Полша съкруши световния шампион (видео)

23:40
Националният отбор на Полша победи изненадващо Германия във втори мач от група "D" на квалификациите за Европейско първенство през 2016 година. Двубоят, който се игра във Варшава, приключи при резултат 2:0 в полза на Дружина полска.

Попаденията за домакините отбелязаха Аркадиуш Милик в 51-ата минута и Себастиан Мила в 88-ата минута. В големия герой за Полша се превърна вратарят Войчех Шчесни, който направи поредица от невероятни спасявания, за да запази вратата си "суха".

След тази среща Полша е лидер в класирането на групата с 6 точки, колкото има и тима на Ейре, а Германия е на 4-та позиция с 3 спечелени точки.

medno
12.10.2014 08:19

Не е само това фред, незнам дали гледа как игра Полша ... Те дори няма да спят като къпани а няма да могат да спят от вълнения и мускулни трески. На максимум до края на мача ... Бях ви казал, че Германия ще се измъчи, но може бие е нормално да се очаква, че световния шампион ще бие. Само дето Полша е невероятен домакин и припомни това на цял свят с историческата си победа снощи.

dzhalev_71
12.10.2014 01:31

Само аз ли се чудя какво точно търси Карим Белараби в националния отбор на Германия?

caramell
12.10.2014 09:24

То целия им състав беше объркан.. Белараби им беше най - добрия играч през първото полувреме.. колкото и странно да звучи. Антонио Людигер.. за мене ще стане чудовище в защита , но още му е рано. Просто Льов си прави ротации в състава , но рядко ги вижда човек да паднат в групите - те там газят.

SuperSizee
12.10.2014 01:12

Не знам какво мислите, но поляците изглеждаха повече като "немци". Всичките бели, русоляви и със светли очи. Германците бяха някакъв сбиротък от всички краища на света: немци, турци, мароканци, поляци, ганайци . А ако се върнем към мача, Полша играеше убийствено на контра-атака и не знам да ли обърнахте внимание на стадиона на който играеха. За мен лично едно уникално съоръжение, което беше пълен до краен предел.