Чочев не игра при равенство на Палермо с Интер

00:07
Отборите на Палермо и Интер не успяха да се победят в късен мач от неделната програмата на италианската Серия "А". Двубоят, който се игра на стадион "Ренцо Барбера", приключи при резултат 1:1. Българският полузащитник в редиците на орлите Ивайло Чочев не получи шанс за изява и изгледа събитията на терена от резервната скамейка на своя отбор.

Срещата имаше отлично начало за домакините, които излязоха напред в резултата още в 3-ата минута. Точен за тима на Палермо бе Франко Васкес. Нерадзурите се добраха до равенството чрез Матео Ковачич, който се разписа в заключителната част на първото полувреме.

След 3-ия кръг в Серия "А", Интер заема 6-о място с 5 точки, а Палермо е 16-и с 3 по-малко.

В другия мач, който се игра по същото време, Верона излъга Торино като гост с 1:0.