Ливърпул се наложи минимално над УБА и прекъсна слабата си серия (видео)

18:58
Отборът на Ливърпул прогресира до 6-о място във временното класиране на английската Висша лига, след като победи у дома Уест Бромич Албиън с 2:1. Така червените прекъснаха негативната си серия от слаби резултати и записаха първи успех за първенство от повече от месец насам.

Мърсисайдският тим поведе в резултата чрез Адам Лалана, който се разписа в последната минута на редовното време на първото полувреме. Малко след подновяването на играта обаче главният арбитър на срещата Майкъл Оливър отсъди дузпа в полза на дроздовете и за Сайдо Берахино не бе проблем да възстанови равенството.

Възпитаниците на Брендън Роджърс бързо преодоляха шока от изравнителното попадение и 4 минути по-късно отново си осигуриха предимство. Голът, с който бе оформен крайният резултат, бе дело на Джордан Хендерсън.

След успеха си Ливърпул излезе на 6-о място в подреждането с актив от 10 точки, а УБА се смъкна на 13-а позиция с 8.

04.10.2014 19:36

Хендо и Лалана играха адски добре днес и Стиви много ми хареса но това са едва 50 процента от възможостите ни надявам се след тази пауза Рахим да се отърси от лошата форма и при завръщането на Дани срещу КПР да сме безпощадни !

tarantino_q
04.10.2014 20:25

Рахим също беше от най-добрите в мача. Победихме без да ги надиграваме кой знае колко много. Сега след почивката трябва да направим още една победа с/у КПР. А за домакинството на Реал аз съм изключително положително настроен и смятам че можем да вземем трите точки. А като цяло аз обвинявам за слабата форма многото нови играчи, защото не са се приспособили. Но го приемам като инвестиция за изграждането на по-силен отбор. По никакъв начин не обвинявам старшия Роджърс. Може да не навлезем в оптимална форма тази година, но задължително за мен е топ 4 в лигата и колкото се може по-надалеч в Шампионска лига. А вече една от купите ще е като подарък.

ceco06
04.10.2014 19:10

брех, взех, че познах резултата 2:1, да бях го и играл на точен... *joking*

Viperous
04.10.2014 19:07

ЛИВЪРПУЛ ПРЕКЪСНА СЛАБАТА СЕРИЯ .. За жалост отново не записахме суха мрежа, но все пак прибавихме 3 точки към актива си *beer*!

deyangeorgiev97
04.10.2014 18:59

Напълно съм съгласен с Кирето1232, че с Джерард напред нещата ще се получават. Както видяхте много добре си комбинираха с Балотели. С покупките на Валдес и Хамшик (ако информацията е наистина вярна) смятам че отбора ще тръгне нагоре.

Kireto1232
04.10.2014 19:02

Да,за жалост късно разбраха ,че не става само с младежи ,един Хамшик и един Бензема например и сме чук ама не ми се вярва да вземем и 2-та :Д

04.10.2014 18:57

От Ловрен, Ламбърт и Лукас не съм доволен отново. Ловрен правеше непредизвикани грешки, Ламбърт просто не успява да се впише (въпреки че изигра приличен мач), Лукас си е все същият (само където почна да бие удари и още повече ме притесни). Иначе честита победа на всички червени.

Kireto1232
04.10.2014 18:54

Е най-после страхотно се преставиха Хендо ,Лалана и Джерард .... Когато Джерард премина на мястото на Коу вижте колко по-идейни бяхме дали не трябва по-напред да го пуска Брендо ,как мислите?

tishooobg
04.10.2014 18:18

gggggggggggggggggggggggggggggggggggggooooooooooooooooooolllllllllllllllll

Kireto1232
04.10.2014 18:14

Е кво е тва бе то не беше в наказателното ..

luiz_lfc
04.10.2014 17:54

По начина по който докосва топката си личи че има класа и ако не го гонят контузии съм сигурен че ще ги оправдае!

Kireto1232
04.10.2014 17:51

Хубаво е ,че поведохме ама играем зле ,дано второто полувреме им напълник кошницата !

luiz_lfc
04.10.2014 17:45

Ето тоя гол е за всички които казваха че 25 милиона са много за Лалана мисля че до края на сезон ще има още доста такива!

SlipKnoT666

Много избързваш. За да оправдае тия 25 милиона паунда, трябва да е постоянен през целия сезон. Обаче аз за Лалана не се притеснявам толкова, колкото за Маркович и Балотели примерно. Балотели е ясен, че няма да оправдае нищо, а Маркович... не знам. Дано се разиграят новите, че положението е много зле.

Kireto1232
04.10.2014 17:50

Дано си прав *smile* ,тамън отидох да пуша хубав ли беше гола ?

YNWA_91
04.10.2014 17:37

methazoid
04.10.2014 17:30

Тоя Стъридж до кога ше е контузен? Някой, ако може да сподели.

1map
04.10.2014 17:25

Два средняшки отбор в такъв случай по-добре играйте на по-високият коефициент успех на УБА *smile*

Kireto1232
04.10.2014 16:56

Искам да видя днес Коу и Рахим в действие !

dan_68
04.10.2014 16:54

Някой може ли да даде линк за мача ?

Scouser95
04.10.2014 16:50

Добре, че Мартин Шкъртел и Коу се връщат! Очаквам стабилна защита и да вкараме доста! YNWA *beer**cigarette*

04.10.2014 16:33

Пфффф с тоя напред и аз очаквам загуба,дано греша(Брендън май ще е най-добре да се маха,просто с тияттансфери не ни виждам,много хабен треньор) и все пак YNWA