Левски с минимален успех над Банско

18:11
Отборът на Левски победи с минималното 1:0 Банско в контролна среща, играна на стадион "Георги Аспарухов".

Наставникът на сините Георги Иванов започна срещата с голяма част от основните си футболисти, но след почивката даде шанс на голяма част от юношите на тима.

Единствено попадение в двубоя падна в 35-та минута, когато Антонио Аниете стреля, вратарят на гостите Пламен Колев изби, но при добавката Стефан Велев прати топката в мрежата. Луис Педро, Мигел Бедоя, Владислав Мисяк и младокът Стефан Аличков изпуснаха добри ситуации да отбележат втори гол за Левски, като в крайна сметка мачът завърши при резултат 1:0.

В следващия кръг от "А" група сините гостуват на Локомотив Пловдив. Срещата е следващата събота от 17:15 часа.