Попето бележи при победа на Кубан над отбора на Костов

22:30
Капитанът на България Ивелин Попов стартира като титуляр и отбеляза гол за Кубан Краснодар в двубоя срещу Тосно от турнира за Купата на Русия.

С този успех, съставът от Краснодар се класира за 1/4-финалите.

Попов пък бе в основата на победата, след като реализира първия гол за своя тим. В 26-ата минута на срещата полузащитникът Секу Ябате Олисе намери българина, който се бе пласирал много добре, за да вкара топката в мрежата на Тосно.

Попето остана на терена до 69-та минута, когато бе заменен от Данило.

Още преди почивката домакините си осигуриха комфортна преднина. В 32-ата минута Ибрахим Балде стреля от центъра на наказателното поле за 2:0, а класическия резултат оформи отново той само четири минути след това.

За жалост на треньора на Тосно Николай Костов, неговите възпитаници не показаха никакви съпротивителни сили срещу доминацията на Кубан през целия двубой.