Анчелоти остави Роналдо извън групата за гостуването на Корнея

14:43
Наставникът на Реал Мадрид Карло Анчелоти ще даде почивка на по-голямата част от титулярите си, включително и Кристиано Роналдо, в днешния двубой срещу тима на Корнея от турнира за Купата на Краля.

Извън групата на тима останаха Роналдо,  Икер Касияс, Серхио Рамос, Пепе, Тони Кроос и Лука Модрич.

Контузени пък са Гарет Бейл, Фабио Коентрао и Хесе.

Очаква се костариканецът Кейлор Навас да пази на вратата на Реал, а Чичарито да води атаката на европейските шампиони в компанията на Бензема.

RealMadrid_4ver
29.10.2014 18:53

Разумно.Очаквам Модрич и Кроос също да получат почивка и да играят Кедира и Ияра.

medno
29.10.2014 14:55

Нормално- койзнае колко футболисти от това испанско село искат да го сритат и да го гледат как се гърчи *smile*

29.10.2014 20:23

Само дето Корнея не е село, а квартал в барселона. Там се намира стадиона на Еспаньол - Корнея ел Прат, на който ще се играе мача. Иначе е нормално да си починат повечето титуляри защото в събота имаме трудно гостуване в Гранада, а във вторник мач с Ливърпул. Очаквам да биеме рутинно с малък резултат, около 2-0 или 2-1 и дано няма контузии, че домакините ще са нахъсани като Лудогорец. Все пак за повечето от тях това е мача на живота им.