Арсенал с обрат в Белгия, Дортмунд сгази Галатасарай (видео)

00:03
Арсенал постигна впечатляващ обрат като гост на Андерлехт в мач от 3-я кръг на Шампионска лига. Двубоят от група "D" приключи при резултат 2:1 за артилеристите.

Резултатът беше открит о домакините чрез Наяр в 71-ата минута, но Киърън Гибс в 89-ата и Лукас Подолски в 91-ата минута донесоха успеха на англичаните.

В другия мач от групата Борусия Дортмунд победи като гост Галатасарай с 4:0.

Гостите от Германия поведоха още в шестата минута с гол на Пиер-Емерик Обамеянг. В 18-ата минута отново Обамеянг удвои преднината на своя тим. Четири минути преди края на първата част Марко Ройс направи резултата класически след асистенция на Шинджи Кагава. Адриан Рамос оформи крайното 4:0 в 83-ата минута.

Marco_Reus11
23.10.2014 17:14

Бяхме просто перфектни всяко едно отношение надявам се,че ще продължим да играем така и в първенството когато завърналите се от контузии влязат в форма.

Ginekologa
23.10.2014 10:06

х.й за дордмунд падат в германия бият в шл гадни тотаджии*angry*

ANTONIO_RESIO
23.10.2014 20:16

Себе си лъжеш моето момче , дали си взел 150 лева всичко на всичко ... Имах 2ХК на реал с 100 лева сам пресметни колко съм взел

23.10.2014 01:48

Да гледаш дортмунд с Крали Марко и Гюндоган е просто наслада за окото!

Szczesny
23.10.2014 01:32

В момента сме адски зле,ама адски.Играта е ужасна.Уж в атака винаги сме измисляли нещо интересно,но напоследък и това го няма.Абсолютен хаос.Адски сме зле и искрено се надявам Венгер отново да намери решение за проблемите.Под решение имам в предвид да влезем отново в топ 4.Обаче започвам да се съмнявам,защото не виждам нищо позитивно,дори напротив.Доста по-зле сме от предишни сезони и няма индикации за подобрение.Дори да не гледаме резултатите самата ни игра е плачевна.
Тази ФА ще ни коства много-още три години с Венгер....

bayo45
23.10.2014 00:35

Голям сюрприз в края на срещата и ще заспя малко по спокоен което не значи че съм доволен от това което ни показва Арсенал този сезон.Много контузени и пълна каша в одбора.Лека вечер дами и господа.*sad**stop*

Nekromanger
23.10.2014 00:18

То бива бива слаба игра ама това вече на нищо не прилича... Тази победа само ни замазва очите. А в момента отборът е в такава дупка ,че не знам дали Венгер вече може, а и има сили да ни изкара от нея. Дано на лято поемем нов курс с нов мениджър ,че отборът си плаче за коренна промяна.

SantiCazorla19
23.10.2014 15:37

Радват ме трите точки. То е ясно, че всеки Арсеналец го радват трите точки, но не и мача. Иначе третото място също ще повлияе психически на играчите ни, колкото и тежка загуба на 1/8 финалите и то ще е точно в най-важния момент от сезона по Коледа.

Nekromanger
23.10.2014 13:08

Ами не знам защо това те прави радостен. Сезонът започна преди 2 месеца и освен проблясъци в 1-2 мача, всички останали мачове предлагаме едно и също нещо. Вместо играчите и тренера да си вземат поука и да подобряват нещата те става по - лоши... С такава игра по - добре да не минаваме групите в ШЛ, защото ако пак се паднем на някой голям отбор може наистина да има голям резил. А един такъв резултат може да повлияе психически на играчите и положението във ВЛ да стане още по - зле... Остра нужда от играчи имаме, но още по - голяма нужда от тактическа грамотност и това да се опитваш да изненадаш противника по някакъв начин. А не всеки мач владение на топката и допускане на гол с глава...

23.10.2014 00:31

Че е незаслужена и само ни замазва очите е вярно, но понякога трябва да има и такива победи. Примерно друго щеше да е ако бяхме били Хъл вместо да правим поредния хикс. Въпреки слабата игра и късмета в края на мача съм много радостен, че успяхме да спечелим трите точки. Мисля, че следващите 3 мача във всички турнири трябва да ги спечелим. (гости на Съндърланд, домакини на Бърнли и домакини на Андерлехт)