Челси изпусна победата срещу Марибор (видео)

00:12
Отборът на Челси допусна неприятно равенство като гост на Марибор. Сините можеха да си тръгнат с три точки от Словения, но в заключителните минути на двубоя Еден Азар пропусна дузпа и последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 1:1.

След нулево първо полувреме, Агим Ибраими осигури предимство на домакините в 50-ата минута, но в 73-ата Неманя Матич възстанови равенството.

В 84-ата минута Еден Азар спечели дузпа за своя тим, но впоследствие не успя я материализира, след като стреля твърде слабо.

В другия мач от група "G", Спортинг Лисабон спечели домакинството си на Шалке 04 с 4:2.

След изиграването на двубоите от 4-ия кръг класирането в тази група изглежда по следния начин: Челси е едноличен лидер с 8 точки, следван от Шалке 04 с 5, Спортинг Лисабон заема 3-а позиция с 4, а Марибор е последен с 3.

caramell
06.11.2014 10:10

Азар тъкмо го похвалиха вчера , че не изпуска дузпи , а то какво стана.

caramell
06.11.2014 22:00

Да , за ВЛ го зная. Иначе майче има още една изпусната в ШЛ.. но на всеки се случва.

pesholudiq
06.11.2014 21:11

срещу Нордселанд при победата със 6-1 е другата изпусната дузпа, отново във ШЛ. И мен ме е яд за дузпата ама.. ;d

Onzoprognozira
06.11.2014 16:23

Май е изпуснал 2 дузпи за Челси, но не знам коя е първата. Иначе и мен ме яд за дузпата, иначе мисля, че си играхме добре, просто наистина топката не влизаше. А и какво сте писнали всички? Пак ще сме първи в групата. Яд ме е само, че не играха резервите и че Азар не вкара дузпата, много мразя да се развалят такива рекорди, като например актив от дузпи или Коща като вкарваше всеки мач или Моуриньо като нямаше загуба у дома и т.н.

pesholudiq
06.11.2014 14:25

много ме е яд за дузпата, отиде му рекорда *lol* Поне във ВЛ е със 100% актив *lol*

Rezors
06.11.2014 09:13

Ебати странната вечер в ШЛ, Сити пада от ЦСКА Москва, Челси прави Х с Марибор, едни такива, абе странно *joking*

Ginekologa
06.11.2014 01:52

азарчо започна да пропуска много често положения сам срещу вратарите

sdw
06.11.2014 07:59

Азарчо,както го смятам за най-добрия в Челси,а и може би сред най-добрите във висшата лига,така последните 5-6 мача прави детински грешки и само глупости. А между другото много подценявате Марибор.

Chelsea86
06.11.2014 00:56

Май отново сме играли слабичко. Не успях да гледам мача, но от обзора гледам, че и ние и Марибор сме пропускали много. Жалко, защитата ни не трябва да е толкова зле срещу отбори като Марибор, защото после идват добрите отбори и там вече не знам... Тия експерименти накрая може да окажат лоша шега за Моу... *nerd*

pesholudiq
06.11.2014 14:23

напротив, не играха слабо.. Само дето не виждам къде щяхме да сме без Азар вчера... Изпусна 1 на 1 с вратаря и дузпата, но без него нямаше да има Челси вчера.. Коста уцели греда, като цяло топката просто не искаше и не искаше да влиза... Иначе отбора игра добре, но просто малшанс

sensea
06.11.2014 07:57

Не слабо.....АБСОЛЮТНО НЕСЕРИОЗНО играха.....като на тренировка....все едно мача е хендикап за нас....липсваха твърди единоборства ...мудно нападение ...никакъв хъс в средата...и почиваща си защита...това видях аз ...явно се пазят от контузии...

the_joker
06.11.2014 00:41

Хаха тия Челси бахти злетата.*lol*

petarata
06.11.2014 01:25

Злета ама това им е първа сериозна издънка от Август месец , а и като гледам нямат загуба още - големи злета са верно .