Бивш защитник на ЦСКА с гол по терените на Румъния

12:18
Българският защитник Александър Дюлгеров вкара първото си попадение по румънските терени, но не успя да помогне на втородивизионния Конкордия Кяжна в турнира за Купата на страната. Столичният отбор загуби с 1:4 от Търгу Муреш на 1/16-финалите, а Дюргеров откри резултата още в 5-ата минута.

Бившият защитник на ЦСКА и Пирин игра цял мач, което беше негов шести във всички турнири. Домакините обаче решиха всичко с обрат до края на първото полувреме, като се разписаха последователно Мирча Аксенте, Амаури Перейра и Осман Н'Дойе. Крайното 4:1 оформи отново Аксенте в 66-ата минута.

Конкордия до миналата година играеше в елита на Румъния, но след изпадането има трудности да се задържи и във втора дивизия, където в момента заема предпоследното 17-о място.