ЦСКА и Манчестър Сити завъртяха самоубийствено равенство (видео)

21:31
Отборът на Манчестър Сити пропусна чудесна възможност да запише първа победа в груповата фаза на Шампионската лига, след като пропиля аванс от два гола като гост на ЦСКА Москва. Двубоят на "Арена Химки" приключи при резултат 2:2.

Английският шампион се оттегли на почивка с преднината от два гола, но през второто полувреме допусна частичен обрат и постави под голямо съмнение участието си в елиминациите на турнира. Точни за гражданите през първата част бяха Серхио Агуеро ('29) и Джеймс Милнър ('38).

Московските армейци намалиха разликата в резултата в 64-ата минута, когато Сейду Думбия засече точно центриране отляво. Точката за домакините измъкна Начо, който в 86-ата минута реализира 11-метров наказателен удар.

Българският национал Георги Миланов започна мача като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал, но не успя да се отчете с нещо по-специално.

Равенството може да се определи като самоубийствено и за двата отбора, тъй като Манчестър Сити остана на 3-а позиция с едва 2 точки, докато за ЦСКА Москва това бе първа придобивка.