9-каратов мач за историята, Милан би Парма в невероятно шоу (видео)

00:10
Милан надигра Парма в уникална футболна вечер на "Енио Тардини". Росонерите спечелиха късния мач от неделната програма на 2-ия кръг на италианската Серия "А" с 5:4.

Начало на головата фиеста даде Джакомо Бонавентура, който откри резултата в полза на гостите от Милано в 25-ата минута. Секунди по-късно обаче Антонио Касано възстанови равенството.

В 38-ата минута японският национал Кейсуке Хонда отново осигури предимство на Милан, а в самия край на първото полувреме Жереми Менес покачи резултата на 3:1, след като се разписа от дузпа.

Броени минути след подновяването на играта Фелипе върна надеждите на дуковете, намалявайки разликата в резултата. В 69-ата минута на сцената се появи и Найджъл де Йонг. Холандецът бе точен за 4:2.

В 73-ата минута Алесандро Лукарели отговори за Парма, но малко след това Жереми Менес записа втори гол на сметката си и на практика уби шансовете на дуковете поне за равенство. Крайният резултат оформи Матия Де Шильо, който си отбеляза автогол.

Двата отбора завършиха срещата с по 10 човека, след като Фелипе от състава на Парма и Даниеле Бонера от Милан получиха червени картони съответно в 78-ата и 58-ата минути.

С постигната победа Милан оглави класирането с пълен актив от 6 точки, а Парма остана на дъното с две загуби.

caramell
15.09.2014 12:48

На това се вика - мач! Каквито и да са головете.. комични , смешни и т.н.. всеки иска да гледа такива мачове.

Pechenqgata
15.09.2014 08:43

Хххх голово шоу... те и 2та отбора са толкова куци че няма на каде, а тва е единствената причина за "головото шоу"

holigan4e
15.09.2014 08:35

Последните 2 гола са си живо тото

biancorosso
15.09.2014 14:03

Е че не е само до головете е ясно, но гледах разширен репортаж от мача и си имаше всичко за да се получи инетересен мач - много голове, пропуски, дузпа, червени картони, автогол, грешки в отбрана. Не успях вчера да го гледам, но се е получил добър мач. А колкото до последния гол (автогола) - да, изглежда доста смешен, но току що прочетох статия, че Диего Лопес е разтегнал в тази ситуация, и дори е под въпрос за дербито с Юве другата седмица, така че не мисля, че може да се говори за "пуснат" гол.

scouser_pool
15.09.2014 13:51

Арсенал-Сити( 2:2) беше далеч по-добър мач откъм качество отколкото Евертън-Челси или Парма-Милан...не всичко е до головете , и Германия-Бразилия имаше голове ама беше супер смешния мач , понякга и 0-0 може да е много по-интересно от резултатен двубой

biancorosso
15.09.2014 12:51

Айде са пък тото... Едно време с катеначото като ставаха само под 2.5 в Италия мрънкахте, че е скучно първенството и не стават яки мачове, сега като стане резултатен мач и веднага някой гений ше заподозре тото*joking* Евертън - Челси го изкараха най-якия мач в историята едва ли не (3:6), а сега за Парма - Милан започват конспиративните теории*erm*

Big_Ivan017
15.09.2014 05:18

Наистина страхотен мач... яд ме е че не го гледах.. *sad*

fivooo
15.09.2014 02:40

Тоя вратар на Парма нищо чудно да е играл над 2.5 за Милан. Първия гол толкова лесно го пусна, че все едно каза "Хайде да ви идва музата да вкарвате още". Милан пък играха много добре, ако изключим защитата, която явно пак ще им е слабото звено. Пипо доста работа го чака на тази линия.

Salient
15.09.2014 01:21

Гледах мача, получи се спектакъл, но и двете защити бяха повече от скандални! Лопес накрая постави сериозна въпросителна с тази си глупост.

15.09.2014 00:55

Гледах мача , хубав беше , но не толкова невероятен колкото човек би си помислил по резултата...след 1:3 и двете защити го обърнаха на цирк малко*lol* Менез направи това , което направи днес Ди Мария само че вместо за 60 млн. за 0 *joking**smile*

Ginekologa
15.09.2014 00:52

каква смешна дузпа в 38 мин

madridista98
15.09.2014 07:43

за тебе нищо не е дузпа бе калъф за Реал с/у Атлетико нямало, сега пак няма ... *erm**erm**erm*

rad011
15.09.2014 00:41

Браво на Милан,но тая защита ще иска доооооста пооправяне.*smile*

_beroe_
15.09.2014 00:31

Страхотен мач, имаше от всичко.*joking* И страхотна победа за Милан, макар че можеше да не допускат толкова голове, и се вижда, че в защита трябва да се работи още доста. Но с времето грешките ще се изчистят и дано Пипо успее да върне Милан на върха. *beer*

NoDiggity
15.09.2014 00:18

Бях си пуснал мача колкото да върви нещо, защото не очаквах кой знае кво, а то кво стана.. :Д Страшен мач! Браво и на 2та отбора. Милан ще се върнат на правия път с Пипо *smile* Само защитата да пооправят и ще потръгнат нещата.