Балотели помогна за късен обрат на Ливърпул (видео)

00:06
Отборът на Ливърпул се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на Лигата в Англия след обрат като домакин на Суонзи Сити. Двубоят на "Анфийлд" приключи при резултат 2:1 за състава на Брендън Роджърс.

И трите попадения в срещата паднаха през второто полувреме. Марвин Емнес с много красив удар от въздуха остави безпомощен Брад Джоунс и изведе лебедите напред в резултата в 65-ата минута. Резервата Марио Балотели в 86-ата и Деян Ловрен в 90-ата минута постигнаха обрата за мърсисайдци.

В другия мач по същото време Фулъм падна тежко у дома от Дарби Каунти с 2:5.