Шалке 04 се издъни на старта

18:31
Шалке 04 регистрира лошо начало на сезона в немската Бундеслига. Тимът от Гелзенкирхен загуби гостуването си на Хановер 96 с 1:2.

След нулево първо полувреме, Клас Ян Хунтелар изведе кралскосините напред в резултата в 47-ата минута, но червените обърнаха развоя на събитията с два бързи гола в рамките на 3 минути. Първо Едгар Приб възстанови равенството в 67-ата минута, а 3 по-късно Хоселу се разписа за крайното 2:1.

Ето всички резултати от останалите мачове в Бундеслигата днес:

Хофенхайм - Аугсбург 2:0
Айнтрахт Франкфурт - Фрайбург 1:0
Кьолн - Хамбургер 0:0
Херта Берлин - Вердер Бремен 2:2

По-късно от 19:30 часа наше време е дербито между Борусия Дортмунд и Байер Леверкузен.