войковичи Фамос Войковичи 18:00 Модрича Модрича X
БиХ1 Радник Биелина Радник Биелина 18:00 Вележ Невесине Вележ Невесине X
ЛИТ Паневежис Паневежис 18:00 Хегелман Литауен Хегелман Литауен X
БЪЛБ ЦСКА 1948 II ЦСКА 1948 II 18:00 Бдин Бдин X
БиХ1 Леотар Леотар 18:00 Дрина Зворник Дрина Зворник X
БЪЛБ Литекс Литекс 18:00 Марица Пловдив Марица Пловдив X
СЛВК Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 18:00 Скалица Скалица X
БЪЛЮЗ Оборище Оборище 18:00 Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман X
БЪЛЮЗ Славия II Славия II 18:00 Банско Банско X
БЪЛЮЗ ЦСКА София II ЦСКА София II 18:00 Кюстендил Кюстендил X
БЪЛЮЗ Витоша Бистрица Витоша Бистрица 18:00 Септември Симитли Септември Симитли X
БЪЛЮЗ Пирин Разлог Пирин Разлог 18:00 Рилски спортист Рилски спортист X
БЪЛЮЗ Хебър II Хебър II 18:00 Чавдар Етрополе Чавдар Етрополе X
БиХ1 Йединство Бихач Йединство Бихач 18:00 Горни Рахич Горни Рахич X
БиХ1 Будучност Бановици Будучност Бановици 18:00 Горажде Горажде X
БЪЛЮЗ Костинброд Костинброд 18:00 Миньор Перник Миньор Перник X
БиХ1 Слобода Тузла Слобода Тузла 18:00 Челик Зеница Челик Зеница X
ИЗР Ашдод Ашдод 18:00 Апоел Йерусалим Апоел Йерусалим X
БЪЛБ Лудогорец II Лудогорец II 18:00 Спартак Варна Спартак Варна X
БиХ1 Рудар Какан Рудар Какан 18:00 Щупчаница Олово Щупчаница Олово X
БиХ1 Звезда Градачац Звезда Градачац 18:00 Радник Хаджици Радник Хаджици X
БЪЛЮЗ Левски II Левски II 18:00 Септември София II Септември София II X
БЪЛЮЗ Балкан Ботевград Балкан Ботевград 18:00 Сливнишки герой Сливнишки герой X
БиХ1 Градина Сребреник Градина Сребреник 18:00 Младост Добой Какан Младост Добой Какан X
СЛВК ФК Кошице ФК Кошице 18:00 Земплин Михаловце Земплин Михаловце X
БиХ1 Вис Косова Вис Косова 18:00 Томислав Томиславград Томислав Томиславград X
АВСРЛ Пинзгау Шаалфелден Пинзгау Шаалфелден 18:00 Валс-Грюнау Валс-Грюнау X
ЧЕХ Виктория Пилзен Виктория Пилзен 18:00 Баник Острава Баник Острава X
АНГ1 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 18:15 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед X
ИРАК Ал Завраа Ал Завраа 18:15 Зако Зако X
ИРАК Ал Наджаф Ал Наджаф 18:15 Духок Духок X
ЧГ2 Ловчен Ловчен 18:30 Игало Игало X
СЛВН2 Белтинци Белтинци 18:30 Фужинар Фужинар X
ЧГ2 Грбал Грбал 18:30 Искра Даниловград Искра Даниловград X
ЧГ2 Подгорица Подгорица 18:30 Бокел Бокел X
ЧГ2 Отрант-Олимпик Отрант-Олимпик 18:30 Беране Беране X
СЛВН2 Триглав Триглав 18:30 Декани Декани X
ЧГ2 Интернасионал Подгорица Интернасионал Подгорица 18:30 Ком Подгорица Ком Подгорица X
СЛВН2 Толмин Толмин 18:30 Горица Нова Горица Горица Нова Горица X
ПОЛ1 ГКС Катовице ГКС Катовице 18:30 Висла Краков Висла Краков X
ХЪР2 Цибалия Цибалия 18:30 Ярун Ярун X
ХЪР2 Ориент 1919 Ориент 1919 18:30 Солин Солин X
УРУГВ Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 18:30 Прогресо Прогресо X
ПОЛ Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 18:30 Радомяк Радом Радомяк Радом X
ПОЛ2 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 18:30 Полония Битом Полония Битом X
УНГ Пушкаш Пушкаш 18:45 Дебрецен Дебрецен X
УНГ Фехервар Фехервар 18:45 Дьошгьор Дьошгьор X
УНГ Пакш Пакш 18:45 Кишварда Кишварда X
ФРН2 Гингам II Гингам II 19:00 Сейнт Мало Сейнт Мало X
ФРНА Шатору Шатору 19:00 Шоле Шоле X
ФРН2 93 Бобини БГ 93 Бобини БГ 19:00 Фенис-Олноа Фенис-Олноа X
ТУР Кайсериспор Кайсериспор 19:00 Коняспор Коняспор X
ФРНА Авранш Авранш 19:00 Ниор Ниор X
ФРНА Ред Стар Ред Стар 19:00 Епинал Епинал X
ФРН2 Бург ан Брес Бург ан Брес 19:00 Олимпик Сен Куентин Олимпик Сен Куентин X
ТУР Бешикташ Бешикташ 19:00 Хатайспор Хатайспор X
ИТААЖ Милан (Ж) Милан (Ж) 19:00 Сампдория (Ж) Сампдория (Ж) X
ТУР Анкарагюджю Анкарагюджю 19:00 Пендикспор Пендикспор X
ТУР Ризеспор Ризеспор 19:00 Касъмпаша Касъмпаша X
ТУР Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 19:00 Трабзонспор Трабзонспор X
ТУР Самсунспор Самсунспор 19:00 Аланияспор Аланияспор X
ТУР Газиантеп ФК Газиантеп ФК 19:00 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк X
ИТА Лече Лече 19:00 Аталанта Аталанта X
ФРНА Льо Ман Льо Ман 19:00 Марияне Жиняк Марияне Жиняк X
ФРН2 Колмар Колмар 19:00 Оксер II Оксер II X
ФРН2 Динан Леон Динан Леон 19:00 Стад Бриошин Стад Бриошин X
ФРН2 Блоа Блоа 19:00 Бержерак Бержерак X
ФРН2 Тулуза II Тулуза II 19:00 Фрежу Сен Рафаел Фрежу Сен Рафаел X
ГРУ Дила Дила 19:00 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси X
ШВЦР Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 19:00 Лозана Спорт Лозана Спорт X
ЛЮКС Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 19:00 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн X
ФРН2 Бургун-Жальо Бургун-Жальо 19:00 Олимпик д'Але Олимпик д'Але X
ЛЮКС Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 19:00 Фола Еш Фола Еш X
ФРН2 Фуриани-Алиани Фуриани-Алиани 19:00 Фльори 91 Фльори 91 X
ЛЮКС Диферданж 03 Диферданж 03 19:00 Вилтц Вилтц X
ЛЮКС ЮН Керенг ЮН Керенг 19:00 Расинг Юнион Расинг Юнион X
ЛЮКС Жьонес Еш Жьонес Еш 19:00 Виктория Роспорт Виктория Роспорт X
ЛЮКС УНА Щрасен УНА Щрасен 19:00 Монерих Монерих X
ФРН2 Либурн Либурн 19:00 Саумур Саумур X
ФРН2 Бурж Фуут 18 Бурж Фуут 18 19:00 Ла Рош Ла Рош X
ЕСТ Нъме Калю Нъме Калю 19:00 Куресааре Куресааре X
ФРН2 Шатобриан Шатобриан 19:00 Обервил Обервил X
ФРН2 Грас Грас 19:00 Юра Суд Фуут Юра Суд Фуут X
ФРН2 Льо Пюи Фут Льо Пюи Фут 19:00 Йер Йер X
ЧИЛИБ Ла Серена Ла Серена 19:00 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе X
ШВЦР Ивердон Спорт Ивердон Спорт 19:00 Люцерн Люцерн X
ФРН2 Кретей-Луситанос Кретей-Луситанос 19:00 Васкеал Васкеал X
ФРН2 Бове Бове 19:00 Вир Вир X
ФРН2 Борго Борго 19:00 Расинг Париж Расинг Париж X
ФРН2 Трелисак Трелисак 19:00 Роморантин Роморантин X
ФРН2 Анже СКО II Анже СКО II 19:00 Сен Приве Сен Илер Сен Приве Сен Илер X
ФРН2 Ангулем Ангулем 19:00 Париж 13 Атлетико Париж 13 Атлетико X
ФРН2 Шамалиер Шамалиер 19:00 Тулон Тулон X
ФРНА Мартиг Мартиг 19:00 Ним Ним X
ФРНА Руан Руан 19:00 Дижон Дижон X
ГЕРОЛ Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен 19:00 Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II X
РУС1 Динамо Махачкала Динамо Махачкала 19:00 Родина Москва Родина Москва X
СЪРБ Радник Сурдулица Радник Сурдулица 19:00 Спартак Суботица Спартак Суботица X
ФРН2 Расинг Бесанкон Расинг Бесанкон 19:00 Бишайм Бишайм X
ФРН2 Макон Макон 19:00 Агно Агно X
РУС Сочи Сочи 19:00 Краснодар Краснодар X
БЪЛ3 Созопол Созопол 19:00 Ботев Пловдив II Ботев Пловдив II X
ШВЦР Грасхопър Грасхопър 19:00 Базел Базел X
ФРН2 Авуан ОКК Авуан ОКК 19:00 Льо Ербие Льо Ербие X
ФРНА Вилфранше Божоле Вилфранше Божоле 19:00 Нанси Нанси X
ФРНА ГОАЛ ГОАЛ 19:00 Орлеан Орлеан X
ФРН2 Обан Обан 19:00 Андрез Андрез X
ФРН2 Кан Кан 19:00 Тонон Евиан Тонон Евиан X
ЛЮКС Мариска Мерш Мариска Мерш 19:00 УТ Петанж УТ Петанж X
ФРН2 Гранвил Гранвил 19:00 Шамбли-Оаз Шамбли-Оаз X
ЛЮКС Шифланж Шифланж 19:00 Суифт Есперанж Суифт Есперанж X
ФРН2 Булон Булон 19:00 Лориен II Лориен II X
ЛИТ1 БФА БФА 19:00 Банга II Банга II X
КАЗХ Кайсар Кайсар 19:00 Женис Женис X
ФРНА Сошо Сошо 19:00 Версай Версай X
БEЛ Вестерло Вестерло 19:15 Мехелен Мехелен X
САРБ Ал Таавон Ал Таавон 19:20 Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд X
САРБ Ал Хазм Ал Хазм 19:20 Ал Рияд Ал Рияд X
ШЛ1П Инвърнес КТ Инвърнес КТ 19:30 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл X
ЧИЛИ Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 19:30 Копияпо Копияпо X
ЕСТЕА Талина Калев II Талина Калев II 19:30 Елва Елва X
ИСЛ1 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир 19:30 Фьолнир Фьолнир X
ИСПСБ Теруел Теруел 20:00 Осасуна II Осасуна II X
ПОР Морейренсе Морейренсе 20:00 Ещорил Ещорил X
ПОР Спортинг Лисабон Спортинг Лисабон 20:00 Шавеш Шавеш X
ИСПСБ Реал Мурсия Реал Мурсия 20:00 Мерида Мерида X
ИСПСБ Арентейро Арентейро 20:00 Селта де Виго II Селта де Виго II X
ИСПСБ Корнея Корнея 20:00 Културал Леонеса Културал Леонеса X
ИСПСБ Алхесирас Алхесирас 20:00 Кастейон Кастейон X
ИСПСБ Линарес Депортиво Линарес Депортиво 20:00 Алкояно Алкояно X
ИСПСБ Реал Унион Реал Унион 20:00 Фуенлабрада Фуенлабрада X
ИСПСБ Райо Махадаонда Райо Махадаонда 20:00 Унионистас де Саламанка Унионистас де Саламанка X
ИСПСБ Барселона II Барселона II 20:00 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона X
ЧГ Арсенал Тиват Арсенал Тиват 20:00 Младост Доня Горица Младост Доня Горица X
ИСПСБ Гранада II Гранада II 20:00 Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва X
ИСПСБ Сеута Сеута 20:00 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II X
АВСРЛ Ст. Анна Ст. Анна 20:00 Форверц Щайр Форверц Щайр X
КИПК Омония Никозия Омония Никозия 20:00 Пафос Пафос X
ИСПСБ Малага Малага 20:00 Антекера Антекера X
ИСПСБ Мелила УД Мелила УД 20:00 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес X
ИСПСБ Интерсити Интерсити 20:00 Реал Мадрид II Реал Мадрид II X
ИСПСБ СД Логронес СД Логронес 20:00 Луго Луго X
ИСПСБ Сестао Ривър Сестао Ривър 20:00 Тарасона Тарасона X
МОЛД Петрокуб Петрокуб 20:00 Зимбру Зимбру X
ЧГ Будучност Подгорица Будучност Подгорица 20:00 Морнар Морнар X
ЧГ Йединство Биело поле Йединство Биело поле 20:00 Петровац Петровац X
ЧГ Сутиеска Сутиеска 20:00 Дечич Дечич X
ИСПСБ Ибиса Ибиса 20:00 Кордоба Кордоба X
ИСПСБ Санлукеньо Санлукеньо 20:00 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД X
ИСПСБ Сабадел Сабадел 20:00 Понферадина Понферадина X
МОЛД Шериф Шериф 20:00 КСФ Белци КСФ Белци X
ЧГ Йезеро Плав Йезеро Плав 20:00 Рудар Плевля Рудар Плевля X
МОЛД Милсами Милсами 20:00 Дачия Буюкан Дачия Буюкан X
ХЪРВ Славен Копривница Славен Копривница 20:10 Динамо Загреб Динамо Загреб X
БЪЛ Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 20:15 Левски Левски X
ИРАК Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 20:30 Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия X
ИЗР Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив 20:30 Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева X
АРЖЦ Итузайнго Итузайнго 20:30 Клайполе Клайполе X
ИЗР Бней Сахнин Бней Сахнин 20:30 Макаби Хайфа Макаби Хайфа X
ИЗР Макаби Бней Рейне Макаби Бней Рейне 20:30 Апоел Хайфа Апоел Хайфа X
САЩ Нашвил СК Нашвил СК 20:45 Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед X
ПОЛ Пяст Гливице Пяст Гливице 21:00 Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток X
УРУГВ Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео 21:00 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс X
БРАД Ипора Ипора 21:00 Капитал Капитал X
ЕКВ КА Либертад КА Либертад 21:00 Ел Насионал Ел Насионал X
БРАД Санта Крус де Натал Санта Крус де Натал 21:00 Соуса Соуса X
ХОЛ12 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 21:00 Де Граафшап Де Граафшап X
ПОЛ1 Гурник Ленчна Гурник Ленчна 21:00 Стал Ржешов Стал Ржешов X
РУМ ЧФР Клуж ЧФР Клуж 21:00 ФКВ Фарул Констанца ФКВ Фарул Констанца X
САРБ Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 21:00 Абха Абха X
БРАД Санто Андре Санто Андре 21:00 Агуа Санта Агуа Санта X
РУМ Университатя Крайова Университатя Крайова 21:00 Сепси Сепси X
БЛР Гомел Гомел 21:00 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ X
АРТФА Вила Далмине Вила Далмине 21:30 Спортиво Италиано Спортиво Италиано X
АРЖЦ Спортиво Баракас Спортиво Баракас 21:30 Викториано Аренас Викториано Аренас X
ИТАБ Катандзаро Катандзаро 21:30 Бреша Бреша X
ИТЛП Карарезе Карарезе 21:30 Перуджа Перуджа X
ИТЛП Касертана Касертана 21:30 Ювентус II Ювентус II X
ИТЛП Катания Катания 21:30 Аталанта II Аталанта II X
ИТЛП Беневенто Беневенто 21:30 Триестина Триестина X
АРЖБ Сан Мигел Сан Мигел 21:30 Депортиво Майпу Депортиво Майпу X
АРТФА Кануелас Кануелас 21:30 Сакачиспас Сакачиспас X
АРТФА Линиерс Линиерс 21:30 Фландрия Фландрия X
АРЖЦ Муниз Муниз 21:30 КА Лугано КА Лугано X
АРТФА Депортиво Арменио Депортиво Арменио 21:30 Колегиалес Колегиалес X
АРТФА Лос Андес Лос Андес 21:30 Екскурсионистас Екскурсионистас X
АРЖБ Талерес Ремедиос Талерес Ремедиос 21:30 Клуб Атлетико Гюемес Клуб Атлетико Гюемес X
ИРЛ1 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун 21:30 Атлон Таун Атлон Таун X
АРЖ Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия 21:30 Годой Крус Годой Крус X
АРТФА Архентино Мерло Архентино Мерло 21:30 Вила Сан Карлос Вила Сан Карлос X
САНМА Мурата Мурата 21:45 Тре Пене Тре Пене X
БEЛ Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 21:45 Гент Гент X
ИТА Торино Торино 21:45 Милан Милан X
БРАД Мараняо Мараняо 22:00 Агуя де Мараба Агуя де Мараба X
БРАД Нова Игуачо Нова Игуачо 22:00 Аудакс Рио Аудакс Рио X
ЧИЛИ Кобрелоа Кобрелоа 22:00 Депортес Икике Депортес Икике X
БРАД Манауара Манауара 22:00 Принцеса Солимоеш Принцеса Солимоеш X
БОЛ Гуалберто Вияроел СХ Гуалберто Вияроел СХ 22:00 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро X
ПАР Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 22:00 Клуб Гуарани Клуб Гуарани X
ЧИЛИБ Депортес Темуко Депортес Темуко 22:00 Барнечея Барнечея X
ИСП2 Елденсе Елденсе 22:00 Леванте Леванте X
БРАД Атлетико Сеаренсе Атлетико Сеаренсе 22:00 Маракана Маракана X
УРУ2 Купър Купър 22:00 Клуб Ориентал Клуб Ориентал X
БРАД КА Патросиненсе КА Патросиненсе 22:00 Маринга Маринга X
БРАД Жуазейренсе Жуазейренсе 22:00 КСЕ Алагоас КСЕ Алагоас X
ИСП Алавес Алавес 22:00 Хетафе Хетафе X
БРАД Сержипе Сержипе 22:00 Петролина Петролина X
КАФШЛ ЕС Тунис ЕС Тунис 22:00 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро X
ИСП2 Тенерифе Тенерифе 22:00 Аморебиета Аморебиета X
ВЕН2 Нуева Еспарта Нуева Еспарта 22:00 Академия Ансоатеги Академия Ансоатеги X
ИТЛП Виченца Виченца 22:00 Таранто Таранто X
ПОР Спортинг Брага Спортинг Брага 22:30 Порто Порто X
БРАД Порто Велхо Порто Велхо 22:30 Манаус Манаус X
АРТФА Комуникасьонес Буенос Айрес Комуникасьонес Буенос Айрес 22:45 Док Суд Док Суд X
ВЕН2 Яракуянос Яракуянос 23:00 Херос де Фалкон Херос де Фалкон X
БРАЦ ССА ССА 23:00 Сампайо Корея Сампайо Корея X
ПЕРУ Спортинг Кристал Спортинг Кристал 23:00 Унион Комерсио Унион Комерсио X
ВЕН Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 23:00 Интер де Баринас Интер де Баринас X
БРАД Ипатинга Ипатинга 23:00 Реал Нороесте Реал Нороесте X
БРАД АСА АСА 23:00 Жакуйпензе Жакуйпензе X
БРАЦ Волта Редонда Волта Редонда 23:00 Наутико Наутико X
БРАД Португеса Рио де Жанейро Португеса Рио де Жанейро 23:00 Итабуна Итабуна X
ЕКВ Емелек Емелек 23:30 Макара Макара X
ПЕРУ2 Алианса Универсидад Алианса Универсидад 23:30 Сан Маркос Перу Сан Маркос Перу X
БРАБ Амазонас Амазонас 23:30 Пайсанду Пайсанду X