Чочев титуляр при победа на Палермо в контрола

22:35
Бившият армеец Ивайло Чочев започна като титуляр при победата на Палерми с 1:0 над участника в Лига Европа Аполон Лимасол в контрола, изиграна в Тренто.

Треньорът на палемо Джузепе Якини пусна два различни състава в двете полувремена, като единственият играч, който остана от първата до последната минута на терена беше вратарят Самир Ужкани.

Попадението за Палермо падна в 52-ата минута, когато Андреа Белоти реализира отсъдената за нарушение срещу него дузпа. Палермо доигра мача с човек по-малко, след като Болцони беше изгонен за протест срещу съдийско решение. След мача треньорът Якини похвали новите попълнения, след които е и Чочев.

"Новите, включително и Федал, се представиха добре. Ще се се вписват все по-добре с времето", доволен беше Якини.