Тотнъм с поредна домакинска издънка (видео)

17:34
Отборът на Тотнъм Хотспър продължи с разочароващото си представяне от началото на сезона във Висшата лига и загуби с 1:2 домакинството си на Стоук Сити в мач от 11-ия кръг на първенството.

Шпорите са изключително колебливи у дома през тази кампания, като това бе четвъртото им поражение на "Уайт Харт Лейн" от 6 мача.

Грънчарите започнаха отлично днешния мач, като още в 6-та минута Боян Къркич откри резултата. В 33-та минута Джонатан Уолтърс удвои преднината на гостите след асистенция на Маме Бирам Диуф. През втората част домакините натиснаха в търсене на обрат и се върнаха в мача в 78-та минута след гол на Насер Чадли. Малко след това обаче Кайл Ноутън получи директен червен картон, а до края играчите на Стоук опазиха преднината си за 4-та победа от началото на сезона.

Тотнъм заема 12-то място в класирането с 14 точки, а Стоук е на 9-та позиция с 15.