Селта взе точка от шампионите (видео)

22:56
Отборите на Атлетико Мадрид и Селта де  Виго не се победиха в мач от 4-я кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Висенте Калдерон" приключи при резултат 2:2.

Пабло Ернандес от състава на гостите вкара красиво попадение с пета в 20-ата минута, но голове от статични положения на Жоао Миранда (31') и Диего Годин (41') зарадваха трибуните. Нолито оформи крайния резултат в 53-ата минута от дузпа.

След тази среща шампионите се намират на 2-о място във временното класиране на първенството с актив от 8 точки, а Селта е на 7-а позиция с 6 спечелени точки.