Юве напълни кошницата на Парма и се утвърди на върха в Серия "А" (видео)

18:11
Отборът на Ювентус записа категорична победа със 7:0 като домакин на Парма и увеличи преднината си на върха в класирането на италианската Серия "А" на 6 точки.

Шампионите от Торино убиха интригата в мача още през първото полувреме, след като се оттеглиха на почивка с аванс от три безответни гола. Фернандо Йоренте бе точен на два пъти, а между попаденията на испанския нападател и Стефан Лихтщайнер имаше щастието да се разпише във вратата на дуковете.

През втората част Карлос Тевес и Алваро Мората добавиха по два гола за крайното 7:0.

С успеха си днес Юве увеличи точковия си актив на 28, а Парма остана на предпоследната 19-а позиция с 6.

По-късно, от 21:45 часа наше време, вторият във временното подреждане Рома приема у дома Торино.