Ливърпул надви КПР в невиждана драма (видео)

17:55
Отборът на Ливърпул записа изключително драматична победа като гост над КПР в ранния неделен мач от 8-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на "Лофтъс Роуд" се реши в добавеното време и приключи при резултат 3:2 в полза на червените.

След нулево първо полувреме, в 68-ата минута Ричард Дън от състава на домакините си отбеляза автогол, но малко преди края на редовното време Едуардо Варгас възстанови равенството.

В първата минута на даденото от съдията продължение Филипе Коутиньо отново осигури предимство на мърсисайдци. Радостта на гостите обаче не продължи дълго, след като обръчите успяха да изравнят резултата още в ответната атака, пак чрез Варгас.

Драмата в Лондон стана пълна в 5-ата минута на добавеното време, когато и Стивън Колкър си отбеляза автогол. С това всичко по-интересно в срещата приключи и тимът на Брендън Роджърс се поздрави с победата.

С този успех Ливърпул вече заема 5-о място в класирането с 13 точки, докато КПР остана на последната 20-а позиция с 4.

sabaka
20.10.2014 07:58

поредното тото ,вече всеки мач от всякакъв ранг и първенство може да се манипулира!честито на играчите който са в час със уговорките!

Big_Ivan017
20.10.2014 06:39

Този мач беше страхотен, макар и че доста слабо изигран от Ливърпул, но победа все пак си е победа дори и да е трудна или с късмет, така че честита победа! *smile*

shoshibgFB
20.10.2014 03:28

Малее, мноо сме зле. Хубаво че тия калитковци взеха че си вкараха сами голове. Защитата под всякаква критика.
Да идват Реал!!!

holigan4e
20.10.2014 00:21

Това е Англия *smile* Мачовете винаги започват от 80-тата минута. Винаги като съм заложил на английски мач е интересно. Моите като водят примерно с 2-0 до 60-тата примерно , никога не смятам всичко за свършено. И обратното , като губят моите до края знам , че има още. Арсенал в повечето пъти правят така. С 1 или с 2-0 падат до 70-тата и после изравняват. Юнайтед преди пък бяха майстори на обръщалките. Висшата Лига е най-интересна , но не е най - силна. Реал и Барса , ако играеха всички отбори щяха да са зад тях. Вече и Атл.М също са много добри така , че и тях ги слагам в това число.

Kireto1232
19.10.2014 23:25

Пич нямам нищо против Юнайтед но и ние май не сме толкова зле колкото го изкарват някой на 3 точки сме от топ3 !!

manunited666
19.10.2014 21:28

До коментар [@comment 1716224] от [@user Kireto1232]:

Утре при евентуална победа заставаме пред вас ... пък отбора е изцяло нов .. по което изглежда че Юнайтед не са толкова зле колкото всички се надяваха.

AleksHD
19.10.2014 21:18

Жалко КПР вкараха 4 от 5-те гола в мача ,но пак нестига.

pesholudiq
19.10.2014 20:04

колко много ги върза не е истина, не ми се мисли срещу Реал какво ще правят .. Реал ще си вкарва хет-трици със затворени очи

miro211
19.10.2014 20:11

ти остави Реал те Крейси -то така ще ги клецат че свят ще им се завие*lol**lol**lol*

Dankata97
19.10.2014 20:09

то така и с Лудогорец щеше да е *erm*

SuperSizee
19.10.2014 19:28

Това беше късмет отколкото победа. С този нескопосаник отпред Ливърпул няма как да печели мачове. Тъжно ми е да гледам отбора, как се мъчи с/у последния в класирането.

ceco06
19.10.2014 19:24

КПР заслужаваха поне точка от мача -Пуул с тази игра са за средата на таблицата-другият мач като нямат този късмет заслужено ще паднат, освен ако БР не направи нещо най-сетне, което силно ме съмнява; даже е по-вероятно противникът им да играе слабо и евентуално да бият и да си въобразяват, че са ок, докато в крайна сметка симпатични отбори като светците и карамелите не ги минат в класирането

Kireto1232
19.10.2014 19:32

Е те нали ,че Евертън играят прекрасен футбол вмомента *smile* ,Ливърпул не игра зле срещу Уест Бромич но днес бе доста слаб но както виждате и Тотнъм не е във форма и на Арсенал не се получава играта не сме само ние има много време мойте уважения към ,Светците много ги харесвам ама те няма да успеят да останат в топ 6 до края на сезона *smile*

KunAgu16
19.10.2014 18:50

CITY
На 14.09.'14 ви написах това...........".Не случайно Сити му набиха шута.Дано Роджърс по-скоро разбере какъв си го забива с този палячо. Манчини го доведе в Сити като футболист с голямо бъдеще,а тоя скъсваше нервите на всички с простотиите си на терена.Този капут ще ви изиграе един-два мача горе-долу добре,а после десет ще разхожда само фланелката..Когато го взехте,казах,че това е голяма грешка от страна на Б.Р,а тук ме убеждаваха как щял да разкрие потенциала си ,и че Ливърпул имал нужда от такъв нападател...Само стойте и гледайте.'''...

desangele
19.10.2014 18:14

Беше ми скучно и реших да гледам мач на големия съперник...не съжалявам *joking* Добро шоу се поучи.

Salient

Гледах мача и.... КПР определено доминираше през първото, но без някакъв реален резултат. По едно време Ливърпул имаха само 1 удар по посока на вратата на КПР. Общо взето до автогола на Дън лондончани стояха по-добре, имаха повече чисти положения + 2 греди. След това Ливърпул леко се активизираха. Балотели пропусна на празна врата и тогава вече блесна с пълна сила формата му. Голяма доза некадърност показаха играчите на КПР при допускането на головете и от тази гледна точка заслужаваха да загубят. Без да се обиждат феновете на Ливърпул, но срещу по-силен противник не мисля, че щяха да вземат 3 точки с подобна игра.

Manchester4o
19.10.2014 18:13

Тия КПР какво правят във Вл просто не ми е ясно,това е най жалкия отбор подвизал се някога във ВЛ,а Ливърпул за мега зле в момент,няма такъв късмет,КПР трябваше да ги бият с 2 гола разлика,а те паднаха

mahaltof
19.10.2014 18:12

По-скоро си беше поредната комедия,а не драма

vlatkyn
19.10.2014 18:11

Три греди, пет гола, девет корнера и невероятн пропуски. Това беше страхотен мач. Когато видите това в БГ ми се обадете, а уиинерите ни занимават с цецка и латецка.

Notlike
19.10.2014 18:05

Няма такава трагедия просто. Даваме играч като Джордан Айб под наем, а напред играем с "феномена" Балотели. За мен дали Чики Рики, или Борини...все по-добре ще е от това дърво. На празна врата да изпуснеш, е непростимо за нападател с реноме, което той доста добре срина. Божинов поне като оправдание може да използва контузията, докато тоя сам се опропасти.

Ginekologa
19.10.2014 18:03

яко тото мани , че 2 автогола и не свири при 4мин про много слаб мач

Chelsea86
19.10.2014 18:02

КПР ме скъсаха от смях с тези левашки автоголове и най-вече тоя Ричард Дън. *confused*

Честита победа на Ливърпулци. *wink*

Kireto1232
19.10.2014 18:04

Той Дън има най-много автоголове във Висшата лига ако не се лъжа :Д ,а пък втори е Карагър :Д

btonev

КПР се победиха сами, напълно заслужаваха трите точки.

btonev
19.10.2014 19:43

Ако трябва да говорим за пропуски и положения, то КПР ви водят в това отношение. При вас Балотели си прави пропуски през целия мач, и си игра егоистично. Ако бях на мястото на Б.Р., бих помислил за друга алтернатива, Балотели не го виждам в стартовите 11, ако искате да се борите за топ 4.

Kireto1232
19.10.2014 19:04

То така ама гледай реално малко *smile* ,реалния резултат беше Х ,щото те имаха повече чисти положения от нас *smile* !

Dankata97
19.10.2014 18:57

ако нямаше характер в момчетата нямаше веднага след 2те изравнявания да вкарат пак, и второто ако не бяха нашите пропуски кпр нямаха никакъв шанс

btonev
19.10.2014 18:47

Без да се обиждаш, но не видях никакъв характер и никакво желание от страна на Ливърпул за победа, не мога да кажа, че сте били равностойни, просто КПР не успяха да реализират многобройните шансове, които се откриха пред тях.

Kireto1232

Да не играха зле даже може да се каже ,че бяхме равностойни но ,с такива грешки в защита никои отбор не заслужава трите точки *smile* не,че Ливърпул ги заслу жаваше но поне показват характер Ливърпул !

Kireto1232
19.10.2014 18:01

На този стадион винаги има много голове и винаги имаа драма,но не играхме добре втрото полувреме може би след автогола ни бяха най-силните минути ,Рахим както винаги на ниво и включването на Коу ми хареса , а Марио ,наистина немога да го гледам вече след като и на празна врата не вкарва всичко ми е ясно по-добре да играе Борини поне е по бърз ... А като гледам Дани май ще отсъства оше един месец и пак ще трябва се надяваме на Рахим и Коу в атака и на Хендо и Лалана .....