Интер се издъни тежко, Милан с реми (видео)

18:20
Интер загуби изненадващо като домакин от Каляри в мач от 5-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Джузепе Меаца" приключи при резултат 4:1 за гостите

И петте гола в мача бяха вкарани през първото полувреме. С попадение на Марко Сау в 10-ата минута Каляри поведе. В 18-ата минута Пабло Освалдо изравни за нерадзурите. До края на полувремето с хетттрик на Албин Екдал, който бе точен в 29-ата минута, 34-ата и 44-ата минута Каляри поведе с 4:1. В 43-ата минута Андреа Косу пропусна дузпа за Каляри.

От 27-ата минута отборът на Интер игра с десет души, след като Йоичи Нагамото си изкара два жълти картона между 25-ата и 27-ата минута на мача.

В друг мач по същото време отборите на Чезена и Милан завършиха наравно 1:1 след попаденията на Давиде Сучи за домакините и Адил Рами за гостите.

29.09.2014 09:40

А бе, кауни, случайно да забелязвате, че Интер играят почти цял мач с човек по-малко ?! Хич не ги харесвам, но тази година са събрали страхотен отбор и като нищо ще изместят Наполи от тройката !

ReliableLive
29.09.2014 15:22

Да ти кажа това нямаше значение. Пусни си мача ако искаш,Интер просто бе безобразен вчера, няма какво да се лъжем ..

Kings_5
28.09.2014 23:23

Пфф Интер до преди няколко кръга биеха Сасуоло 7:0, а сега Каляри ги смаза, вярно че получиха червен картон, но това не ги оправдава за резила.

red_machine
28.09.2014 21:51

Интер боклука на Италия, Рома или Юве шампион!!!*beer**wink*

komara92
28.09.2014 19:39

Тия Интер дано ги затрият калитарите мръсни издъниха ми фиша,всичко друго ми излезе *angry*

asc_
29.09.2014 01:29

Обясних ти го в една друга тема, ще ти го обясня и в тази, щото явно бавно схващаш. Не може да наричаш нас "автобуси" и това да звучи обидно, след като същият треньор - Жозе Моуриньо постигна с твоя любим отбор най-големият успех в историята ви - требъл. И Шампионската лига я взехте по същия начин - с "автобуса" (фраза, която вече бая се изтърка, фраза, измислена от самият Жозе Моуриньо). Или не си помниш историята на отбора от 4 години насам, или си адски, ама адски заслепен (да не казвам глупав). Присмял се хърбел на щърбел. Не може да се подиграваш с нашия отбор за защитна игра, при положение, че вашият най-голям успех за цялата ви история се дължи именно на такава. Просто е глупаво, смешно, жалко и не знам как още да го нарека. И още нещо - тоя фиш го говориш вече цяла седмица в сто теми...... да оставим настрана факта, че никой нормален човек, който малко вдява от залози не би играл този мач, щото е "най-тройният" мач на света. Челси в добра форма, Сити са на Етихад, където се представят убедително (изключвайки загубата от Стоук). Ама на това майната му - играл си го, така си решил, макар и непонятно за мен. Ама какво го дъвчеш - аз през това време изгубих три фиша и спечелих други три и вече съм забравил какво съм играл преди седмица. Ако си толкова лабилен - хазарът не е за теб - спирай от сега да ти е мирна душата *wink*

komara92
28.09.2014 20:17

Има огромна разлика,Челси бяха с коефицент 2.70 и играеха с шампиона,а вие играхте с последния *angry*

obicham__inter
28.09.2014 19:46

А твоите автобуси като ми издъниха фиша срещу Сити като играха.Аз какво да кажа а?

28.09.2014 19:18

Изключително слаб мач.... Можеха да паднат с повече дори,но Ханданата показа класа на моменти! Мисля си,че е време Мадзари да смени схемата.Така и така не се получава с тази,защо не направи няколко експеримента,тъкмо ще напипа най-правилната и отбора ще потръгне !

28.09.2014 19:25

За да тръгне отбора,трябва Мадзари да напусне.Не е възможно да бием Сасуоло с 7:0,а след това отбор на нивото на Сасуоло да ни бие с 1:4.Мадзари е големия проблем на Интер.