Сасуоло не се даде на Юве (видео)

23:41
Отборите на Сасуоло и Ювентус завършиха наравно в мач от 7-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Чита де Триколоре" приключи при резултат 1:1.

Попадението за черно-зелените реализира Симоне Заза, който откри резултата в 13-ата минута, а само шест минути по-късно Пол Погба изравни за крайното 1:1. В самия край на мача защитникът на гостите Симоне Падоин получи директен червен картон.

След тази среща тимът на Сасуоло се отлепи от дъното в класирането на първенството с актив от 4 точки и вече заема 17-о място, а Старата госпожа е лидер с 18 спечелени точки.

По-рано през деня в друг мач от шампионата Рома победи у дома Киево с класическото 3:0.