Барса разпердушини Гранада (видео)

20:52
Отборът на Барселона не допусна изненада при домакинството си на Гранада и записа категорична победа срещу съперника си. Каталунците спечелиха мача с 6:0, като бразилската звезда Неймар се отчете с хеттрик за успеха на своя тим.

Неймар откри резултата в 26-ата минута, а в продължението на първото полувреме оформи класическата преднина на Барса. Малко преди това новото попълнение на Блаугранас Иван Ракитич се разписа за 2:0.

В 62-ата минута на мача и Лионел Меси успя да се разпише във вратата на Гранотес. Третото попадение на Наймер, с което той оформи хеттрика си, падна в 66-ата минута. Головата фиеста на "Камп Ноу" бе закрита в 82-ата минута, когато "десетката" на домакините се разписа за втори път.

С успеха си тази вечер Барселона остава на върха в класирането с 16 точки. Тимът на Гранада пък е 8-и с 8 пункта.

Състави:

Барселона:
Браво, Монтоя, Пике, Масчерано, Алба, Ракитич, Бускетс, Иниеста, Родригес, Меси, Неймар

Гранада: Фернандес, Ниом, Бабин, Фулкиер, Мурильо, Рико, Юсте, Пити, Карлос, Кордоба, Исаак

sdw
28.09.2014 10:00

Меси отново прави уникални неща,браво.Ама Неймар ... И три гола вкара и пак го слагам сред най-слабите.

kolio_vg
28.09.2014 10:10

Той няма право да изпуска такива положения Неймар,иначе си прав с коментара си

GrandeBarca
27.09.2014 23:13

6 мача голова разлика 17:0..Меси 5 гола и 8 асистенции..Неймар 6 гола...хмм не е зле,а ? но пък досега не сме имали така серизоен мач освен този с Билбао...и може би трудните гостуания на Виляреал и Малага..даже на Ла Росаледа ни отиде победната серия...ще видим във вторник как ще сме в защита *smile*

_beroe_
27.09.2014 21:32

Главния проблем на Барса миналите години беше в зашита, за сега са добре, дано и за нататък са на ниво. А и очаквам Вермален титуляр. *smile*

NickoRM
27.09.2014 20:52

7 пореден мач без допуснат гол ,браво!

methazoid
27.09.2014 20:48

Тоя Луис Енрике явно не е лош тренъор, след като в 6-ти пореден мач не допускат гол .

methazoid
27.09.2014 20:43

На Гранада не им се верва какво се случва.

Hitchhiker1902
27.09.2014 20:40

До коментар [@comment 1708102] от [@user Alexis_Sanchez]:

За шефчетата ви - разбирам, ама Енрике какво ти е крив - даде много на Барса като играч, а мисля и като треньор може да даде, трябва му време обаче.

stefanBG111
28.09.2014 14:22

Честита ни победа. За ръководството съм съгласен, но за Енрике не си прав трябва да му се даде нужното време вижда се. че защитата е повече от стабилна. като 7 поредни мача не сме допускали гол. Мунир и Сандро имат място в отбора, но им е нужно време. Харесва ми и това, че Енрике прави доста често ротации в отбора. Школата ни е в топ 3 на Европа за най добрата, безспорно имаме страхотни таланти, които чакат своя шанс за изява. Нека на пролет правим изводи за сезона, сега тепърва идват сериозните мачове, и е рано да правим изводи от едва 6 кръга, а до края има доста.

Alexis_Sanchez
28.09.2014 01:23

Ами човек предния мач срещу Малага, изкара Педро и Неймар и вкара Мунир и Сандро дето нямат абсолютно никакво място в отбора. Освен това по няква причина вкара и Адриано. От там целия мач беше загубен и вината беше само и единствено негова ! Шави има още много футбол в него !! Въобще не трябва е резерва, въобще замислете се как звучи - Шави резерва... преди 2 години се бореше за златната топка. Основата на отбора откакто великия Пуйол се отказа. Купи резерва в Арсенал, 31 годишен недоказан играч за 20 млн, Суарез който въобще не беше нужен. Дъглас който е пълна трагедия, за тези 40 млн преди сезон можехме да вземем най-добрия защитник в света - Тиаго Силва... Барса НЯМА бъдеше !