Първа загуба на точки за Барселона (видео)

00:49
Малага завърши наравно като домакин с Барселона в мач от междинния 5-и кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Ла Росаледа" приключи при резултат 0:0.

Като цяло тимът на Луис Енрике се представи под възможностите си и особено любопитна е статистиката, че гостите не отправиха нито един точен удар към противниковата врата за всичките 90 минути.

След тази среща аншоа се намира на 10-о място в класирането на първенството с актив от 6 точки, а каталунците са лидер с 13 спечелени точки, колкото има и Севиля.

В другите два мача по същото време Леванте победи като гост Гранада с 1:0, а Севиля надделя у дома над Реал Сосиедад с 1:0.

Стартови състави:

Малага:
Камени, Росалес, Санчес, Уелигтон, Торес, Камачо, Дардер, Дуда, Амрабат, Хуанми, Кастилейо

Барселона: Браво, Пике, Бартра, Дъглас, Алба, Бускетс, Ракитич, Иниеста, Родригес, Меси, Неймар

Малага - Барселона 0:0

Crissstiano
25.09.2014 11:04

"а каталунците са лидер с пълен актив от 13 точки" ... те удариха отново *lol* .

Ginekologa
25.09.2014 07:19

няма да ги псувам фарса те си знаят как няма да бият малага бе

ReyesDeEuropa
25.09.2014 23:02

Ти със сигурност се бориш за първото място в сайта по тъпотия. Напредваш с бясна скорост.

sdw
25.09.2014 02:00

Не,че проявявам хейт,точно обратното.Радвам се,че загубихте точки,за да бъде по-интересно предстоящото класико и да има някакъв интерест.Барса играха изключително слабо,но и Реал допуснаха подобни мачове и след това се вдигна.Мач с мач не си прилича и смятам,че тази година битката за първото място ще е между два отбора,а Атлетико ще бъде закотвен на 3-та или 4-та позиция с основен конкурент Севиля.

mostoles
25.09.2014 03:33

не забравяй и Валтнсия,този сезон са доста добре,а и имат предимството да не учатват в евротурнирите и в даден момент от сезона ще са доста по-свежи от конкурентите си

mostoles
25.09.2014 01:00

5-ти кръг,Барса с първи загубени точки,много хора след издънките на Реал в първите 3 кръга и направиха Барса сигурен шампион,но тепърва още има къде да губите мноооого точки,не се заяждам, но слезте малко на земята

monte_carlo
25.09.2014 00:50

Доста слаба работа, не успях да гледам първото полувреме, но по това,което видях през второто, Барса трябва да е доволна и на равния. Малага имаха най-чистото положение и като нищо можеха и да спечелят *erm*

aa2
25.09.2014 00:41

''Комара хапе'' казват хората..Днес вечерта ме хапа много.Първо пуснах на лайф в мача на Андерлехт да няма повече от 1 гол в продълженията и в 120 минута и 36 секунда вкараха 2-рия си гол, после пуснах на друг белгийски мач да имат над 8.5 дузпи вкарани при биенето на дузпи, вкараха точно 7 и пропуснаха 8-та...пуснах и Барселона на ХК, но явно сгреших лошо.Все пак е и нормално да има грешки, не може цял сезон победи.

Късмет за напред!

katal0neca
25.09.2014 00:03

Дано второто полувреме да вкараме 1-2 гола и да не допуснем, за да си осигурим победата.