Рангелов се разписа при загуба на Коняспор от Фенербахче

23:00
Българският нападател Димитър Рангелов реализира гол за Коняспор, но неговият отбор загуби гостуването си на шампиона Фенербахче с 1:2.

Пиер Йебо откри резултата в полза на домакините в 27-ата минута, но в заключителните части на първото полувреме Рангелов възстанови равенството от дузпа. Секунди преди почивката канарчетата останаха в намален състав, след като Бекин Иртегюн получи червен картон. Гостите обаче не успяха да се възползват от числовото си предимство през втората част на двубоя и в 50-ата минута допуснаха втори гол. Попадението, с което бе оформен крайният резултат, бе дело на Муса Соу.

Със спечелената победа Фенербахче се изравни по точки с лидерите Акхисар Беледийеспор, Мерсин Идман Юрду и Галатасарай. Четирите отбора имат по 10 точки. Коняспор пък остана на 9-а позиция с 5 пункта.