Черно море падна от Локо София на "Тича"

19:07
Отборът на Локомотив София стигна до трудна, но ценна победа с 1:0 при гостуването си на Черно море в мач от 10-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Тича" във Варна.

Железничарите се представят силно от началото на сезона и продължиха с позитивните си резултати срещу намиращия се в подем тим на Черно море. Единственото попадение в мача отбеляза централният защитник Александър Бранеков в 9-та минута. Бранителят се разписа с глава след центриране от корнер и грешка в защитата на домакините.

През втората част моряците натиснаха своя съперник, но така и не успяха да стигнат до изравнителен гол. С този успех Локомотив се изкачи до шесто място със 17 точки, докато Черно море остава на осма позиция с 9 точки.

В другия мач от днес Славия прекъсна черната си серия и победи Хасково с 1:0 като домакин.