Рома разби ЦСКА Москва, Миланов записа цял мач (видео)

00:42
ЦСКА Москва с Георги Миланов в състава си допусна тежка загуба като гост на Рома в мач от група "Е" на Шампионската лига. Руският тим регистрира поражение с 1:5.

На практика римляните решиха двубоя още през първото полувреме, след като се оттеглиха на почивка с аванс от четири гола. Резултатът на "Олимпико" бе открит в 6-ата минута от Хосе Мануел Итурбе. 4 по-късно Жервиньо удвои предимството на домакините. Котдивоарецът бе точен и в 31-ата минута, когато се разписа за 4:0, а преди това Майкон оформи класическата преднина на своя тим.

Малко след подновяването на играта Сергей Игнашевич си вкара автогол за 5:0. Почетното попадение за московските армейци пък бе дело на Ахмед Муса, който се разписа в 82-ата минута.

Българският национал Миланов започна срещата като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал.