Миланов титуляр при победа на ЦСКА Москва

15:09
ЦСКА Москва победи с 1:0 Мордовия Саранск в мач от 2-я кръг на руския шампионат. Като гости с гол на Сейду Думбия от дузпа „армейците“ спечелиха трите точки.

Георги Миланов игра за руския гранд през първите 45 минути, а в началото на второто полувреме бившият футболист на Литекс бе заменен от Витиньо.

Двубоят бе сравнително равностоен, с положения и пред двете врати. Такава бе тенденцията и през двете полувремена, а единственото попадение падна в 79-ата минута, когато „армейците“ получиха право да изпълнят дузпа.

Зад топката застана Сейду Думбия, който не сгреши за 1:0. Този резултат се запази до края на мача.

След два кръга в класирането ЦСКА е лидер с 6 точки. Мордовия е на 7-а позиция с 3 пункта.